Temat: zaręczyny

Znaleziono: 13 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 25.14zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2018-08-01
  Lady Clio Whitmore miała siedemnaście lat, gdy zaręczyła się z markizem Granville. Minęło osiem lat… i wciąż jest narzeczoną. I obiektem żartów salonów. Ma tego dość. Ileż czasu może czekać na mężczyznę, który woli...(więcej)
 • od 23.32zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-03-17
  Czasami, żeby obronić to, co najcenniejsze, trzeba posunąć się do zdrady… zdrady swojego ojca, cesarza, kraju, oraz własnego serca. Drugi tom cyklu fantasy Niezwyciężona, emocjonującej trylogii pełnej przemyślnych intryg i...(więcej)
 • Grupa naukowców i zapaleńców z Muzeum Brytyjskiego organizuje wyprawę do Egiptu. Na skutek niezwykłego zbiegu okoliczności dołącza do nich młoda i piękna Katherine, która ma być asystentką sir Huntera MacDonalda, szefa...(więcej)
 • od 25.11 zł Brak ofert
  Piękna Julia, zaręczona w dzieciństwie przez rodziców, znajduje wreszcie sposób, jak uwolnić się od znienawidzonego narzeczonego, nie stracić majątku i znaleźć tego jedynego, którego naprawdę pokocha. Na wspaniałym balu maskowym...(więcej)
 • od 4.99 zł Brak ofert
  Komedia Michała Dzieduszyckiego wydana w 1897 roku. Akcja dzieje w majątku ziemskim i przedstawia losy pewnej szlacheckiej rodziny. Wpisuje się w szeroki nurt XIX-wiecznej literatury społeczno-obyczajowej.   Obecne wydanie książki...(więcej)
 • od 4.99 zł Brak ofert
  Natalia Korwin-Szymanowska (1858–1922), z domu Krzyżanowska, to pisarka i tłumaczka, publikująca często pod pseudonimem Anatol Krzyżanowski. Była autorką licznych artykułów publicystycznych w prasie warszawskiej, a także...(więcej)
 • od 24.49zobacz oferty z 19 księgarni - premiera: 2014-09-25
  Parna czerwcowa noc. W odrestaurowanym dworku miejscowych notabli odbywają się długo oczekiwane zaręczyny ich syna Eryka z piękną dziewczyną. Dom tonie w kwiatach, a szampan leje się strumieniami. Uroczystość zostaje przerwana tuż po...(więcej)
 • od 33.92 zł Brak ofert - premiera: 2012-03-28
  Mary Gooch ma czterdzieści trzy lata, męża, niezbyt ciekawą pracę. A przede wszystkim - ma ciało. Bardzo dużo ciała. Tak dużo, że całe jej życie kręci się wokół niego. I nie jest ważne to, że mąż kocha ją taką, jaka jest. A...(więcej)
 • od 23.99 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-04
  Evelyn jest mężatką od czterdziestu lat – tyle czasu upłynęło od chwili, kiedy drugi mąż zsunął z jej palca pierwszą obrączkę i wyłożył na to miejsce swoją. Delphine oglądała dwa oblicza miłości – ekstatyczną euforię...(więcej)
 • od 28.79 zł Brak ofert - premiera: 2013-05-24
  Każda kobieta zasługuje na prezent od Tiffany’ego. Na Piątej Alei w Nowym Jorku dwaj mężczyźni kupują prezenty dla kobiet, które kochają. Gary dla swojej dziewczyny Rachel wybrał bransoletkę. Tymczasem Ethan szuka czegoś...(więcej)
 • „Ciurkiewicz czy Dziurkiewicz” to dzieło Adolfa Abrahamowicza, polskiego komediopisarza pochodzenia ormiańskiego. Abrahamowicz, ziemianin, który jednak większość życia spędził w rodzinnym Lwowie, współpracował z wieloma...(więcej)
 • od 24.48 zł Brak ofert
  Dlaczego lady Sophia szuka kochanka? Czy zdoła uwieść najbardziej pożądanego mężczyznę w Londynie?Lady Sophia Sydney zrobi wszystko, by usidlić niedostępnego sir Rossa Cannona, zrujnować jego reputację i wywołać skandal, o którym...(więcej)
 • od 22.18zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2020-09-16
  TRZY POKOLENIA, DWIE HISTORIE, JEDEN WSPÓLNY LOS. PIĘKNA OPOWIEŚĆ O MIŁOŚCI I WOJNIE. Anna Matkowska i Marcin Zieliński zaczynają nowe życie. Razem będą zapisywać czystą kartę ich przyszłości. Podczas przyjęcia zaręczynowego ...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: