Temat: zapłodnienie in vitro

Znaleziono: 30 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 13.05zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-07-26
  W latach 80. w Holandii rodzą się dzieci o skórze ciemniejszej, niż było to w planie. Jedną z zaskoczonych matek jest Sonja. Rok wcześniej wybiera cechy dawcy nasienia: wysoki, wykształcony, dyrektor w sektorze bankowym, żonaty,... (więcej)
 • od 26.91 zł Brak ofert - premiera: 2015-02-17
  W „Nie przeproszę, że urodziłam” Karolina Domagalska sięga po temat, który budzi wiele kontrowersji, wywołuje lęk, stawia trudne pytania o wartości etyczne. Zwłaszcza w Polsce, gdzie brak szczegółowych regulacji... (więcej)
 • -27% Bez
  Rodzinny dramat w krajobrazie podkrakowskiej wsi, skrytej w cieniu mrocznej jurajskiej doliny Ona i on. Niespełnione marzenia, wciąż żywe tęsknoty i wspólna pamięć codziennie zasypująca ich furą niesegregowanych śmieci. Przejmująco... (więcej)
 • od 22.49zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2019-05-14
  Czym dokładnie jest in vitro? Jak wygląda procedura? Co się dzieje z mrożonymi zarodkami? Co przeżywają pary, które przez lata nieskutecznie starają się o dziecko? A co rodzice, którzy skorzystali z tej metody leczenia niepłodności? ... (więcej)
 • od 30.30 zł Brak ofert - premiera: 2016-02-10
  "In vitro. Bez strachu, bez ideologii" Anny Krawczak to pierwsza na polskim rynku książka podejmująca w wyważony sposób tematykę metody in vitro w tak szerokim zakresie. Jest polemiką z popularnymi i pokutującymi mitami na temat tej... (więcej)
 • -30% Mundra
  od 20.93zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-09-24
  "Mundra" to zapis dziesięciu rozmów z położnymi. Najstarsza ma ponad dziewięćdziesiąt lat i pierwsze porody przyjmowała podczas II wojny światowej, najmłodsza - dwadzieścia sześć i pracowała w szpitalu w Tanzanii. Należą do... (więcej)
 • od 12.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2019-08-06
  Alicja wiedzie nudne życie, w którym cały czas albo się czegoś boi, albo ogarnia ją zniechęcenie. Na co dzień pracuje jako asystentka w renomowanej klinice in vitro, przez co zaczyna żyć historiami pacjentów oraz personelu kliniki. Tam... (więcej)
 • od 25.10 zł Brak ofert - premiera: 2016-02-24
  Thriller medyczny Robina Cooka, uznawanego za mistrza tej tematyki. Autor ukończył studia medyczne na Uniwersytecie Columbia, a także studia podyplomowe na Harvardzie. Jest autorem wielu bestsellerowych thrillerów o tematyce medycznej, a... (więcej)
 • od 19.99zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-07-04
  Gdy marzysz o dziecku za wszelką cenę… Po dziesięciu latach małżeństwa i długotrwałych bezskutecznych staraniach o dziecko, Zoe i Max Baxter postanawiają się rozstać. Zoe, ku własnemu zaskoczeniu, znajduje szczęście u boku kobiety,... (więcej)
 • od 23.02zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-02-06
  A gdybyście pewnego dnia dowiedzieli się, że nie macie szans na naturalne poczęcie? A gdybyście musieli zawalczyć o życie własnego dziecka? A gdybyście musieli nagle sami wychować trójkę dzieci… To naprawdę się zdarzyło.... (więcej)
 • „«Eugenika i inne zło» Chestertona należy do tych jego dzieł, których wspólną cechą pozostaje niezwykła aktualność podejmowanych zagadnień. Poruszana problematyka moralna przy dogłębności analizy na polu logiki i wiecznie żywych... (więcej)
 • od 27.19 zł Brak ofert - premiera: 2015-03-11
  Pierwsza na polskim rynku wydawniczym pozycja, która w niezwykle przystępny i obiektywny sposób przekazuje wiedzę na temat pozaustrojowej metody zapłodnienia. Książka jest kierowana  nie tylko do osób, które... (więcej)
 • od 24.75 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-06
  Jedno życie i dwie pary, które uważają, że mają prawo zdecydować o jego losie.Monika od dzieciństwa miała tylko jedno marzenie: dużą, szczęśliwą rodzinę.Daga gra w najlepszej orkiestrze w Polsce. Już w przedszkolu wymarzyła sobie ... (więcej)
 • od 17.31zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2010-04-22
  Ryba fugu jest bardzo smaczna, ale jeśli będziemy obchodzić się z nią nieostrożnie – możemy otruć siebie i współbiesiadników. Na śmierć. Podobnie z naszym życiem. Jest ono jak potrawa dla inteligentnych. Trzeba zawsze myśleć o tym,... (więcej)
 • od 28.70 zł Brak ofert - premiera: 2009-05-20
  Ta książka dobitnie pokazuje, w jak wielu obszarach życia w Polsce nie stawia się prostych pytań, by uniknąć trudu poszukiwania skomplikowanych odpowiedzi. Dotyczy to także sytuacji kobiet. Oczywiście można wyśmiewać feministki, do woli... (więcej)
 • od 22.33zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-08-13
  Najbardziej na świecie pragnęła zostać matką. A teraz boi się, że ojcem jej wymarzonego dziecka jest seryjny morderca. Christine Nilsson i jej mąż Marcus nie mogą mieć dzieci. Spośród różnych możliwości decydują się na bank... (więcej)
 • od 25.89zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-07-01
  Najgorszy koszmar matki i śmiertelny sekret prześladujący rodzinę od pokoleń… Ośmioletni syn Claire Abrams umiera w wyniku odziedziczonej po matce mutacji genetycznej. Claire się nie poddaje i postanawia zawalczyć o macierzyństwo.... (więcej)
 • od 30.00 zł Brak ofert - premiera: 2014-03-18
  Surogatka. Jak moja mama urodziła mi syna to przejmująca historia Sary Connell i jej męża Billa, którzy przez siedem lat starali się o dziecko. W tym czasie przeszli dwuletnie leczenie akupunkturą i siedem cykli sztucznego zapłodnienia z... (więcej)
 • od 23.00 zł Brak ofert
  W poradniku znajdziecie odpowiedzi na pytania:– Jak szybko sprawdzić swoją płodność?– Co zrobić, gdy nie możesz zajść w ciążę?– Jak zbadać kondycję plemników?– Co to jest dawstwo komórek jajowych, plemników i zarodków?–... (więcej)
 • od 10.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-01-12
  Książka jest dla wszystkich kobiet lub par, które mają problem, aby ich małe szczęście, jakim jest dziecko pojawiło się na świecie. Przedstawiam krok po kroku prawdziwą drogę 10 lat starań o dziecko, aż do programu rządowego In... (więcej)
 • od 6.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-01-05
  „Przewodnik: bioetyka dla młodych” to zbiór rzetelnych odpowiedzi na szereg pytań dotyczących kwestii życia. Jest to opowieść o drodze człowieka od początku po kres jego życia.Księga powstała dzięki pracy ekspertów z dziedziny... (więcej)
 • Książka zawiera zapis rozmów przeprowadzonych przez z ostatnie dwa lata przez redaktor „Gazety Wyborczej” Aleksandrę Klich z arcybiskupem Józefem Życińskim. Znana i ceniona dziennikarka pytała tego niezwykłego kapłana, czy kościoły... (więcej)
 • od 22.97zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-04-17
  Czy bezpłodni mężczyźni są mniej sprawni seksualnie? Czy stanie na głowie może pomóc zajść w ciążę? Czy przyczyną niepłodności są „blokady psychiczne”? Czy adopcja dziecka ma uzdrawiający wpływ na parę? Barbara Dolińska... (więcej)
 • od 21.99 zł Brak ofert - premiera: 2014-01-08
  Szokująca historia o handlu dziećmi, matkami i rodzicielstwem. Książka, której nie można odłożyć obojętnie. "Review of the Week"  Głęboko poruszająca powieść. "Mail Today" W Delhi porzucono nowo narodzoną dziewczynkę.... (więcej)
 • od 27.53 zł Brak ofert
  "Dlaczego moje dziecko" to przejmujące świadectwa matek, które przeżyły stratę dziecka, połączone z wypowiedziami ekspertów, a także ważny głos w obecnie toczącej się dyskusji na temat badań prenatalnych i aborcji. Celem publikacji... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: