Wydawca: ��w. Wojciech

Znaleziono: 160 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -28% Jezus
  od 28.73 zł Brak ofert - premiera: 2015-10-12
  Dlaczego Ziemia Święta jest często nazywana Piątą Ewangelią? W którym mieście Jezus dokonał wielu cudów? Dlaczego Gehenna jest prześliczna? James Martin SJ zaprasza czytelników, by w zupełnie nowy, ożywiający i poruszający sposób... (więcej)
 • od 29.90 zł Brak ofert
  Wojciech Sumliński, publicysta i dziennikarz śledczy, w swej najnowszej książce zagląda za kulisy prezydentury Bronisława Komorowskiego. Odsłania tytułowe niebezpieczne związki prezydenta z tajnymi służbami, które w opinii wielu... (więcej)
 • od 30.79zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-10-19
  Bilkis, Córa Księżyca. Makeda, Kobieta Ognia. Pełna życia, ale samotna. Niezależna, poszukująca mądrości. Aby zapewnić dalszy dobrobyt swojemu ludowi, dumna Bilkis, królowa ociekającej bogactwami Saby, jest gotowa wybrać się w... (więcej)
 • od 35.00 zł Brak ofert - premiera: 2016-02-17
  Sądziłeś, że znasz tę historię… Historia nadaje mu różne imiona. Złodziej. Kłamca. Zdrajca. Zhańbiony i okryty złą sławą samobójcy, stał się człowiekiem, którego imię jest synonimem zdrady… A także jedynym uczniem,... (więcej)
 • od 35.64zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2015-03-27
  Banalizacja Jezusa dokonuje się dziś na wiele sposobów. Na przykład gdy uznaje się Go za rabbiego, który nieco wyszedł przed orkiestrę, bądź też za proroka mocnego słowem i czynem – wprawdzie wyjątkowego, ale tylko proroka. Z... (więcej)
 • od 16.00zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-02-18
  Ojciec James Martin, z właściwym mu ciepłem i mądrością, wyjaśnia dlaczego ukrzyżowanie i śmierć Jezusa too ważna nauka płynąca z Ewangelii. Analizując ostatnie słowa wypowiedziane przez Jezusa na krzyżu autor ukazuje jak głęboko... (więcej)
 • od 38.90zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-03-15
  Ojciec Wacław Hryniewicz powraca do pytań o rzeczywistość ostateczną człowieka i świata. Spogląda na nią z perspektywy dialogu chrześcijan Wschodu i Zachodu, łącząc w tej książce swoje dwie największe pasje teologiczne:... (więcej)
 • -21% Adwokat
  od 31.68zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-05-17
  Na procesie Jezusa z Nazaretu Teofil, błyskotliwy młody assessor pochodzący z wyższych sfer Rzymu, stoi za Poncjuszem Piłatem i podszeptuje mu, by zaproponował uwolnienie Barabasza. Ta strategia obraca się przeciwko podsądnemu. Teofil na... (więcej)
 • od 15.41zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-01-12
  Jedynym państwem Azji Centralnej, które zagnieździło się w świadomości Europejczyków, pozostaje Afganistan. Dawne republiki radzieckie: Tadżykistan, Turkmenistan, Uzbekistan i Kirgistan, zlewają się w jakąś bezkształtną całość,... (więcej)
 • -23% Świadek
  od 26.95zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-03-15
  Stefaton, młody Grek, członek grupy aktorskiej, mieszka Tyberiadzie nad Morzem Galilejskim. Jego ukochana jest Żydówką. To od niej Stefaton po raz pierwszy słyszy o galilejskim rabbim, Jezusie. Za jej namową idzie posłuchać nauk... (więcej)
 • -22% Droga
  od 19.56zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-12-19
  DROGA: tak pierwsi uczniowie Chrystusa nazywali styl życia zgodny z wiarą. Bycie chrześcijaninem nie polega tylko na wyznawaniu szeregu prawd, lecz przede wszystkim na praktykowaniu ich w konkretnych okolicznościach życia. Droga św.... (więcej)
 • od 23.70zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2014-12-11
  Dobiega już setki, ale codziennie można spotkać ją w tramwaju. I u dominikanów, na Mszy Świętej. Jej kalendarz jest zapełniony. Nikomu nie odmawia spotkania. Wiele osób chce jej słuchać. Dlaczego? Bo wystawia receptę na szczęśliwe... (więcej)
 • od 19.88zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-10-19
  Duchowe przemyślenia znanego kapłana i biblisty. Krótkie i zwięzłe. Czasem prowokacyjne, humorystyczne, czasem spokojne i wyważone, zawsze jednak pełne mądrości. Lohfink pobudza do myślenia, niekiedy skłania do sprzeciwu, jednak nigdy... (więcej)
 • od 20.00zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-01-12
  Czy chciałbyś odkryć coś, co sprawi, że pewnego dnia z ulgą powiesz: „Mam wszystko, jestem spełnionym i szczęśliwym człowiekiem”? Wyobraź sobie, że to „coś” odkrył już przed tysiąc pięciuset laty niezwykły mnich, św.... (więcej)
 • od 33.92 zł Brak ofert
  Doktor Augie Knox wiedzie spokojne, może nawet nieco nudne życie wykładowcy akademickiego. Pewnego dnia dostaje tajemniczą wiadomość. Przyjaciel prosi, by Augie niezwłocznie udał się do Włoch. Dwadzieścia stuleci wcześniej medyk... (więcej)
 • od 23.64zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-12-19
  „Czym sobie na to zasłużyłem?” – to pytanie zadaje sobie wiele osób przeżywających chorobę, śmierć, katastrofy. Także codzienne cierpienie, jak rozpad związku czy strata miejsca pracy przynosi wiele wątpliwości. Nie znajdujemy... (więcej)
 • od 34.84zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-12-19
  Eseje znanego jezuity i teologa; książka, w której wątki duchowe i artystyczne, wędrówki śladami artystów i świętych (m.in. Josif Brodski, Jan XXIII, Casanova, Henry James, Święty Marek) oraz osobiste przeżycia splatają się, tworząc... (więcej)
 • od 20.89 zł Brak ofert
  Książka Być chrześcijaninem to poszukiwanie celu i sensu życia. Ludzie pytają: Czy warto dziś być chrześcijaninem? Juan L. Lorda odpowiada krótko a mocno: Warto. A zarazem uczy, jak być nim dzisiaj. Podkreśla, że przede wszystkim trzeba... (więcej)
 • od 24.70 zł Brak ofert
  Niezwykły przewodnik po biblijnych doktrynach i tradycjach historycznych, które leżą u podstaw katolickich wierzeń i praktyk. Poświęcając każdy rozdział oddzielnemu tematowi, autor zabiera czytelnika w podróż, która rzuca światło na... (więcej)
 • od 27.16zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-04-01
  Czy dwoje ludzi po przejściach ma szansę ułożyć sobie życie? Czy traumy z przeszłości można pokonać dzięki wierze i miłości? Zmęczona samotnym życiem, przybita tragedią, do której doszło w miejscu jej pracy, Kate podejmuje nowe... (więcej)
 • od 19.49zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-04-30
  Bruzda to owoc doświadczenia duszpasterskiego św. Josemaríi Escrivy, założyciela i pierwszego prałata Opus Dei. W zamiarze autora miała ona pomóc czytelnikowi kształtować własne życie duchowe i uczyć modlitwy osobistej; przypominać,... (więcej)
 • od 19.25zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-05-23
  KUŹNIA to miejsce, w którym metalom nadaje się odpowiedni kształt, by stały się przydatne.Książka, która trafia do rąk czytelnika, to prawdziwa „kuźnia dusz” – one także wymagają odpowiedniej obróbki, by mogły rozwijać swoje... (więcej)
 • od 20.00zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-08-26
  W książce Brudny Bóg Johnnie Moore robi coś więcej, niż wyjaśnia, czym jest łaska. Przytaczając wiele, często osobistych przykładów, pomaga czytelnikowi doświadczyć łaski. Johnnie mówi nam, że łaska pochodzi od Jezusa. Ale... (więcej)
 • od 27.28zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-11-20
  Osiemdziesiąt jeden misternie udekorowanych pudełek na modlitwy – jedno na każdy rok życia Ioli Ann Pole – od wczesnego dzieciństwa aż do jej ostatnich dni. Pudełka skrywają zapisaną na kawałkach ozdobnego papieru historię życia... (więcej)
 • od 21.38 zł Brak ofert
  Notker Wolf pisze o tym, co daje mu w życiu siłę i stanowi jego fundament. Niniejsza książka to suma przemyśleń oraz bilans bogatego życia autora, który z wielką pasją wciąż na nowo stara się odpowiedzieć na pytanie: "Dlaczego warto... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: