Wydawca: Agape

Znaleziono: 53 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 40.05 zł Brak ofert - premiera: 2016-08-25
  Alicja Lenczewska zmarła w Szczecinie 5 stycznia 2012 roku. Ta mało znana mistyczka zostawiła nam poruszające dzienniki, w których zapisała słowa, jakie – za jej pośrednictwem – Pan Jezus kieruje do każdego z nas. Książka posiada...(więcej)
 • od 22.25 zł Brak ofert - premiera: 2015-12-14
  Rewelacyjna książka stająca w obroniewiary i nauczania Kościoła katolickiego.Jej autor, Brytyjczyk żydowskiegopochodzenia, świadomie i z wolnegowyboru został katolikiem. Później,zafascynowany ideami protestanckimi,przez 10 lat...(więcej)
 • od 27.00 zł Brak ofert - premiera: 2017-08-25
  To, co zapisujesz, jest po to, aby ludzie zrozumieli, że Ja chcę mówić do każdego, by pokierować nim, ustrzec od zła i wprowadzić na drogę zbawienia. Że jestem przy każdym człowieku, w każdej chwili jego życia. Że trzeba pragnąć...(więcej)
 • od 15.01 zł Brak ofert
  Niniejszy tom jest kontynuacją cyklu rozpoczętego w 2012 roku publikacją pierwszej części Mitów i faktów dotyczących dziejów Kościoła katolickiego, rozumianego nie jako hierarchia duchowna (księża, biskupi i papieże),...(więcej)
 • od 23.40 zł Brak ofert
  Wróżbiarstwo, astrologia, jasnowidztwo, posługiwanie się medium, wywoływanie zmarłych, korzystanie z horoskopów i amuletów, talizmany, pierścienie Atlantów, reiki, bioenergoterapia i homeopatia, zen, joga, wschodnie...(więcej)
 • od 13.50 zł Brak ofert
  Czy średniowiecze było zacofane? Dlaczego organizowano krucjaty? Jak działały sądy inkwizycyjne? Czy katolicy palili na stosach czarownice i prześladowali żydów? Czy relacje o barbarzyńskim okrucieństwie Hiszpanów w trakcie...(więcej)
 • od 26.00 zł Brak ofert
  Bóg przychodzi do nas i daje się odnaleźć każdemu, kto Go szuka. Łaska nawrócenia jest czasami wynikiem długich dociekań naukowych, a czasami zaskakującym doświadczeniem spotkania z innym światem. Miliony ludzi, niezależnie od...(więcej)
 • od 23.40 zł Brak ofert
  Bóg przychodzi do nas i daje się odnaleźć każdemu, kto Go szuka. Łaska nawrócenia jest czasami wynikiem długich dociekań naukowych, a czasami zaskakującym doświadczeniem spotkania z innym światem. Miliony ludzi, niezależnie...(więcej)
 • od 21.00 zł Brak ofert
  Książka dostarcza racjonalnych argumentów na to, iż rzetelna wiedza naukowa prowadzi do odkrycia w przyrodzie niepodważalnych dowodów na istnienie nieskończenie mądrego Stwórcy, jak również wskazuje na wiarygodność Pisma św. oraz na...(więcej)
 • od 18.90 zł Brak ofert
    Książka dostarcza racjonalnych argumentów na to, że rzetelna wiedza naukowa prowadzi do odkrycia w przyrodzie niepodważalnych dowodów na istnienie nieskończenie mądrego Stwórcy, jak również wskazuje na...(więcej)
 • od 22.00 zł Brak ofert
  W niniejszym wydaniu „Recepty na życie wieczne” znalazły się artykuły o cudach eucharystycznych w Sokółce, Buenos Aires, Lanciano, Sienie, Alcali de Henares i Fince Betanii, których zadziwiającą tajemnicę potwierdziły badania naukowe....(więcej)
 • od 19.80 zł Brak ofert
  Najnowsze, poszerzone wydanie książki, w której zostały zebrane najciekawsze artykuły o tajemnicy Eucharystii. Czytelnik znajdzie w niej między innymi teksty o cudach eucharystycznych: w Sokółce,...(więcej)
 • od 26.00 zł Brak ofert
  Książka, która demaskuje strategię działania szatana w różnego rodzaju praktykach okultystycznych, takich jak: wróżbiarstwo, astrologia, korzystanie z horoskopów i talizmanów, wywoływanie duchów zmarłych, reiki, homeopatia,...(więcej)
 • od 24.00 zł Brak ofert
  Czym jest pociąg do osób tej samej płci? Czy skłonności homoseksualne są wrodzone? Czy można lub należy je leczyć? Czy Kościół potępia homoseksualistów? Na czym polega prawdziwa tolerancja? Na te i wiele innych pytań odpowiadają...(więcej)
 • od 21.60 zł Brak ofert
  Czym jest pociąg do osób tej samej płci? Czy skłonności homoseksualne są wrodzone? Czy można lub należy je leczyć? Czy Kościół potępia homoseksualistów? Na czym polega prawdziwa tolerancja? Na te i...(więcej)
 • od 12.00 zł Brak ofert
  Modlitewnik, który może stać się Twoim sprzymierzeńcem w trudnym czasie wzrastania, w przyjmowaniu za swoje ewangelicznych wartości, a przede wszystkim w budowaniu głębokiej więzi z Jezusem, który jest najważniejszym Nauczycielem...(więcej)
 • od 10.80 zł Brak ofert
    Modlitewnik dla wszystkich młodych ludzi, którzy pragną budować głęboką więź z Jezusem. Oprócz tradycyjnych modlitw zawiera również modlitwy pomocne w kształtowaniu postawy szacunku i miłości Boga, bliźniego...(więcej)
 • od 19.58 zł Brak ofert - premiera: 2015-12-14
  A wydawać was będą nawet rodzice i bracia, krewni i przyjaciele i niektórych z was o śmierć przyprawią. I z powodu mojego imienia będziecie w nienawiści u wszystkich. Ale włos z głowy wam nie zginie. Przez swoją wytrwałość...(więcej)
 • od 22.25 zł Brak ofert
   Jak mogło dojść do tego, iż Palestyńczyk wychowywany od młodości we wrogości do państwa Izrael pokochał "pewnego Żyda"? Jak bojownik Fatahu, mordujący izraelitów z zimną krwią może przyczynić się do pojednania...(więcej)
 • od 20.00 zł Brak ofert
  „W historii nieustannie pojawiają się fakty, które podważają fundamenty ateistycznej ideologii. Są nimi różnego rodzaju cudowne znaki i wydarzenia, poprzez które Bóg wskazuje na istnienie nadprzyrodzonego wymiaru rzeczywistości. Cuda...(więcej)
 • od 18.00 zł Brak ofert - premiera: 2015-12-14
  Czy cuda zdarzają się w naszych czasach? Czy Bóg daje nam znaki? Czy nasza wiara umocniłaby się, gdybyśmy zobaczyli niepodważalny cud? Książka opowiada o nadzwyczajnych znakach i cudach, które są szczególnym wołaniem Boga o...(więcej)
 • od 20.70 zł Brak ofert
    Książka Mały poradnik życia rodzinnego kładzie szczególny akcent na pogłębienie więzi z Bogiem. Skupia się ona na przedstawieniu zagadnień dotyczących modlitwy, życia na co dzień z Bogiem oraz przeżywania...(więcej)
 • od 26.00 zł Brak ofert
  Rozpoczynające się trzecie tysiąclecie przynosi przerażające wieści o setkach tysięcy zamordowanych za wiarę, o setkach milionów chrześcijan prześladowanych za wierność Jezusowi. Według danych organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie...(więcej)
 • od 23.40 zł Brak ofert
  Rozpoczynające się trzecie tysiąclecie przynosi przerażające wieści o setkach tysięcy zamordowanych za wiarę, o setkach milionów chrześcijan prześladowanych za wierność Jezusowi. Według danych organizacji Pomoc Kościołowi w...(więcej)
 • od 15.01 zł Brak ofert
  Wielu z nas ulega manipulacji i dezinformacji – jesteśmy po prostu oszukiwani co do prawdziwej natury ludobójczych praktyk, legalizowanych w całej Europie. Nie mamy jednak żadnej wymówki, ponieważ ciąży na nas odpowiedzialność za to, by...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: