Wydawca: Erica

Znaleziono: 46 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 27.51 zobacz oferty z 2 księgarni
  Mroczna, napisana z rozmachem, historyczna fantasy, ukazująca dzieje wczesnośredniowiecznej Rusi. Magia, szczęk mieczy, pogańscy bogowie, zdrada i przeznaczenie , to mieszanka, która długo nie pozwoli o sobie zapomnieć. Po podbiciu państwa... (więcej)
 • od 22.50 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-25
    W II tomie powieści o zagładzie Elbląga poznajemy finał tragicznych walk jakie miały miejsce w Prusach Wschodnich na początku 1945 roku. Władze hitlerowskie nie zezwalają na ewakuację ludności cywilnej z miasta. Na wieść o radzieckiej... (więcej)
 • od 22.50 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-25
    Przedstawiamy Państwu niesamowitą powieść o prawdziwej historii Elbląga. Autor bardzo realistycznie,  w oparciu o badania przedstawia obraz miasta, do którego nieuchronnie zbliża się front. Rok 1944,Prusy wschodnie. Nadciąga sowiecka... (więcej)
 • od 22.50 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-25
  Tomasz Stężała w swojej nowej powieści przedstawia splatające się losy polskich, niemieckich i rosyjskich młodych oficerów wciągniętych w wojenny koszmar. Porucznicy 1939 to wartka powieść pokazująca nie tylko śmierć na polu walki,... (więcej)
 • od 34.99 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-25
  Poznaj historię najazdu zaliczanego do największych średniowiecznych operacji wojskowych Północnej Europy. Najazdu, podczas którego starano się pokonać wroga nie tylko za pomocą broni, ale także magii wojennej… Stulecia XI i XII... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 16.00 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-09-25
  Słynne szarże, bitwy, pojedynki, a nawet szum husarskich skrzydeł nie miałyby miejsca, gdyby nie koński grzbiet, z którego można było tego dokonać. A że kawalerzysta, pomimo bujnego życia, najpierw był  żołnierzem, to partnera do... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 23.83 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-09-25
  W barwny i przystępny sposób autor przedstawia życie oficerów kawalerii w okresie II RP. Z książki czytelnik może dowiedzieć się, jaka była tajemnica pistoletów Wieniawy-Długoszewskiego używanych w honorowych pojedynkach, jakie warunki... (więcej)
 • od 18.00 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-25
  Nograd to średniowieczny gród, w którym było tak błogo, że niektórych aż krew zalewała. Wszak jak długo można było czerpać satysfakcję z wiecznie urodzajnych plonów, tanich artykułów na bazarze, pięknej pogody, sprawiedliwych... (więcej)
 • od 27.00 zł Brak ofert
  Z KRWI BOGÓW RODZI SIĘ LEGENDA Mroczna, napisana z rozmachem, historyczna fantasy, ukazująca dzieje wczesnośredniowiecznej Rusi, gdzie magia, szczęk mieczy, pogańscy bogowie, zdrada i przeznaczenie,  długo nie pozwolą o sobie zapomnieć. ... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 22.91 zobacz oferty z 2 księgarni
  Najsłynniejsza seria fantasy rynków czeskiego i słowackiego!Rogan powrócił z królestwa zmarłych, aby w świecie śmiertelników walczyć z biesami i siłami ciemności. Jako potomek czarnoksiężników z Góry Dzika musi jednak najpierw... (więcej)
 • od 22.16 zł Brak ofert
  Major Kazimierz Lux (1780-1846) – polski żołnierz Napoleona. Legionista w korpusie Dąbrowskiego, weteran batalii na San Domingo, pirat karaibski, bohater wojny wyzwoleńczej 1807 roku, oficer armii Księstwa Warszawskiego, uczestnik wyprawy na... (więcej)
 • od 24.90 zł Brak ofert
  Dalszy ciąg przygód Rolanda z Montferratu, zwanego Czarnym Rycerzem. Starodawna magia przeniosła go do innego, obcego mu świata. Przed Czarnym Rycerzem stają nowe wyzwania – i nowi przeciwnicy. Jakie będą jego dalsze losy?... (więcej)
 • od 16.73 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-25
    1797 rok, Polska nie istnieje. Czas ten nie jest łaskawy także dla słonecznej Italii. Armia dyszących nienawiścią do arystokracji i Kościoła rewolucjonistów francuskich zajęła północ kraju, a teraz stoi u wrót Rzymu. Dla głęboko... (więcej)
 • od 29.89 zł Brak ofert
  Ksiądz Jan Twardowski sam siebie nazywał „starszym panem z odrąbaną młodością”. Przez długie lata pozostawał poetą bez biografii. Zarówno do czytelników, jak i krytyków docierały wyłącznie wiersze, co sprzyjało skupieniu się na... (więcej)
 • od 22.50 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-25
  Lato 1941. Na sowiecko-niemieckiej granicy “pokoju” gromadzą się milionowe armie szykujące się do zadania morderczego ciosu niedawnemu sojusznikowi. Młodzi oficerowie są gotowi, by spełnić swój obowiązek i poprowadzić żołnierzy do... (więcej)
 • od 18.00 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-25
  Poznaj świat, w którym było tak błogo, że niektórych aż krew zalewała. Masz odwagę wziąć udział w Festiwalu na największego Wydmikufla? W Nogradzie ciężko jest o jakiekolwiek nieszczęście, czy choćby pomniejsze zmartwienie.... (więcej)
 • od 22.50 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-25
  Jesień 1904r., Kraków. Witold Korczyński to człowiek o skomplikowanej przeszłości i wybitnych zdolnościach detektywistycznych. Ze względu na problemy finansowe przyjmuje zlecenie od znanego przemysłowca i filantropa Stanisława... (więcej)
 • od 19.99 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-25
  Wypędzony to opowieść o świecie w epoce wielkiej przemiany, o śmierci niemieckiego Breslau i narodzinach polskiego Wrocławia. Po wojnie oba narody stanęły w obliczu historycznej katastrofy, zmuszone do opuszczenia swych „małych... (więcej)
 • od 18.00 zł Brak ofert
  1797 rok, Polska nie istnieje. Czas ten nie jest łaskawy także dla słonecznej Italii. Armia dyszących nienawiścią do arystokracji i Kościoła rewolucjonistów francuskich zajęła północ kraju, a teraz stoi u wrót Rzymu. Dla głęboko... (więcej)
 • od 22.50 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-25
  Najsłynniejsza seria fantasy rynków czeskiego i słowackiego! Władca wilków to pierwszy tom opowieści o zemście potomka bogów, wojownika Rogana, wspieranego przez wilka z zaświatów, Gorywałda.   Prawie dziesięć lat walczył w... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 22.91 zobacz oferty z 2 księgarni
  Rok Pański 1187, Ziemia Święta. Wojska krzyżowców ponoszą miażdżącą klęskę na wzgórzach Hittinu. Zwycięski sułtan Saladyn zdobywa większość ziem Królestwa Jerozolimskiego. Wielki mistrz templariuszy wysyła z sekretną misją... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 12.80 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2022-11-14
  Przygotuj się na krwawą, mityczną podróż w głąb wikińskiej duszy, gdzie walka jest jak poezja, miłość jak klątwa, pieśń jak złoto, magia jak religia, a śmierć to zbawienie… X wiek, Europa Wschodnia. Nastały czasy krwi i... (więcej)
 • od 24.90 zł Brak ofert
  Rok Pański 1189, Ziemia Święta. Ocalałe z klęski pod Hittin resztki wojsk krzyżowców rozpaczliwie walczą o odzyskanie utraconych zamków i miast Królestwa Jerozolimskiego. Czarny Rycerz ma do spełnienia misję. Usiłuje ocalić z rąk... (więcej)
 • od 24.90 zł Brak ofert
  PRZYGODY, WALKA, MAGIA I SPORA DAWKA HUMORU! Walka jak poezja, miłość jak klątwa, pieśń jak złoto, magia jak religia, a śmierć to zbawienie… Narzeczona dostarczona, zadanie wykonane, nagrody brak. Ainar Skald czuje się oszukany i... (więcej)
 • od 24.90 zł Brak ofert
  Przygoda, walka, magia i spora dawka humoru! Walka jak poezja, miłość jak klątwa, pieśń jak złoto, magia jak religia, a śmierć to zbawienie… Powiadają, że ciągnie za nim stado kruków żerujących na truchłach jego... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: