Temat: zjawiska paranormalne

Znaleziono: 123 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 24.64zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-01-01
  Zbiór 21 najnowszych opowiadań Stephena Kinga, gratka dla miłośników tego autora. Powstały specjalnie dla Ciebie.- pisze King. Jeśli chcesz, możesz je obejrzeć z bliska, ale ostrzegam, bądź ostrożny. Niektóre z nich... (więcej)
 • od 29.67 zł Brak ofert - premiera: 2012-09-19
    Jak przesuwać przedmioty siłą woli? Na czym polega kontrolowanie cudzego umysłu? Czy przedmioty faktycznie mogą przynosić szczęście? Czy można zobaczyć przyszłość w snach i czemu niektórzy ludzie twierdzą, że potrafią sami... (więcej)
 • od 23.98zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-08-12
  Pierwszy i uznany za najlepszy zbiór opowiadań Stephena Kinga, opublikowanych po raz pierwszy w 1978. Zawiera 20 mrożących krew w żyłach opowiadań, nawiązujących do klasyki horroru. Ich bohaterami są ludzie zwyczajni, przeciętni... (więcej)
 • od 26.99 zł Brak ofert - premiera: 2014-11-18
  Zaczęło się od poszukiwania sposobu na zwalczenie kryzysu paliwowego w 1973 roku, a skończyło jako rewolucyjne odkrycie naukowe, porównywalne z osiągnięciami teorii względności i fizyki kwantowej, przeprowadzono dowód: jesteśmy... (więcej)
 • od 34.99 zł Brak ofert - premiera: 2018-01-31
  Niesamowita, zabawna powieść o rodzinie marzycieli obdarzonych niezwykłymi zdolnościami oraz niewidzialnych mocach, które łączą nas wszystkich. Teddy Telemachus to czarujący kanciarz, który ma talent do sztuczek magicznych i na... (więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert
  Książka oparta na faktach - prawdziwa relacja nowojorskiego policjanta. Autor książki, Ralph Sarchie, jest weteranem nowojorskiej policji. Pracuje na 46. posterunku w południowym Bronxie. Walczy na co dzień z najbardziej brutalnymi... (więcej)
 • -22% Rytuał
  od 26.32zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2016-05-25
  Charlie McLean jest degustatorem restauracyjnym. Razem z synem Martinem, zbuntowanym nastolatkiem, podróżuje po kraju odwiedzając nowe lokale. Aż wreszcie trafia na taki, do którego nie zostaje wpuszczony. Charlie zaczyna żywo... (więcej)
 • od 33.89zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2020-11-11
  Komisarz Arkadiusz Lubosz nie może pogodzić się ze stratą córki. Stopniowo pogrąża się w marazmie pogłębianym przez alkohol. W końcu dostaje ostatnią szansę na powrót do służby i uporanie się z własnymi problemami. W sprawie... (więcej)
 • od 20.94zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2021-03-26
  Historia Reszki, której życie wywraca się do góry nogami po odziedziczeniu dość osobliwego spadku po swej nieżyjącej (lecz tak nie do końca) dalekiej krewnej - wprowadza czytającego w świat pełen magii i ironicznego poczucia... (więcej)
 • od 25.52 zł Brak ofert
  Z nią zdradzicie nawet swój komputer! Są rzeczy na niebie i ziemi, o których nie śniło się internautom... Jak choćby upierdliwa ciotka w stanie wskazującym na nie-życie. Obdarza spadkiem Krystynę zwaną Reszką, samotną matkę,... (więcej)
 • -30% Czarny dom
  od 23.52zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Dwadzieścia lat temu Jack Sawyer zawędrował do Terytoriów, by ocalić swoją matkę i jej Dwójniczkę przed śmiercią. Obecnie jest byłym funkcjonariuszem wydziału zabójstw policji Los Angeles i wiedzie ciche życie w małym mieście w... (więcej)
 • od 26.94zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-10-12
  Pan Samochodzik jedzie razem ze swoim przełożonym do Bogoty, gdzie ma uczestniczyć w Międzynarodowym Zjeździe Muzealników. W czasie gdy on wygłasza referat o skuteczności zabezpieczeń dzieł sztuki, ktoś włamuje się do Muzeum Złota i... (więcej)
 • -16% Ukojenie
  od 23.59zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2016-03-02
  Trzeci tom bestsellerowej powieści "Drżenie". Zbliża się polowanie, czy ktoś uratuje wilki...? Współczesna powieść o wilkołakach? Tak! A w niej nie tylko wielka miłość, ale także pożegnania i śmierć, ból niezrozumienia i... (więcej)
 • od 29.90zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2016-04-13
  WYŚMIENITE POŁĄCZNIE KRYMINAŁU Z GHOST STORY „Mówili, że martwi nie mogą cie skrzywdzić... Mylili się...” Przeprowadzka z centrum Brighton na prowincję, to poważne przedsięwzięcie i wyzwanie dla trzyosobowej rodziny. Jednak Cold... (więcej)
 • -57% Wymazani
  od 16.20zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2020-05-12
  Sylwia, córka komisarza Arkadiusza Lubosza, bierze udział w konkursie organizowanym przez znane wydawnictwo. Podczas nocnej wyprawy do lasu wydarza się coś niewytłumaczalnego. Dziewczyna znika bez śladu, a towarzyszący jej chłopak ucieka... (więcej)
 • od 23.79zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-06-28
  Ktoś kiedyś powiedział, że duchy są zawsze głodne, a nikt nie wie tego lepiej niż Ed i Lorraine Warrenowie, najbardziej znani badacze zjawisk paranormalnych na świecie. Przez dziesięciolecia Ed i Lorraine poznawali prawdę kryjącą... (więcej)
 • od 23.02zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-05-24
  Dziecko na niebie to przyprawiająca o dreszcz opowieść o miłości i okrucieństwie, o zachwycie nad światem i życiem i o strachu przed nimi. Weber i Philip – przyjaciele, filmowcy, ludzie sukcesu i sławy. Dlaczego więc Philip popełnia... (więcej)
 • od 29.38zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-07-29
  Masterton powraca i mrozi krew w żyłach swoich fanów! Gemma Bright, pracownica firmy nadzorującej system kanalizacyjny Londynu, dokonując ze swoją ekipą inspekcji jednego z kanałów, jest świadkiem niewytłumaczalnych zjawisk. W panującym... (więcej)
 • od 22.31 zł Brak ofert
    On przysiągł chronić ją przed wszelkim niebezpieczeństwem. Poza swoją mroczną namiętnością...Są potężni i wieczni. I spragnieni smaku krwi. Lecz przeznaczeniem każdego z nich jest strzec niezwykłej kobiety. W jej obronie ... (więcej)
 • -7% Grzesznik
  od 29.75 zł Brak ofert
  Powieść powiązana z trylogią Wilkołaki z Mercy Falls, która została przetłumaczona na 37 języków!Grzesznik to dodatek do trylogii Wilkołaki z Mercy Falls (Drżenie, Niepokój, Ukojenie) - współczesnej opowieść o wilkołakach.Powieść... (więcej)
 • od 25.48 zł Brak ofert
  Martwy aż do zmroku to intrygująca i przyprawiająca o dreszcz emocji powieść Charlaine Harris, a serial reżyseruje Alan Ball, zdobywca nagrody Emmy oraz Oscara za American Beauty i twórcy Sześciu stóp pod ziemią. Dzięki wynalezionej w... (więcej)
 • -7% Drżenie
  od 26.03 zł Brak ofert
  Historia z Mercy Falls zaczyna się w momencie, gdy jeden ze szkolnych kolegów Grace, zostaje zagryziony przez wilki. Jak głosi plotka, jego ciało w tajemniczych okolicznościach znika z kostnicy. Tymczasem Grace, sama jako dziecko pogryziona i... (więcej)
 • od 25.20 zł Brak ofert - premiera: 2015-05-20
  Literacki debiut Gillian Anderson Przygodowa saga na miarę Z archiwum X Międzynarodowe spiski, egzotyczne miejsca, kryminalno-przygodowe perypetie, zaskakujące zwroty akcji, przełomowe odkrycia, porywający, ale i zaskakująco niebezpieczny... (więcej)
 • Mrożące krew w żyłach opowieści, które wydarzyły się naprawdęEdyta po raz pierwszy decyduje się opowiedzieć o koszmarze, jaki przeżyła w nawiedzonym szpitalu psychiatrycznym „Zofiówka”. Właścicielki domu opieki pod Warszawą... (więcej)
 • od 27.71 zł Brak ofert - premiera: 2016-08-01
  Goście z zaświatów, projekcje astralne, zdjęcia duchów.Czy to świadectwa nieśmiertelności duszy? Czy świadomość umiera wraz z ciałem?Nikt jeszcze tego nie udowodnił. Istnieją jednak relacje i wyniki eksperymentów nad przejawami... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: