Wydawca: Charaktery

Znaleziono: 18 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 32.11 zł Brak ofert
  Nagrodzony Oscarem aktor Jeff Bridges i jego buddyjski nauczyciel Rosi Bernie Glassman przyjaźnią się od ponad dziesięciu lat. W sierpniu 2013 r. opublikowali książkę „The Dude and the Zen Master”, rozmowę dwojga przyjaciół o tym, co... (więcej)
 • od 22.91 zł Brak ofert
  Książka składa się z artykułów napisanych przez różnych autorów, ale zamieszczone w niej teksty łączy jedno przesłanie: zmiana jest możliwa. A jej początkiem może stać się zdobycie świadomości, jak minione doświadczenia... (więcej)
 • od 18.40 zł Brak ofert
  Ogromna liczba chętnych do studiowania psychologii, powstające niczym grzyby po deszczu poradnie, coraz większa grupa gotowych do skorzystania z fachowej pomocy – to wszystko świadczyłoby, że nasza świadomość psychologiczna jest coraz... (więcej)
 • od 12.71 zł Brak ofert
  Jakie jest miejsce, w którym żyjemy? Czy Polska to kraj, w którym nic nie jest do końca, naprawdę, a wszystko tylko na niby, na chwilę i prowizorycznie? Jaka jest rzeczywistość, która nas otacza? W tej opowieści o... (więcej)
 • od 5.11 zł Brak ofert
  Wyglądać jak on, wiedzieć tyle co ona, być szczęśliwym jak oni – zazdrościmy, myślimy o zmianach, często chcemy się stać się zupełnie inni. Czy jednak potrafimy to zrobić? A może wcale nie musimy się zmieniać, tylko po prostu... (więcej)
 • od 20.41 zł Brak ofert
  Poemat „Dezyderata” Maxa Ehrmanna, amerykańskiego myśliciela i pisarza, od ponad 50 lat zachwyca coraz to nowe rzesze czytelników. Zawarta w nim jasna i prosta, choć bardzo trudna w urzeczywistnianiu, recepta na dobre życie... (więcej)
 • od 16.70 zł Brak ofert
  Po co nam seks? Czy można się bez niego obyć? Dlaczego w ogóle chodzimy ze sobą do łózka? Jakie gry seksualne prowadzą ze sobą partnerzy? Co zrobić, gdy wygasa namiętność? Czy seks „po bożemu” musi być nudny? -... (więcej)
 • od 15.64 zł Brak ofert
  Ta książeczka o Marku Edelmanie nie powstałaby, gdyby nie Paula Sawicka, prezeska Stowarzyszenia „Otwarta Rzeczpospolita”, wieloletnia przyjaciółka Doktora. W jej warszawskim mieszkaniu, pod czułą opieką Mirka Sawickiego,... (więcej)
 • od 13.34 zł Brak ofert
  „Charaktery” polecają uroczą książeczkę Elliota Aronsona i jego wnuczki Ruthie Przygody Rózi i chłopca o imieniu Dziadek.   Dziś wiem, że choć straciłem wzrok, to nie straciłem wyobraźni. Pierwszą osobą,... (więcej)
 • od 15.18 zł Brak ofert
  Alfabet mistrzów to wybór krótkich tekstów wybitnych postaci współczesnej kultury polskiej, opublikowanych na łamach miesięcznika psychologicznego „Charaktery”: Anny Sobolewskej, Tadeusza... (więcej)
 • od 33.30 zł Brak ofert
  Coraz trudniej odnaleźć się w świecie. Coraz częściej marzy nam się rozmowa z kimś, kto więcej wie, kto potrafi nam wytłumaczyć życiowe zawiłości. A my – słuchając – moglibyśmy głębiej poznać siebie i lepiej rozumieć innych... (więcej)
 • -8% Prowincje
  od 16.47 zł Brak ofert
  Wybór tekstów, przygotowany z okazji 40-lecia pracy dziennikarskiej Bogdana Białka – psychologa, twórcy i redaktora naczelnego „Charakterów” oraz Wydawnictwa Charaktery. Prowincje to wnikliwy opis... (więcej)
 • od 24.75 zł Brak ofert
  Wybór tekstów, przygotowany z okazji 40-lecia pracy dziennikarskiej Bogdana Białka – psychologa, twórcy i redaktora naczelnego „Charakterów” oraz Wydawnictwa Charaktery. Cienie i ślady to świadectwo... (więcej)
 • od 5.11 zł Brak ofert
    "Nasze ciało to nie tylko skóra czy mięśnie, to także historie przez nas przeżyte, źródło energii życiowej, nasza chluba lub strapienie. Jak je traktować, by stało się naszym prawdziwym przyjacielem? Nasze ciało to... (więcej)
 • od 5.11 zł Brak ofert
  Czasami z pozoru drobny problem wydaje nam się przeszkodą nie do pokonania. Kiedy indziej skomplikowaną sytuację rozwiązujemy szybko i sprawnie. Jak mamy skutecznie radzić sobie z dziennymi zdarzeniami? Na to pytanie odpowiada drugi z serii... (więcej)
 • od 5.11 zł Brak ofert
  Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz - pisał mistrz Jan z Czarnolasu. Co jednak zrobić, żeby nie tęsknić za zdrowiem? Jak zadbać o ciało, żeby duch nie szwankował? Temu poświęcony jest kolejny... (więcej)
 • od 5.11 zł Brak ofert
  Zrozumieć czyjeś emocje to wyjątkowo trudne zadanie, ale zrozumieć własne to często wręcz „mission impossible”. Jak więc sobie z tym prawie „niemożliwym” poradzić? Co zrobić, żeby właściwie zrozumieć i siebie, i swoich... (więcej)
 • od 5.11 zł Brak ofert
  Gdybym miał górę pieniędzy, to na pewno byłbym... No właśnie, jaki? Szczęśliwszy? Lepszy? A może przeciwnie: bardziej nieufny, nikczemny i nieszczęśliwy? Jak sobie radzić w świecie finansów, czy szerzej – biznesu?Piąty minibook... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: