Wydawca: CzyTam

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 30.66 zobacz oferty z 1 księgarni
  Miasto Bryre cierpi pod wpływem magii złego czarownika. Jego klątwa sprawia, że dziewczęta chorują i znikają bez śladu, a wszyscy mieszkańcy żyją w strachu. Nikomu nie wolno wychodzić z domu po zmroku.Kymera jednak może działać tylko... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 30.66 zobacz oferty z 1 księgarni
  Główny bohater – Maks Spencer jest jedyną osobą mogącą odczytać najbardziej magiczną księgę, jaką kiedykolwiek napisano, czyli „Kodeks nieskończonej poznawalności”. Ale poza ryzykiem obcowania z magią, na Maksa czyha też inne... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 21.96 zobacz oferty z 2 księgarni
  Bestseller z listy New York Times! Książka nagrodzona prestiżowym Medalem Newbery za wybitny wkład w literaturę dziecięcą! Zainspirowana prawdziwą historią opowieść o gorylu, który spędził niemal trzy dekady w mini zoo mieszczącym... (więcej)
 • od 30.66 zł Brak ofert
  Druga część znakomicie przyjętej zabawnej trylogii fantasy „Zły jednorożec”! „Kodeks” przestał działać. Max nie może go użyć, by przenieść się z przyjaciółmi do domu, dopóki go nie zrestartuje. Kłopot polega na tym, że... (więcej)
 • od 30.66 zł Brak ofert
  Max Spencer i jego przyjaciele wreszcie wrócili do domu, ale możliwe, że ich kłopoty dopiero się zaczynają. Max nie może przywyknąć do zwyczajnego życia w Madison. Ocalił przecież świat – a tak naprawdę trzy światy –... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 26.18 zobacz oferty z 2 księgarni
  Bob to pies, który chadza własnymi ścieżkami. Wie, że – gdyby musiał – dałby sobie radę sam. Ale teraz ma dom, a w tym domu regularne posiłki, własne łóżeczko, dziewczynkę o imieniu Julia, która go kocha, i tyle drapania po... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: