Wydawca: BIS

Znaleziono: 218 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 16.90 zł Brak ofert - premiera: 2017-07-11
  Od czasu tragicznych wydarzeń sprzed dziewięciu lat Temperance Dews poświęca się prowadzeniu przytułku dla sierot w ubogiej dzielnicy. Pewnej nocy spotyka lorda Caire'a, arystokratę o fatalnej reputacji, który prosi ją o, jak się... (więcej)
 • od 25.90 zł Brak ofert - premiera: 2017-10-03
  Lady Hero Batten, piękna siostra księcia, ma wszystko, czego może pragnąć młoda kobieta - również narzeczonego. Markiz Mandeville jest co prawda nieco nudny i pozbawiony poczucia humoru, lecz to Hero nie przeszkadza. Przynajmniej... (więcej)
 • Książki o Rabarbarze, ilustrowane przez Edwarda Lutczyna, powstały w latach osiemdziesiątych, zdobywając niebywałą popularność, do czego przyczyniało się czytanie w radiu, adaptacje sceniczne i adaptacja telewizyjna. Zabawny, swojski... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 16.14 zobacz oferty z 4 księgarni
  Rabarbar staje się piratem coraz bardziej udomowionym - szybko wraca z morskich wypraw do swej żony Barbary i synka Krztynka, zajmuje się domem, chodzi na bale, a jego rodzina powiększa się o córeczkę oraz parę papużek. Jego burzliwe... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 16.14 zobacz oferty z 4 księgarni
  Nieopublikowana dotąd trzecia część przygód pirata. Rabarbar w towarzystwie szczura pokładowego Apolla wyprawia się w rejs dookoła świata, docierając na odległe kontynenty. Najpierw jednak ratuje z opresji królewnę i za jej sprawą... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 19.39 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-04-09
  To miały być piękne wakacje w Chorwacji… Niestety  zamiast  tego  Łukasz musiał spędzić  lato w  podgórskim miasteczku  u starej ciotki Wandy. W dodatku w pociągu skradziono mu plecak. Czekało go więc lato bez komórki, bez... (więcej)
 • od 25.75zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-08-13
  Opowiadania dla dzieci napisane na podstawie reportaży Kazimierza Nowaka, który w latach trzydziestych XX wieku przemierzył Afrykę na rowerze. Barwne spotkania z mieszkańcami Afryki, mrożące krew w żyłach, a niekiedy zabawne przygody,... (więcej)
 • -20% Samotnica
  od 20.72zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2013-06-26
  Trzej koledzy - Szufla, Pawian i Karoten - w czasie ferii zimowych nudzą się przy trzepaku, narzekając na bezśnieżną zimę. Od przechodzącego przez podwórko zbieracza złomu dostają szamański bębenek i wtedy okazuje się, że jeden... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 13.90 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-08-22
  Pola właśnie rozpoczyna naukę w pierwszej klasie. A razem z nią w szkole zjawiają się przybysze z kosmosu - Titi i Toto. Tym wesołym stworkom trudniej niż innym dzieciom przyswoić sobie szkolne reguły i zwyczaje. Niekiedy wpadają w... (więcej)
 • od 22.91 zł Brak ofert
  Druga w cyklu książek o Cynsterach. Vane Cynster nigdy nie chciał związać się małżeńską przysięgą z żadną kobietą. Kiedy jednak poznał piękną i niezależną Patience zrozumiał, że to ta jedyna, i zapragnął ją poślubić. Ona... (więcej)
 • od 21.81 zł Brak ofert
  Mary Cynster jest już gotowa na miłość i małżeństwo. Co więcej, znalazła idealnego kandydata na męża, a dla osóbki tak zdeterminowanej jak ona podbój wydaje się formalnością. Na jej drodze pojawia się jednak poważna przeszkoda –... (więcej)
 • od 23.83 zł Brak ofert - premiera: 2020-04-01
  Uparta, pewna siebie, piękna Catriona jest dziedziczką wielkiej posiadłości w dolinie, gdzie niepodzielnie włada jej mieszkańcami, opiekuje się nimi i dba o ich zdrowie. Jest wyznawczynią dawnej wiary, kapłanką bogini Lady, znachorką, a... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 19.24 zobacz oferty z 10 księgarni
  Chyba nie uwierzyliby, że największa przygoda życia zdarzy im się w murach gimnazjum! Gdy przypadkowo odkryli nieużywany przedsionek, uznali, że to doskonałe miejsce spotkań dla ich paczki, wystarczy je tylko uporządkować. Wśród starych... (więcej)
 • -11% Habbatum
  od 22.16zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2016-07-29
  Druga część cyklu „Wędrowcy”. Anna budzi się uwięziona w sterylnym pomieszczeniu. Nie wie, gdzie się znajduje i z jakiego powodu jest przetrzymywana. Wie tylko, że uwięziła ją osoba, której ufała - jej nauczycielka Dorothy. Okazuje... (więcej)
 • od 21.00zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2020-04-09
  Lady Alathea Morwellan ma poważny kłopot. Wskutek niefrasobliwości jej ojca cała rodzina stanęła w obliczu bankructwa. Tylko jeden człowiek może jej pomóc – przyjaciel rodziny Gabriel Cynster, znany uwodziciel i wielbiciel kobiet. Aby go... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 25.90 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2016-12-09
  Łotr Malcolm Sinclair cudem uniknął śmierci. Teraz, jako Thomas Glendower, stara się odpokutować za dawne przewiny. Kiedy po latach wraca do swego wiejskiego domu, nieoczekiwanie zastaje tam wdowę z dwójką dzieci. Rose udaje służącą,... (więcej)
 • od 22.11 zł Brak ofert - premiera: 2017-07-11
  Wyrafinowane kreacje błyskotliwej i ambitnej stylistki Marcelline Noirot powoli podbijają serca londyńskiej arystokracji. Marcelline wie, że nic nie przyniosłoby większego splendoru jej butikowi niż patronat najpiękniejszej panny w mieście,... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 25.90 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2017-10-03
  Christina Alberti, znawczyni historii sztuki, uciekając przed cieniami przeszłości, buduje sobie nową tożsamość jako specjalistka w domu aukcyjnym. Wszystko układa się wspaniale do momentu, kiedy zajmując się bezcennym diamentem, staje... (więcej)
 • od 20.72 zł Brak ofert - premiera: 2018-01-12
  Pirat rzeczny Mickey O'Connor, zwany Czarującym Mickeyem, wydobył się z nędzy londyńskich slumsów, by zostać królem przestępczego świata dzielnicy St.Giles. Zdobywa wszystko, czego zapragnie - z jednym wyjątkiem. Silence... (więcej)
 • od 22.11 zł Brak ofert - premiera: 2018-10-26
  Nudne popołudnie nieoczekiwanie zmienia się w przygodę, kiedy lady Isabel Beckinhall znajduje na ulicy rannego Ducha St. Giles. Niestety, tajemniczy mężczyzna prędko znika z jej życia, a na domiar złego Isabel zostaje obarczona nieprzyjemnym... (więcej)
 • od 24.60 zł Brak ofert - premiera: 2018-10-26
  Lady Olympia Hightower za moment poślubi księcia. Księcia o nie najlepszej reputacji, ale panna w pewnym wieku nie powinna wybrzydzać. Pragmatyczna Olympia na pewno wykonałaby ten krok… gdyby nie kilka łyków brandy, które zmieniają jej... (więcej)
 • od 15.61zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2019-05-17
  „Zamkowe opowieści duszka Bogusia”, to zbiór dziesięciu opowiadań dla dzieci, które nawiązują do szczecińskiej historii i lokalnych legend. Narratorami są 8-letni Adaś i duszek napotkany w Zamku Książąt Pomorskich. Miejscem... (więcej)
 • od 19.90 zł Brak ofert
  Sebastian Griffin, książę Melbourne, sprawuje opiekę nad młodszym rodzeństwem. W trosce o reputację rodziny potrafi być surowy i władczy a jego życie biegnie z dala od skandali aż do chwili, gdy na londyńskich salonach pojawia się lady... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 20.19 zobacz oferty z 4 księgarni
  Wspomnienia autorki z czasów dzieciństwa w majątku ziemskim, młodości w małym miasteczku i dorosłego życia w leśnym uroczysku, wplecione w dzieje przodków herbu Suchekomnaty i Starża. Barwna i pełna anegdot opowieść o radościach i... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 16.14 zobacz oferty z 4 księgarni
  Oto kawałek prawdziwego życia – życia kobiety silnej i niezależnej, która bardzo dobrze wie, czego chce. Tylko nie ma pojęcia, jak to osiągnąć. W związku z tym wciąż wybiera nie to, nie tak i nie tych, co trzeba. A czego chce?... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: