Temat: wybór felietonów

Znaleziono: 15 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 26.15zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-02-26
  Przypadkowe spotkanie, przypadkowa rozmowa. Justyna Kopińska sięga głęboko pod powierzchnię codzienności i wykorzystuje każdą możliwą okazję, żeby dzielić się trafnymi spostrzeżeniami i żeby inspirować.Czy dobro wyzwala dobro? Jaka... (więcej)
 • -17% Setka
  od 27.39zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-02-03
  Krzysztof Varga, pisarz i naczelny felietonista Dużego Formatu, prezentuje wybór stu swoich najlepszych tekstów. Błyskotliwe, bezkompromisowe, krytyczne felietony, których punktem wyjścia są dzieła szeroko rozumianej... (więcej)
 • od 25.48 zł Brak ofert - premiera: 2017-05-16
  Oddaję Państwu w dłonie teksty pisane uczciwie i so¬lidnym atramentem własnych emocji i przeczuć. Nie kryję sympatii, nie ceregielę się z tymi, których nie poważam. Niewiele mogę zdziałać, ale jeśli Dziennik chuligana nie... (więcej)
 • od 17.93zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-04-10
  Sergiusz Pinkwart, który pracował z Marią Czubaszek nad jej ostatnią książką „Dzień dobry, jestem z Kobry” rozmawia z ludźmi jej bliskimi, by stworzyć portret najbardziej niesztampowej damy showbiznesu. Pani Maria bawiła swoim... (więcej)
 • od 26.04zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-11-07
  Oddajemy w Państwa ręce wybór najlepszych felietonów i tekstów blogowych kontrowersyjnego filozofa z Krakowa. Teksty ukazywały się w tygodniku POLITYKA i na blogu Loose Blues. Jana Hartmana zapiski nieodpowiedzialne w latach 2012-2017. ... (więcej)
 • -16% Sensownik
  od 27.87zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2016-03-22
  Czy to ma sens? Ile razy dziennie zadajemy sobie to pytanie. Czasem udaje się znaleźć na nie odpowiedź, ale czasem nie. Może najważniejszy jest sam proces jej poszukiwania?  SENSownik to zbiór felietonów Hanny Samson publikowanych na... (więcej)
 • Listy różne II - to zbiór mini felietonów emocjonalnych. Świat emocji z reguły skrywany, bądź ubierany w panujące w danym okresie mody, często nie w pełni obrazuje jak bardzo one rządzą człowiekiem, jak jakiś drobny... (więcej)
 • od 20.01zobacz oferty z 3 księgarni - premiera: 2017-11-14
  Polska według Krzysztofa Vargi, czyli co łączy Wokulskiego i wampiry, naszą telewizję i Berlusconiego, dynastię Piastów i współczesne seriale. W siedemdziesięciu sześciu felietonach – zaskakujących, kąśliwych i niewygodnych, bo do... (więcej)
 • od 25.94zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2020-03-03
  Nadać naszemu tu i teraz sens i nadzieję potrafią tylko niektórzy. I właśnie im trzeba dziś dać wyraźny i mocny głos. Józefa Hennelowa, Pani Ziuta. Każdy stały czytelnik Tygodnika Powszechnego wie, o kim mowa. Opatrzność daje... (więcej)
 • od 6.90 zł Brak ofert
  Wybór felietonów publikowanych w latach 2001-2009 w „Cieniach i Blaskach”. Tom pierwszy „Ptaki, ssaki i robaki” gromadzi teksty, w których pojawiają się zwierzęta, różnorakie, od... (więcej)
 • od 29.31zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-04-18
  Autorski wybór tekstów Daniela Passenta, które ukazywały się w POLITYCE w latach 1965-2018. Zapraszamy do spaceru przez kilkadziesiąt lat polskiej historii z klasykiem felietonu. „Był Passent, przez wszystkie lata uprawiania swego ... (więcej)
 • od 13.09zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Odkąd popkultura zalała świat, poeta jest jak biblijny Noe. W arce z drewna cedrowego dryfuje po powierzchni wód, umilając sobie wieczory graniem na lirze. Ale czasem nudzi mu się ten podniosły rytuał. Ukradkiem rozbiera się do rosołu i... (więcej)
 •   Brak ofert
  Trzeba mieć duży talent, by cokolwiek zbudować na zgliszczach. Ziemkiewicz bardzo prywatny, jakiego nie było w żadnej z dotychczasowych książek. Po raz pierwszy w swoich tekstach odwołuje się do tak różnorodnych tematów aktualnych oraz... (więcej)
 •   Książka  dokumentuje moją wieloletnią współpracę z prasą harcerską oraz pracę dziennikarską w redakcjach „Motywów”, „Drużyny” i „Harcerza Rzeczypospolitej”. Wszystkie reportaże, felietony i inne formy dziennikarskie... (więcej)
 • Nazywam się Kazimierz Piotr Staszewski, syn Stanisława oraz Krystyny z domu Mojkowskiej. Urodziłem się 12 marca 1963 roku. Nigdy wcześniej nie zajmowałem się słowem pisanym. Naturalnie notowałem w różnych kajetach teksty do piosenek, ale... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: