Temat: wyrok śmierci

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 19.90zobacz oferty z 4 księgarni - premiera: 2011-01-01
  Najbardziej poruszająca czytelnika powieść Stephena Kinga. Akcja powieści zbliżonej klimatem do głośnej noweli tego samego autora pt. "Skazani na Shawshank" toczy się w latach 30-tych w środowisku więźniów oczekujących na wykonanie kary... (więcej)
 • -40% Rzeźnik
  od 17.90zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2019-08-14
  Wstrząsający portret jednego z najsłynniejszych seryjnych morderców.Powieść inspirowana prawdziwą historią seryjnego mordercy Józefia Cyppka, Rzeźnika z NiebuszewaWszystko co przychodzi na świat musi też z niego odejść. Kto nie... (więcej)
 • -10% Skazana
  od 24.48 zł Brak ofert - premiera: 2013-10-04
  To powieść, która wnika pod skórę, doprowadza krew do wrzenia, porusza do głębi… W roku 1829 w północnej Islandii Agnes Magnúsdóttir zostaje skazana za współudział w brutalnym morderstwie popełnionym na dwóch mężczyznach. Agnes... (więcej)
 • od 21.45zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2018-04-09
  – Wytrzyma pani? – pyta. – Jest pani w stanie? Ma zatroskaną twarz. Widzę, że na jego czole lśnią kropelki potu. Może od jupiterów. – Obiecałam mu. Siostra Helen Prejean porzuciła spokojne życie, aby towarzyszyć mordercom... (więcej)
 • Wśród przebywających w więzieniu Cold Mountain skazańców znajduje się nieobliczalny, niezwykle agresywny młodociany zabójca William Wharton; jest Eduard Delacroix, niepozorny Francuz z Luizjany, który zgwałcił, zabił młodą dziewczynę... (więcej)
 • od 11.94zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2013-04-05
  Spokojne życie hodowcy tulipanów Korneliusza van Baerlego zostaje zakłócone przez zamieszki polityczne w Hadze. Hodowca trafia do więzienia i grozi mu wyrok śmierci. Wydaje się, że jego prace nad uzyskaniem unikatowego czarnego... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: