Wydawca: Burda

Znaleziono: 605 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 23.80 zł Brak ofert - premiera: 2013-03-20
  Jest upalny letni poranek, a Nick i Amy Dunne obchodzą właśnie piątą rocznicę ślubu. Jednak nim zdążą ją uczcić, mądra i piękna Amy znika z ich wielkiego domu nad rzeką Missisipi. Podejrzenia padają na męża. Nick coraz więcej... (więcej)
 • od 29.45 zł Brak ofert - premiera: 2016-08-03
  Dr Levinovitz wreszcie rozprawia się z żywieniowymi demonami współczesnego świata. Skuteczna riposta na psychozę strachu i obietnice bez pokrycia, którymi raczą nas szarlatani podający się za naukowców. Tę książkę powinien... (więcej)
 • od 31.00 zł Brak ofert - premiera: 2017-06-14
  Szczęście nie polega na tym, żeby mieć to, czego chcemy, ale żeby chcieć tego, co mamy. Rabbi Hyman Schachtel Wystarczy pomniejszyć złożoność życia poprzez usunięcie z niego niepotrzebnych pragnień, aby trudy życia... (więcej)
 • od 31.00 zł Brak ofert - premiera: 2018-02-20
  Genialny thriller. Trzyma w napięciu do ostatniej strony Znasz to uczucie? Kiedy zależy ci na czymś tak bardzo, że prawie byłabyś gotowa za to zabić?   Ona może dać ci wszystko, czego pragniesz. Ale czy warto? Kat i jej mąż Nick... (więcej)
 • od 31.15 zł Brak ofert - premiera: 2018-01-17
  Czy klucz do przyszłych terapii kryje się w zakamarkach mózgu? Czy potrafimy sztuczkami nakłonić rozum do samouzdrawiania organizmu, chudnięcia albo wydobycia z pamięci odległych wspomnień? Erik Vance – uznany popularyzator... (więcej)
 • od 31.15 zł Brak ofert
  Dlaczego pociągają nas określone typy osobowości?Dlaczego głosujemy tak, a nie inaczej?Co powoduje, że jesteśmy właśnie tacy?Poznaj wyjaśnienie głęboko ukrytych tajemnic. Im więcej przecież się wie o sobie, tym łatwiej przejść... (więcej)
 • od 26.35 zł Brak ofert - premiera: 2018-04-18
    Szokujące zakończenie! Niezwykle intrygujący thriller Pięć lat walczyłaś o swoje życie. Jedna chwila zniszczy wszystko. Mam na imię Mia. Pięć lat temu mój mąż Zach popełnił samobójstwo. A studentka, z którą miał romans,... (więcej)
 • od 27.59 zł Brak ofert
  Mrożący krew w żyłach kryminał z GrenlandiiBestialskie zabójstwo, samotny dziennikarz szukający prawdy, tajemnice z przeszłościDo Nuuk nie prowadziły żadne drogi. Miasto było jedyne w swoim rodzaju, ze wszystkich stron otoczone górami,... (więcej)
 • od 26.92 zł Brak ofert - premiera: 2017-11-01
  Kolejna – po bestsellerowej „Córeczce” – książka brytyjskiej gwiazdy kryminałów. Wczoraj miałaś doskonałe życie. Dzisiaj przekonasz się, że wszystko, w co wierzyłaś, było kłamstwem. Szokujący i wciągający od pierwszej... (więcej)
 • od 32.40 zł Brak ofert - premiera: 2014-10-22
  Reza Aslan, badacz kultur, wnikliwy obserwator, religioznawca, komentator polityczny i pisarz, autor nietuzinkowej biografii Jezusa Zelota, tym razem zaprasza czytelnika w podróż śladami historii islamu, od jego genezy po perspektywy. Nie ma... (więcej)
 • od 20.00 zł Brak ofert - premiera: 2016-07-29
  Trzynasty tom emocjonujących przygód Jasona Bourne’a autorstwa poczytnego twórcy literatury sensacyjnej. Jason Bourne jedzie do Rosji na ślub płk. Borysa Karpowa, swojego przyjaciela i potajemnego towarzysza broni. Od... (więcej)
 • od 27.59 zł Brak ofert - premiera: 2019-02-27
  Każda rodzina ma sekrety. Sekrety rodziny Zoe wstrząsną jej światem. Trzy lata temu czternastoletni Ethan, syn Zoe i Jake’a, wraz z przyjacielem Joshem wymknął się w nocy z domu. Doszło do nieszczęśliwego wypadku i obaj chłopcy... (więcej)
 • od 28.39 zł Brak ofert - premiera: 2021-12-08
  17 stycznia 1913 r. sytuacja Douglasa Mawsona, kierownika Australazjatyckiej Ekspedycji Antarktycznej, była nie do pozazdroszczenia – z całego zespołu został tylko on, groziła mu śmierć głodowa, a na dodatek wszystkie psy padły, musiał... (więcej)
 • od 24.30 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-13
  "Jestem jak mechanik naprawiający ciało, osobisty trener waszej przemiany materii.Próbuję zrewolucjonizować sposób, w jaki ludzie myślą o pożywieniu i odżywianiu. Możecie stracić 10 kilogramów w cztery tygodnie, jedząc normalne... (więcej)
 • -10% Lot 305
  od 24.30 zł Brak ofert - premiera: 2016-02-17
  Kilkoro młodych ludzi, wskutek katastrofy samolotowej ląduje w przyszłości i poznaje tragiczne losu ludzkości i świata, które dopiero nadejdą. Samolot pasażerski, którym podróżowali z Nowego Jorku do Londynu nie... (więcej)
 • od 21.36 zł Brak ofert - premiera: 2016-09-14
  To miały być zwykłe wykopaliska w małym miasteczku pod Warszawą. Archeolodzy odkryli jednak bardzo ciekawe antywampiryczne pochówki. Nie podoba się to proboszczowi, który podburza mieszkańców i oskarża naukowców,... (więcej)
 • od 22.25 zł Brak ofert - premiera: 2017-03-15
  Osiemnaście lat temu porwano ci córkę. A dziś do ciebie wróciła. Osiemnaście lat temu nieznany sprawca uprowadził Helenę, sześciomiesięczną córkę Simone Porter. Simone i jej mąż Matt powoli otrząsnęli się po tej tragedii,... (więcej)
 • od 24.00 zł Brak ofert - premiera: 2017-04-11
  Najnowsza książka laureatki Róży Gali za Sześć kobiet w śniegu (nie licząc suki). Powieść obyczajowa, która trzyma w napięciu jak najlepszy kryminał. W domu z ogródkiem żyje rodzina jak z obrazka: ona, on, dwoje dzieci. Ale jest... (więcej)
 • od 31.00 zł Brak ofert - premiera: 2018-05-14
  Ekscytujący reportaż kryminalny. Prawdziwa historia z literackim urokiem i powieściowa fabułą. Konflikt, który niszczy kolejne pokolenia. Multimilioner, który przepada bez wieści. Zakazana miłość, która prowadzi do... (więcej)
 • od 31.00 zł Brak ofert - premiera: 2018-07-18
  Dwie skłócone siostry. I wakacje, których nigdy nie zapomną… Zabiegana matka dwojga dzieci Alice jest przekonana, że ma całe życie pod kontrolą – w końcu zawsze wozi w bagażniku CZTERY wielorazowe torby na zakupy, na litość... (więcej)
 • -15% Achilles
  od 23.80 zł Brak ofert
  Achilles, syn okrutnej boginki morskiej Tetydy i legendarnego króla Peleusa, jest silny, zwinny i piękny – nikt nie jest w stanie oprzeć się jego urokowi. Patroklos jest nieudacznikiem, młodym księciem skazanym na wygnanie z rodzinnego... (więcej)
 • od 30.45 zł Brak ofert - premiera: 2015-03-18
  Ponad 5 mln sprzedanych egzemplarzy! James budzi się na pokładzie samolotu z wybitymi zębami, złamanym nosem i rozciętym policzkiem. Nie wie, dokąd leci, ani co się z nim działo przez ostatnie dwa tygodnie. Ma dwadzieścia trzy lata, od... (więcej)
 • od 31.00 zł Brak ofert - premiera: 2017-11-08
  Spokojne miasteczko, idealna rodzina. A może perfekcyjna iluzja? Nowa szwedzka królowa kryminału! Zdobywczyni prestiżowej nagrody CrimeTime Specsavers Award dla najlepszego kryminalnego debiutu 2017 Pewnej gorącej letniej nocy... (więcej)
 • od 35.51 zł Brak ofert
  Od Człowieka Lodu przez terakotowych wojowników odprowadzających chińskiego cesarza w zaświaty po wrak „Titanica” – to pasjonująca i pełna przygód opowieść o odkryciach, które zmieniły świat! Tajemnicze miasta pośrodku... (więcej)
 • od 40.93 zł Brak ofert - premiera: 2022-02-09
  Niesamowite fakty, przykuwające uwagę historie i śmiałe pomysły. Tę książkę powinien przeczytać każdy, komu nieobca jest troska o to, jaki świat zbudujemy po pandemii koronawirusa. – Carl Frey, Instytut Nowej Myśli w Ekonomii,... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: