Wydawca: Filia

Znaleziono: 653 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 16.45zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2020-09-02
  Możesz wmawiać sobie, że świat jest dobry, a śmierć nie istnieje.   Prawdziwa historia najbardziej makabrycznego seryjnego mordercy. Psychopaty, który trafił do podręczników kryminalistyki na całym... (więcej)
 • -33% Nie krzycz
  Jesteśmy tak przyzwyczajeni do hejtu, że nikt się nie przejmuje ofiarami agresji. Tymczasem one istnieją. Z zagryzionymi do krwi wargami i przekrwionymi od płaczu oczami godzinami wpatrują się w przepełnione jadem komentarze. (…) i... (więcej)
 • O NIE BYŁA BANDA DZIECIAKÓW IGRAJĄCA Z OGNIEM. TO BYŁA CHOLERNA RZEŹ. INTERNAT PEŁEN TAJEMNIC, PODWÓJNE MORDERSTWO SPRZED ROKU I SAMOBÓJSTWA WŚRÓD TYCH, KTÓRZY PRZEŻYLI. Rok temu na terenie prestiżowej szkoły z internatem doszło do ... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 17.45 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2022-01-26
  Wydarzenia w tej książce oparte są na faktach. Prawda bywa bardziej przerażająca od najwymyślniejszej fikcji. Amon Göth uważał się za pana życia i śmierci podległych mu więźniów. Jego sadyzm okazał się przesadny nawet... (więcej)
 • od 33.00zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2022-02-09
  14 stycznia 2018 roku17-letnia dziewczyna wyszła przez okno swojego domu w Perris w Kalifornii i drżącymi palcami wykręciła numer alarmowy 911. Trzęsącym się głosem powiedziała operatorce, że jej rodzeństwo w wieku od 2 do 29 lat od... (więcej)
 • -37% Mortalista
  od 28.29zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2022-04-13
  OD ŚMIERCI NIE MOŻNA UCIEC. NIGDZIE. W trakcie sprzątania domu, w którym niedawno natrafiono na zwłoki, zostaje odnaleziona sieć tuneli. Firma specjalizująca się w porządkowaniu miejsc zbrodni, odnajduje w nich makabrycznie upozowane ... (więcej)
 • -37% Piekło
  od 28.29zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2022-05-18
  TYM RAZEM BĘDZIE TO PODRÓŻ DO SAMEGO PIEKŁA…Śmierć czeka mnie bez względu na rozwój wydarzeń. Jak zresztą każdego z nas. W Lublinie ktoś morduje w bestialski sposób pozornie przypadkowe osoby. Zapisy tortur są transmitowane do... (więcej)
 • Wszyscy stojący na naszym szlaku muszą zostać zniszczeni i starci w proch. Obywatel Uljanow. Władimir Iljicz. Lenin.Studium zła w jego najczystszej postaci. Historia człowieka, który przedłożył szalone idee nad życie całych narodów.... (więcej)
 •   Szkoła żon Magdalena Witkiewicz „Modlić się, kochać męża i prząść na wrzecionie” (powinność kobiety, „Szkoła Żon”), Molier „Szkoła żon” to druga część „Serii z tulipanem”, czyli POLSKIE AUTORKI – ZMYSŁOWO... (więcej)
 • -12% Motyl
  od 26.33zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2016-04-06
  Neurony w głowie Alice zaczęły obumierać, lecz cały proces odbywał się zbyt cicho, by mogła go usłyszeć. Jej ciało nie było w stanie jej ostrzec, że umiera. MOTYL to jedna z najpiękniejszych powieści ostatnich lat. Alice Howland... (więcej)
 • od 24.21 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-08
  Anna Rogozińska jest trzydziestoparoletnią, atrakcyjną i bardzo ambitną dziennikarką TV. Kiedy wpada na trop afery lekarskiej, robi wszystko, aby odkryć prawdę. Nawet kosztem prywatnego życia. Annie pomaga Łukasz, dawny kolega ze studiów z... (więcej)
 • -22% Cicha 5
  Jest taka noc w roku, trochę cudowna, przynajmniej wyjątkowa. W każdym mieście, na każdej uliczce mieszkają zwyczajni bohaterowie codziennego życia. Zapraszamy na ulicę Cichą 5, możecie zajrzeć przez jej rozświetlone okna.Stare... (więcej)
 • od 23.32 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-06
  Joe O’Brien to 43-letni policjant, który mieszka w jednej z irlandzkokatolickich dzielnic Bostonu. Jest oddanym mężem, dumnym ojcem czwórki dwudziestokilkuletnich dzieci i szanowanym funkcjonariuszem.Joe zaczyna doznawać problemów z... (więcej)
 • -18% Zniewoleni
  od 23.32 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-06
  Zawsze celuj w księżyc,nawet jeśli nie trafisz, znajdziesz siępomiędzy gwiazdami. Dajcie znać, jeśli już słyszałyście tę opowieść: dziewczyna spotyka playboya, zakochują się w sobie, a niesforny dotąd kawaler mocno się dla niej... (więcej)
 • od 23.69zobacz oferty z 3 księgarni - premiera: 2016-04-06
  Możemy się umówić i zawrzeć pewien pakt... On był miłością jej życia, gdy go zabrakło jej świat runął. Została pustka i jeszcze ktoś... W pobliżu zawsze był przyjaciel. Jego przyjaciel, któremu nie wolno było czuć. Ale możemy... (więcej)
 • -22% Związani
  od 23.32 zł Brak ofert - premiera: 2016-04-06
  Czwarty, ostatni tom bestsellerowej serii "Tangled",  przetłumaczonej na ponad 15 języków. Drew i Kate nie mogą się doczekać, by oficjalnie przypieczętować swój związek, muszą tylko… przetrwać przygotowania weselne. Przez większość... (więcej)
 • od 22.45zobacz oferty z 15 księgarni - premiera: 2016-04-06
  Pierwszy tom nowej sagi "Czary codzienności". Młoda kobieta, Agata Niemirska chce poznać prawdę o swojej przeszłości. Dostaje zawiadomienie o śmierci matki, której nigdy nie znała. Razem z przyrodnią siostrą, Danielą,... (więcej)
 • od 24.50zobacz oferty z 16 księgarni - premiera: 2016-04-27
  Nowa książka Magdaleny Witkiewicz - autorki bestsellerowych powieści obyczajowych. Zuzanna zbliża się do czterdziestki i właśnie przezywa kryzys wieku średniego. Wiedzie stabilne, uporządkowane życie, w które jednak wkradła się... (więcej)
 • od 27.51 zł Brak ofert - premiera: 2016-07-20
  Ostrzegano mnie przed Tristanem Colem. „Trzymaj się od niego z daleka”, mówili. „Jest okrutny”. „Jest zimny”. „Życie go nie oszczędzało”. Łatwo skreślić człowieka na podstawie jego przeszłości. Właśnie dlatego... (więcej)
 • -10% Gus
  Oto historia Gusa. Opowiada o zagubieniu. O odnalezieniu. I o stopniowym procesie uzdrawiania. Szczerze mówiąc, nie wiem już jak żyć. Promyczek nie była tylko moją najlepszą przyjaciółką, była moją drugą połówką. Drugą połową... (więcej)
 • Beztroskie i pełne niezmąconego szczęścia dni w Zmysłowie dobiegają końca – życie sióstr Niemirskich wkrótce bardzo się zmieni. Agata odkrywa bowiem starannie tajoną przez matkę tożsamość ojca swej najmłodszej siostry, Tosi.... (więcej)
 • od 26.90 zł Brak ofert
  Jej oczy szeroko otwarte. Usta rozchylone, jak gdyby miała przemówić. Ciało zamarznięte w lodzie. A to dopiero początek. Kiedy młody chłopak odkrywa w londyńskim parku zamarznięte ciało kobiety, detektyw Erika Foster zostaje wezwana, by... (więcej)
 • od 22.43 zł Brak ofert - premiera: 2017-01-25
  Był sobie kiedyś chłopiec, którego pokochałam. Logan Francis Silverstone był moim zupełnym przeciwieństwem. Kiedy tańczyłam jak urzeczona, on podpierał ścianę. Przeważnie milczał, podczas gdy mnie trudno było uciszyć. Uśmiech... (więcej)
 • -20% Ciało
  od 23.92 zł Brak ofert
  Co łączy potworne znalezisko z wiedeńskiej plaży i ludzką skórę wyłowioną przed laty w Krakowie?Koniec lata. Na Gänsehäufel, plaży nad Dunajem, odpoczywają całe rodziny. Kąpiący się młodzi ludzie zauważają w wodzie dziwny... (więcej)
 • Trzeci tom bestsellerowej serii "Czary Codzienności". Czasami wszystko musi się zagmatwać, by los mógł wreszcie wskazać właściwe rozwiązanie. Życie sióstr Niemirskich bardzo się skomplikowało – w miasteczku pojawił się ktoś, kto... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: