Wydawca: Mała Kurka

Znaleziono: 21 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 22.50 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-25
    „Autoportret z Lisiczką" to labiryntowy dialog między Martą Fox a Martą Lisiczką, którego motywem przewodnim kreacja autorska. Zbliżanie się fikcji i rzeczywistości. Jest jak kolaż, składa się z różnych elementów ujętych w ramy... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 20.90 zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2015-09-25
  Kąpie się tylko w oczku wodnym! Włóczęga, bezdomny, tułacz, kloszard. Pewnego dnia po prostu zjawił się w miasteczku i zajął parkową ławkę. Skąd przyszedł? Dokąd zmierzał? Tego nikt nie wiedział. I dowiedzieć się wcale nie... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 24.38 zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2015-11-18
  W roku 2013 „Demoniczna Dentystka” została uhonorowana w brytyjskim National Book Awards – nagrodą dla najlepszej książki dla dzieci.Strzeżcie się! Miasto spowiły ciemności. Zniknęła Zębowa Wróżka. Dzieci jak zazwyczaj zostawiają... (więcej)
 •   Brak ofert
    Stare dwory są nie tylko siedliskiem wspomnień, ale przede wszystkim tajemnic. Zabawa w chowanego może trwać tam w nieskończoność i nieodmiennie towarzyszy jej odkrywanie sekretów dawnych dni. Florence i jej przyrodni brat Giles... (więcej)
 • od 17.50 zł Brak ofert
  Ta historia biegnie przez tysiąc wzgórz wybijając bosy, przejmujący rytm... Wsłuchajmy się uważnie w okrutnie prawdziwą baśń o miłości i przyjaźni. O strachu, który nie paraliżuje odwagi. O ścięciu człowieczeństwa w myśl... (więcej)
 • od 12.72 zł Brak ofert
  Emily Neale mieszka wraz z ojcem na przedmieściach Mexico City. Kolekcjonuje historie kobiet - morderczyń. Z wycinków prasowych tworzy katalog zbrodni. Zadziwia wiedzą na temat świętych. Wychowywała się bez matki, która pewnego dnia... (więcej)
 • od 11.12 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-25
  Stare dwory są nie tylko siedliskiem wspomnień, ale przede wszystkim tajemnic. Zabawa w chowanego może trwać tam w nieskończoność i nieodmiennie towarzyszy jej odkrywanie sekretów dawnych dni. Florence i jej przyrodni brat Giles mieszkają... (więcej)
 • od 17.00 zł Brak ofert
  Kiedy ukrywasz coś, co okryje hańbą ciebie i całą twoją rodzinę... ucieczka wydaje się najlepszym rozwiązaniem... Jest rok 1752. Agnes Trussel, dziewczyna z małej wioski w Sussex, postanawia uciec do Londynu. Przypadkowo zostaje... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 22.00 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2015-09-25
  “Babcia Rabuś” to przepiękna i mądra, choć utrzymana w żartobliwym stylu, opowieść o Babci i wnuczku. Skazani na siebie w piątkowe wieczory, spędzają je na grze w scrabble i degustowaniu zupy kapuścianej. Dla chłopca to udręka,... (więcej)
 • od 15.20 zł Brak ofert - premiera: 2015-09-25
  W szkole klasztornej Leonora nauczyła się piec chleb, zmywać naczynia, prasować, robić na drutach, czytać i pisać. Nauczyła się również, że nigdy nie powinna mówić na głos tego, co myśli. Posada służącej u zamożnej meksykańskiej... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 20.90 zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2015-09-25
  Masz szlaban. Siedzisz w domu, a reprezentacja szkoły właśnie przegrywa najważniejszy mecz. Dlaczego? Bo dyrektor wyrzucił najlepszego napastnika. Ciebie! Wiem, cała afera to miał być tylko żart. Teraz już nic nie możesz zrobić. Ale... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 20.01 zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2016-05-09
  Zoe nie ma łatwego życia:  jej okropna macocha jest tak leniwa, że męczy się nawet przy zmienianiu kanałów telewizyjnych  przywódczyni szkolnego gangu wykorzystuje każdą okazję, by ją gnębić  a na dodatek... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 24.38 zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2017-01-17
  Gdy Dziadek się zestarzał, zaczęła zawodzić go pamięć. Myślał, że nadal trwa druga wojna światowa, a on jest asem przestworzy Królewskich Sił Powietrznych. Dlatego kiedy musiał zamieszkać w domu spokojnej starości... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 20.90 zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2017-05-17
  Józek Burak jest najbogatszym chłopcem na świecie. Może pływać w pieniądzach. Dosłownie. Ma zjeżdżalnię wodną, która prowadzi z jego sypialni wprost do ogromnego basenu. Własny tor wyścigowy w ogrodzie. Kolejkę górską na tyłach... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 24.38 zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2017-11-30
  Najlepsza brytyjska książka dla dzieci w roku 2014! Ciotka Alberta to najstraszniejsza ze wszystkich cwanych ciotek, jakie chodziły po ziemi. Nosi czapkę myśliwską, pali fajkę i ma oswojoną bawarską sowę górską. A do tego zamierza... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 21.73 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2019-02-25
  Kiedy zegar na wieży wybija północ, a wszystkie dzieci pogrążone są we śnie… Czas na GANG GODZINY DUCHÓW! Najlepsi z najlepszych. Błyskotliwi, bezszelestni, brawurowi. Wszyscy w piżamach. Niektórzy w bandażach. Mają tylko jeden... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 24.38 zobacz oferty z 5 księgarni
  Jest to powieść z gatunku szybcy i wściekli, czyli o samochodach i typach spod ciemnej gwiazdy. Opowiada historię Taty Franka, Gilberta Prędkiego, który był mistrzem wyścigów wraków. Lecz kiedy wypadek podczas zawodów pozbawił go pracy,... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 27.86 zobacz oferty z 5 księgarni
  Odkrycie stulecia! Tylko u Nas! Osobliwy stwór znaleziony w Arktyce! Jest rok 1899. Do Londynu przybywa tajemniczy zwierz uwięziony w bryle lodu. Muzeum Historii Naturalnej szykuje się na przyjęcie tego niezwykłego eksponatu. Elcia, sierota... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 24.38 zobacz oferty z 5 księgarni
  Pelargonia Potulna ma wszystko, czego tylko zapragnie. Ale wszystko jej nie wystarcza. Chce więcej, więcej i więcej! Pewnego dnia oznajmia rodzicom, że mają znaleźć dla niej cóś. Tylko co to jest CÓŚ? Państwo Potulni podejmą każde... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 27.86 zobacz oferty z 5 księgarni
  Wielka Brytania za ponad sto lat.   Świat okryła ciemność. Londyn stał się miastem ruin, po których błąkają się ludzie w poszukiwaniu pożywienia. Książę Alfred, samotny mól książkowy, nigdy nie opuszcza fortecy, w jaką zmienił... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 26.10 zobacz oferty z 5 księgarni
  Witaj na wyspie Guano Albatrosa! Ten maleńki spłachetek ziemi stał się domem dla wielu koszmarnych dorosłych, którzy zrobią wszystko, żeby uprzykrzyć dzieciom życie. Czy znajdzie się śmiałek gotowy stanąć w obronie najmłodszych?... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: