Wydawca: Dom Wydawniczy PWN Sp. z o.o.

Znaleziono: 12 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 22.50 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-13
  Najnowszy zbiór opowiadań jednej z najbardziej lubianych i podziwianych autorek krótkiej formy. Lorrie Moore przywołuje nieuniknione smutki i komiczne pułapki życia. Oto ludzie udręczeni, uciemiężeni, uwiązani: jedni utrzymują się na... (więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-14
  Gorzka prawda o losach setek tysięcy kresowiaków skazanych na wygnanie „Każdy obywatel polski i każdy żołnierz muszą dziś dokładnie wiedzieć, co i jak należy robić, by Śląsk, Pomorze Zachodnie i Prusy Wschodnie zrosły się z Polską... (więcej)
 • od 22.40 zł Brak ofert
  „Będzie ci przykro, kiedy zrozumiesz, do czego mnie zmusiłaś… Dobra wiadomość jest taka, że niczego nie żałuję.” Perwersyjnie, romantyczny, thriller. Trzymająca w napięciu historia bezlitosnej namiętności. Kiedy do księgarni w... (więcej)
 •   Brak ofert
 •   Brak ofert - premiera: 2015-07-14
  TO BYŁA MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO WEJRZENIA Miłość – uczucie totalne, rządzi ciałem, umysłem, życiem... Można kochać do upojenia, obłędnie tęsknić, bezgranicznie pożądać... Caroline zaczęła pić w wieku 14 lat, zakochując... (więcej)
 • od 29.67 zł Brak ofert
 • od 26.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-15
  Przez pięć lat były bezpieczne, nikt nie wiedział, gdzie się ukrywają… Sarah Keller na co dzień tropi ludzi unikających wymiaru sprawiedliwości. Jest też młodą samotną matką mieszkającą w Oklahomie z pięcioletnią córeczką Zoe.... (więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-14
  Gertruda żyła naprawdę żyła podwójnie i pochowano ją dwa razy... Michał Stołowicki, dziś Michael, jedyny syn bogatej żydowskiej rodziny miał 5 lat, kiedy umierająca matka powierzyła go opiece Gertrudy Babilińskiej, jego katolickiej... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 44.90 Brak ofert - premiera: 2015-07-14
  Jak wygląda odwaga? Na co trzeba się zdobyć, by swoje działanie nazwać aktem odwagi? Do czego się posunąć? Jakie granice przekroczyć? Jakie tabu złamać? Trzynaście odważnych reportażystek opisało historie odważnych kobiet –... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 39.90 Brak ofert - premiera: 2015-07-15
  Kiedy walczą mężczyźni, wybuchają bomby i latają koktajle Mołotowa. Kiedy walczą mężczyźni, rozbrzmiewają fanfary i przypinane są ordery. Walka mężczyzn tworzy historię, o której można przeczytać w tysiącach książek. A walka... (więcej)
 • od 20.20 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-10
  Mała, niewinna dziewczynka w nazistowskich Niemczech, poważany psychoanalityk w Wiedniu końca XIX wieku i tajemnica, która połączy ich losy na zawsze. WIEDEŃ, 1899 rokSłynny psychoanalityk Josef Breuer spotyka najdziwniejszą ze swoich... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: