Wydawca: Mira

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 28.99 zobacz oferty z 1 księgarni
  Ośmioletnia Carrie Parker jest podobna do innych dziewczynek w jej wieku. Chodzi do szkoły, lubi się bawić i marzyć o dalekich podróżach. Jednak nawet bogata wyobraźnia nie pozwala jej uciec od bezwzględnych realiów dnia codziennego.... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 23.00 zobacz oferty z 1 księgarni
  Elphame od zawsze czuła się inna. Namaszczona przez największą boginię, otoczona jest przez swój lud czcią i szacunkiem. Wyjątkowość jest jednak dla dziewczyny nieznośnym ciężarem. Samotna, pozbawiona przyjaciół oraz namacalnego... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 23.00 zobacz oferty z 1 księgarni
  Brighid urodziła się, aby zostać Wielką Szamanką i przywódczynią. Dziewczyna nie jest jednak gotowa, by udźwignąć to brzemię. Dusi się w świecie przepełnionym złem i kłamstwem. Zbuntowana przeciwko despotycznej, pełnej nienawiści... (więcej)
 • od 23.00 zł Brak ofert
  Gdy Jane miała kilkanaście lat, została potrącona przez motorówkę i cudem uniknęła śmierci. Po serii operacji plastycznych, w końcu może zapomnieć o tym strasznym wydarzeniu i cieszyć się pełnią życia. Jest spełnioną artystką,... (więcej)
 • Mimo trudnego dzieciństwa Tippy Moore osiągnęła spory sukces. Dzięki determinacji i urodzie została znaną modelką. Teraz rozpoczyna karierę aktorki. Na planie filmowym poznaje Casha Griera, przystojnego komendanta policji w Jacobsville.... (więcej)
 • Zwiastun książki Przywróceni, który jest bezpłatnym materiałam reklamowym promującym książkę. Wyobraź sobie, że cały Twój świat staje na głowie… Jacob, jedyny syn Harolda i Lucille Hargrave`ów,... (więcej)
 • od 20.49 zł Brak ofert - premiera: 2021-02-01
  Jako dziecko przeżyła koszmar. Porwana dla okupu, okaleczona, cudem uniknęła najgorszego. Chociaż od tamtych wydarzeń minęło wiele lat, Anna nadal śni koszmary. Zyskała rozgłos jako autorka mrocznych powieści kryminalnych, ale pilnie... (więcej)
 • od 18.99 zł Brak ofert
  Wes Holden przez piętnaście lat służył w oddziałach specjalnych. Poznał okrucieństwo i cierpienie, lecz nic nie mogło przygotować go na bezsensowną śmierć żony i synka, zabitych w ataku terrorystycznym. Nawiedzany koszmarami staje się... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: