Wydawca: Egros

Znaleziono: 6 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 4,87 zł Brak ofert
  Książka w przystepny sposób przedstawia wszeslkie zagadnienia związne z hodowlą chomika syryjskiego w...(więcej)
 • od 5,54 zł Brak ofert
  Od wielu lat świnki morskie są jednymi z najczęściej hodowanych zwierząt domowych. Choć w rywalizacji o prymat przegrywają z psami, to jednak mają dużo zalet. Wiele osób z różnych przyczyn nie może pozwolić sobie na takiego domownika,...(więcej)
 • od 5,54 zł Brak ofert
  Małe, karłowate chomiki dżungarskie pojawiły się u nas ok. 10 lat temu i swym „pociesznym” wyglądem oraz charakterem od razu zyskały sympatię hodowców. Niestety, tylko niewielu z nich wie coś o tych krewniakach dobrze wszystkim znanego...(więcej)
 • od 7,75 zł Brak ofert
  Autorka umieściła informacje na temat historii, pielęgnacji i wyglądu psów Yorkshire Terrier. Tekst uzupełniają liczne rysunki i...(więcej)
 • -10% Szynszyle
  od 5,54 zł Brak ofert
  Dotychczas szynszyla (Chinchilla laniger) była hodowana na skalę masową na specjalnych fermach dla cennego, szlachetnegow dotyku i wyglądzie futerka. To właśnie niezwykle gęsta, miękka i delikatna jak jedwab sierść przyczyniła się do...(więcej)
 •   Brak ofert
  Elektroniczne wydanie bardzo popularnej, autorskiej książki, zawierającej przepisy na wypieki. Dorota Świątkowska urodziła się w Słupsku, jednak obecnie wraz z mężem i dwiema córkami mieszka w Walii. Jej blog – mojewypieki.blox.pl –...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: