Temat: związane z gejami

Znaleziono: 13 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23.02zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-09-19
  Kiedy płonęło getto, Hubert spoglądał na niebo w płomieniach z okna rodzinnego mieszkania na warszawskiej Ochocie. Michał w tym samym czasie ukrywał się przed Niemcami w kopcu kartofli. Jeden i drugi od początku wiedzieli, że inność... (więcej)
 • od 27.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2013-10-30
  Akcja Kroniki ptaka nakręcacza, podobnie jak w większości książek Haruki Murakami jest bardzo skomplikowana, ale nie ona jest najważniejsza. Jeden z recenzentów streścił ją tak: Toru Okada traci najpierw pracę, potem kota,... (więcej)
 • od 31.41 zł Brak ofert
  Piękny portret burzliwych czasów oraz głębokiej, umykającej stereotypom miłości ojca i córki.   San Francisco lat 70. i 80. XX wieku stało się sceną zmian, które odbiły się szerokim echem nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale... (więcej)
 • od 24.04zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2012-02-08
  "Queen. Nieznana historia" to rock`n`rollowa opowieść z czasów świetności muzycznego szaleństwa, snuta ze sceny, zza kulis i ze studyjnego zacisza. Ten niepowtarzalny zapis autorstwa Petera Hince`a, który spędził z zespołem wiele lat jako... (więcej)
 • od 26.95zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-06-25
  FASCYNUJĄCA HISTORIA PŁCI I SEKSU W JEDNEJ Z NAJSTARSZYCH METROPOLII EUROPY Peter Ackroyd odsłania tajemną historię Londynu w całym jej zróżnicowaniu, ze wszystkimi pokusami, ale także niebezpieczeństwami i okrucieństwami. Autor... (więcej)
 • od 29.99 zł Brak ofert - premiera: 2012-09-26
  · "Obce dziecko", ostatnia powieść Alana Hollinghursta, jednego z najwybitniejszych współczesnych pisarzy angielskich · Napisana z rozmachem epicka saga · Wydarzenie literackie 2011 roku i książka nominowana do Nagrody Bookera Rzecz... (więcej)
 • od 19.90zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2018-04-13
  Historia niesamowitej przyjaźni, która wydarzyła się naprawdę Michael King to bezdomny, zagubiony i smutny człowiek, który od wielu lat żyje na ulicach Portland. Pewnej deszczowej nocy znajduje zaniedbaną i ranną kotkę, którą... (więcej)
 • od 22.18zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2013-07-04
  Gdy marzysz o dziecku za wszelką cenę… Po dziesięciu latach małżeństwa i długotrwałych bezskutecznych staraniach o dziecko, Zoe i Max Baxter postanawiają się rozstać. Zoe, ku własnemu zaskoczeniu, znajduje szczęście u boku kobiety,... (więcej)
 • od 36.00 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-29
  Autor Powojnia i Rozważań o wieku XX. Kiedy zmieniają się fakty, zmieniam zdanie. A pan? - John Maynard Keynes Pośmiertny wybór esejów wybitnego historyka i jednego z największych myślicieli naszych czasów, w których najdobitniej... (więcej)
 • -12% Podróże
  od 31.54 zł Brak ofert
  Paul Bowles był jednym z najwybitniejszych amerykańskich pisarzy XX w. Jego powieści to już klasyka, na czele z otoczoną niemal kultem „Pod osłoną nieba”, znaną również z wersji filmowej w reżyserii Bernardo Bertolucciego. W tej... (więcej)
 • od 26.94zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2018-04-04
  Dwudziestotrzyletnia Alice Hare przybywa do Nowego Jorku w poszukiwaniu miejsca, które mogłaby nazwać domem. Spotyka tam japońską pisarkę Mizuko Himurę. Dołącza do licznego grona osób obserwujących ją w sieci i nabiera pewności, że... (więcej)
 • od 31.50 zł Brak ofert - premiera: 2016-10-12
  Czy na pewno wiemy, gdzie przebiega granica między kobiecością a męskością? I dlaczego boimy się słowa „transpłciowość”? Zostać Nicole to prawdziwa historia nastolatka, który czuł się dziewczyną. Kelly i Wayne Mainesowie od... (więcej)
 • od 22.49 zł Brak ofert
  W tym poruszającym zbiorze piętnastu esejów i przemówień wybitna amerykańska poetka i aktywistka, Audre Lorde,  mierzy się z seksizmem, rasizmem, ageizmem, homofobią i klasizmem, postulując, by różnica społeczna stała się wehikułem... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: