Temat: wszystkie poziomy edukacyjne

Znaleziono: 51 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 22.58zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2014-06-17
  W tej książce, która podbiła cały świat, każdy najzwyczajniejszy dzień sześciorga dzieci z małej szwedzkiej wioski przedstawiony jest jak najciekawsza przygoda. Łowienie raków i chodzenie do szkoły, pielenie rzepy i Gwiazdka - wszystko... (więcej)
 • od 26.43 zł Brak ofert - premiera: 2018-06-12
  Był bezchmurny letni dzień 1900 roku. Grupa uczennic z elitarnej pensji dla dziewcząt pani Appleyard wraz z kilkoma nauczycielkami wybrała się na piknik w pobliże miejsca zwanego Wiszącą Skałą. Po lunchu kilka starszych uczennic udało... (więcej)
 • od 18.48zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2018-03-27
  Trzeci tom opowieści o Fletcherze, jego demonie Ignatiusie i dwójce przyjaciół z Akademii Vocanów: elfce Sylvi oraz krasnoludzie Othellu. Oryginalna historia, budząca sentyment wśród fanów Władcy Pierścieni, Harry’ego Pottera oraz... (więcej)
 • -10% Sabriel
  od 23.40 zł Brak ofert - premiera: 2014-11-27
  Niezwykła opowieść o magii i miłości. Pierwszy tom kultowej dziś trylogii fantasy pióra australijskiego mistrza gatunku, Gartha Niksa, nagrodzony prestiżowym wyróżnieniem Aurealis Awards 2001 Best Fantasy! Sabriel jest córką... (więcej)
 • od 18.48zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2015-10-30
  Imperium grozi niebezpieczeństwo. Żądne krwi hordy orków wypowiadają wojnę jego mieszkańcom. Dostrzegając zagrożenie, Elfy z północy zawiązują niełatwy sojusz z mieszkańcami Imperium. Nawet będące w sporze z ludźmi krasnoludy... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 19.17 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2014-06-17
  Niesamowite przygody Karola i Jonatana rozgrywają się w scenerii fantastycznej krainy Nangijali. Ale „Bracia Lwie Serce” to nie tylko opowieść o niezwykłych wypadkach, lecz także głęboko wzruszająca książka o męstwie,... (więcej)
 • od 44.00 zł Brak ofert
  Podstawy teorii pola elektromagnetycznego są kluczem do zrozumienia wielu zagadnień współczesnej elektroniki i telekomunikacji. Liczba urządzeń emitujących fale elektromagnetyczne gwałtownie rośnie. Jeszcze w latach 80. nadajników... (więcej)
 • -10% Lirael
  od 23.40 zł Brak ofert
  Przekonaj się, skąd biorą się wiedźmini! W drugiej części trylogii o Starym Królestwie Garth Nix odkrywa przed nami tajemniczą przeszłość Lirael – dziewczyny z rodu Clayrów, której losy w niepojęty sposób splatają się z... (więcej)
 • od 22.32 zł Brak ofert - premiera: 2018-01-27
  Wypchnięty z gniazda przez starszego brata i skazany na pewną śmierć, Soren zostaje porwany przez członków Akademii Osieroconych Sów św. Ajgoliusza. Wraz z nową przyjaciółką, sprytną i uszczypliwą Gylfie, postanawia odkryć prawdziwy... (więcej)
 • Współczesna nastolatka i XVIII-wieczny pirat w szalonym wyścigu z czasem przez kontynenty i epokiEtta Spencer, cudowne dziecko skrzypiec, pewnej nocy traci wszystko, co znała i kochała. W jednej chwili z bezpiecznego Nowego Jorku zostaje... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 30.18 zobacz oferty z 4 księgarni - premiera: 2018-06-06
  Dwaj bracia, jedna dziewczyna i trzy złamane serca… Patrick był pierwszą miłością Molly i mieli zostać razem na zawsze… ale potem zakochała się w Gabie. Jego starszym bracie. Kiedy wszystko wyszło na jaw, całe miasto ją... (więcej)
 • od 21.50 zł Brak ofert - premiera: 2016-12-05
  W tym tomie Astrid musi opuścić przyjaciółki, by w końcu skonfrontować się ze swoim przodkiem – mitycznym Orfeo. To on jest najpotężniejszym magiem w dziejach podwodnego świata.Tymczasem Serafina, na czele Czarnych Płetw i oddziałów... (więcej)
 • od 16.21zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-01-27
  Potrzebujesz korepetycji z WOS-u? Powtórki przed maturą? Szybkiej pomocy przed klasówką? Nowa seria repetytoriów dla licealistów "OLDSCHOOL - stara dobra szkoła" to skuteczna nauka tego, czego naprawdę ... (więcej)
 • od 30.00 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-04
  Przedmiot Wstęp do matematyki, wykładany na pierwszym roku studiów matematycznych i informatycznych na uniwersytetach i politechnikach, ze względu na swój abstrakcyjny charakter stanowi pewne novum dla świeżo upieczonych studentów. Zawiera... (więcej)
 • od 39.00 zł Brak ofert
  W książce omówiono metody obliczeniowe i podano wzory stosowane obecnie w dziedzinie wytrzymałości materiałów i konstrukcji. Stanowi ona wademekum przydatne dla studentów przy wykonywaniu projektów oraz prac przejściowych i dyplomowych, a... (więcej)
 • od 38.95 zł Brak ofert
  Autorzy omówili w podręczniku ważne z punktu widzenia zastosowań, tematy współczesnej algebry, wykładane na różnych kierunkach studiów wyższych. Czytelnik znajdzie tu wiele prostych przykładów, ułatwiających zrozumienie definicji i... (więcej)
 • od 36.10 zł Brak ofert
  Zawiera elementy nauki o zbiorach i funkcjach oraz podstawowe wiadomości z rachunku różniczkowego i całkowego funkcji jednej zmiennej. Zawiera elementy nauki o zbiorach i funkcjach oraz podstawowe wiadomości z rachunku różniczkowego i... (więcej)
 • od 38.95 zł Brak ofert
  Zawiera rachunek różniczkowy i całkowy funkcji wielu zmiennych, wiadomości z zakresu teorii szeregów i całek niewłaściwych oraz elementy analizy funkcjonalnej. Zawiera rachunek różniczkowy i całkowy funkcji wielu zmiennych, wiadomości... (więcej)
 • od 40.85 zł Brak ofert
  Zawiera geometrię analityczną, teorię wektorów, wyznaczników i macierzy oraz geometrię różniczkową w ujęciu tensorowym wraz ze wstępem do teorii rozmaitości różniczkowych. Zawiera geometrię analityczną, teorię wektorów,... (więcej)
 • od 47.50 zł Brak ofert
  Czwarty i ostatni tom podręcznika Matematyka dla wydziałów elektroniki zawiera wykład równań różniczkowych zwyczajnych i cząstkowych, funkcje zmiennej zespolonej, oraz przekształcenia... (więcej)
 • od 37.05 zł Brak ofert
  Książka zawiera zadania oraz krótkie informacje teoretyczne, instrukcje, rozwiązania i rysunki z zakresu: logiki, równań liniowych, geometrii analitycznej, rachunku różniczkowego, geometrii różniczkowej. Przeznaczona jest dla studentów... (więcej)
 • od 37.05 zł Brak ofert
  Książka zawiera zadania oraz krótkie informacje teoretyczne, instrukcje, rozwiązania i rysunki, dotyczące rachunku całkowego, równań różniczkowych, całki w polu wektorowym, ciągów i szeregów... (więcej)
 • od 33.25 zł Brak ofert
  W książce omówiono: - metodę analityczną geometrii płaskiej i przestrzennej - przestrzenie liniowe - macierze i układy równań liniowych - wyznaczniki W książce omówiono: - metodę analityczną geometrii płaskiej i przestrzennej ... (więcej)
 • od 25.92 zł Brak ofert
  Historia pakistańskiej dziewczyny, która z narażeniem życia walczy o prawa kobiet i ich dostęp do edukacji. Gdy talibowie przejęli kontrolę nad doliną Swat w Pakistanie, jedna dziewczynka odważyła się im sprzeciwić. Malala Yousafzai... (więcej)
 • od 15.97 zł Brak ofert - premiera: 2018-04-20
  2. tom serii hippicznej: KLUB W SIODLE Zbliżają się międzyklubowe zawody o Złotą Tarczę. Issie i jej przyjaciele są zdeterminowani, gdyż trofeum już dwa razy z rzędu trafi ło do ich rywali. Niespodziewanie pojawiają się problemy... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: