Wydawca: MAGAZYN MIASTA

Znaleziono: 5 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 10.00 zł Brak ofert
  Ten numer Magazynu Miasta pokazuje, w jaki sposób miasta rodzą muzykę, do czego jej używają i jak o nią dbają. Można w nim znaleźć historie i przykłady miejsc, w których muzyka wpisana jest w kod miejskiego życia. Pokazuje to na... (więcej)
 • od 10.00 zł Brak ofert
  Dusimy się bez niej, gotujemy, toniemy, żyjemy bez niej krócej, tracimy bez niej pieniądze, a jednak ciągle ją wycinamy i jej nie doceniamy. Razem z tym numerem „Magazynu Miasta” znajdziesz się w nieoczywistym świecie zieleni w... (więcej)
 • od 10.00 zł Brak ofert
  Rozmawiając dziś w Polsce o wyborze miejsca zamieszkania, rozmawiamy głównie o cenach metrów kwadratowych. Zgoda, od wielu lat mamy ogromny kryzys polityki mieszkaniowej, więc decyzje większości z nas o wyborze mieszkania wynikają głównie... (więcej)
 • od 10.00 zł Brak ofert
  16. numer „Magazynu Miasta” poświęciliśmy ekonomii okrężnej – nowej koncepcji ekonomicznej, w której troska o planetę łączy się z zarabianiem pieniędzy. Ekonomia okrężna jest bardzo wymagająca – wymaga od nas nowego podejścia... (więcej)
 • od 10.00 zł Brak ofert
  Gdy miałam trzy lata, tata odwoził mnie i mojego brata na rowerze do przedszkola oddalonego od domu o nieco ponad cztery kilometry. Nie było wielu innych rowerzystów na tej trasie, ścieżek rowerowych ani kasków. Nie było też benzyny –... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: