Wydawca: Damidos

Znaleziono: 15 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 17.98zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2018-10-18
  Sensacyjny debiut! Polski kryminał w amerykańskim stylu! Młoda kobieta ginie na osnutych mrokiem ulicach Lansing w stanie Michigan. Zabójca nie pozostawia po sobie żadnych śladów. Detektyw Evelyn Thomsen oraz Scott Winton,... (więcej)
 • od 14.83zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2020-01-01
  Pensjonat na wrzosowisku to pełna ciepła i refleksji, momentami gorzka opowieść o dylematach i samotności niepracującej kobiety, rzuconej w sam środek Anglii, oderwanej od przyjaciół, rodziny i pracy zawodowej, o jej tęsknocie za... (więcej)
 • Kontynuacja Pensjonatu na wrzosowisku, który spotkał się z ogromną przychylnością Czytelników. W życiu Basi zachodzą spore zmiany. Przeprowadza się do uroczego angielskiego miasteczka, otwiera wymarzoną kawiarnię, remontuje... (więcej)
 • od 16.63zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2021-07-14
  W Cieniach na wrzosowisku Autorka przedstawia dalsze losy bohaterów swych poprzednich, niezwykle popularnych powieści - Pensjonat na wrzosowisku i Miłości na wrzosowisku. Początkowo życie Basi wydaje się ustabilizowane. Wszystko układa... (więcej)
 • od 16.42 zł Brak ofert
  Hrabina de Lagarde wie, czego chce. W imię pieniędzy i życia w luksusie jest w stanie popełnić każdą zbrodnię. Co robić, gdy mąż dowiaduje się o kompromitujących błędach młodości i grozi skandalem? Jak uniknąć rozwodu i obronić... (więcej)
 • od 17.53 zł Brak ofert
  Hrabia Albert de Lussan pojawia się jak duch z przeszłości - bardzo bogaty duch - natomiast hrabina de Lagarde po śmierci męża jest zrujnowana. W jaki sposób można usunąć przeszkody, które stoją na drodze do fortuny? Czy... (więcej)
 • -9% Kameleon
  od 10.04 zł Brak ofert
  Pewien bankrutujący londyński handlowiec Mr. Narth otrzymuje list z dalekich Chin. Jest to rodzaj testamentu, w którym bogaty krewny zapisuje mu majątek w wysokości miliona funtów. Jest jednak pewien warunek: wspólnika... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 15.73 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2019-07-17
  Szef egipskich Służb Bezpieczeństwa zostaje zamordowany przez tajemniczego „Palestyńczyka”, którego twarzy nie zna nawet CIA. Kairski zamach jest zaledwie przygrywką do serii spektakularnych aktów terrorystycznych.... (więcej)
 • od 17.53 zł Brak ofert
  Fascynująca intryga, zbrodnia, wielkie fortuny i finezyjny wątek miłosny to główne zalety tomu pierwszego „Czerwonego testamentu”, którego akcja toczy się w dziewiętnastowiecznym Paryżu. Zamożny filantrop hrabia de Thonnerieux... (więcej)
 • od 16.42 zł Brak ofert
  Stary hrabia de Thonnerieux, zamożny filantrop, cierpiąc po utracie ukochanej żony i córki, spisuje swoją ostatnią wolę… Postanawia obdarować majątkiem wszystkie dzieci, które przyszły na świat w okręgu paryskim tego... (więcej)
 • od 16.42 zł Brak ofert
  Mroczne zaułki średniowiecznej Wenecji, przebiegłe spiski, tajne wyroki, walka o władzę i wielka miłość… Edyta Amalfi, nieślubna córka i spadkobierczyni fortuny hrabiego Mirafiore, traci swojego ukochanego Rodriga. Dziewczyna... (więcej)
 • od 16.42 zł Brak ofert
  Edyta Amalfi - nieślubna córka i spadkobierczyni fortuny hrabiego Mirafiore, traci swojego ukochanego Rodriga. Dziewczyna musi opuścić Wenecję, ale odważnie podejmuje walkę przeciwko najwyższej władzy - okrutnym inkwizytorom.... (więcej)
 • od 12.00 zł Brak ofert
  Zimna wojna, rosyjski szpieg i zwłoki znalezione na pustyniNiedaleko miasta Bisbee w Arizonie, na pustyni zostają znalezione zwłoki szanowanej dyrektor miejscowej szkoły, Debry Highsmith. Śledztwo w tej sprawie prowadzi szeryf Joanna Brady.... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 8.98 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2022-05-26
  Odwaga, heroizm, spryt i waleczność. Niesamowite perypetie i bohaterskie wyczyny żołnierza wojsk napoleońskich Powieść historyczna, osadzona w czasach napoleońskich. Kolejne wielkie kampanie, krwawe bitwy, tajne misje i karkołomne potyczki,... (więcej)
 • od 16.42 zł Brak ofert
  Nora Garrel jest młodziutką, piękną i bogatą hrabianką. Zakochuje się z wzajemnością w młodym, przystojnym lekarzu – Lucjanie Darby, dziedziczy spadek po zmarłym ojcu i wydaje się, że nic nie stanie na drodze do jej szczęścia. A... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: