Temat: zarządzanie produkcją i kontrolą jakości

Znaleziono: 7 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 14.59 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-23
   W Polsce z terminem „zakładowa kontrola produkcji” (ZKP) spotykają się głównie producenci wyrobów budowlanych. Zagłębiając się w problematykę ZKP dowiadują się, co ich dotyczy. W takiej sytuacji często... (więcej)
 • od 14.52 zł Brak ofert
  W Polsce z terminem zakładowa kontrola produkcji (ZKP) spotykają się głównie producenci wyrobów budowlanych. Zagłębiając się w problematykę ZKP dowiadują się, co ich dotyczy. W takiej sytuacji często zadają sobie pytania: skoro... (więcej)
 • od 69.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-12-11
   Organizacje nieustannie starają się osiągać lepsze wyniki mniejszym nakładem środków, a w związku z tym coraz częściej sięgają po metodologię lean, opartą na tych samych zasadach, dzięki którym po drugiej wojnie... (więcej)
 • od 9.70 zł Brak ofert
  Obecnie w wielu przedsiębiorstwach szef produkcji musi być jednocześnie planistą, organizatorem, kierownikiem i specjalistą ds. jakości. Podobnie wygląda kwestia normowania. Jeżeli zależy mu na terminowej realizacji harmonogramu robót, sam... (więcej)
 • od 66.76zobacz oferty z 3 księgarni - premiera: 2012-04-27
  Tematyka Książka w postaci elektronicznej zawiera opis i praktyczne informacje dotyczące metody FMEA. Analiza FMEA to analiza rodzajów i skutków możliwych błędów. Celem analizy wad jest znalezienie potencjalnych przyczyn i skutków... (więcej)
 • od 9.70 zł Brak ofert
  Weryfikacja zakupionych materiałów poprzez ustalenie i wdrażanie działań kontrolnych stanowi istotę zjawiska kontroli. Dzięki temu jesteś w stanie określić, czy ich jakość jest zgodna z wymaganiami technologicznymi procesu Twoich... (więcej)
 • -24% Dostawcy
  od 12.90 zł Brak ofert
  W Twoim przedsiębiorstwie dział zakupów został wyodrębniony jako oddzielna jednostka?A może sam kupujesz potrzebne do produkcji materiały i komponenty? Bez względu na to, jak brzmi odpowiedź, jako szef produkcji wiesz jedno: to Tobie... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: