Wydawca: Prema

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 9.00 zł Brak ofert
  Ardżuna, syn Króla Paandu, był niezdecydowany: walczyć o swoje prawa czy zrezygnować z wojny, w imię pokoju? Pan Kriszna udzielił mu pouczeń, które zostały następnie spisane. Tak narodziła się Bhagawad Gita czyli Pieśń Pana... ... (więcej)
 • od 9.00 zł Brak ofert
  Krynia Grudzińska to artystka w kuchni. Łączy tradycję z eksperymentem. Jest odważna i otwarta na nowości. Jej liczna rodzina, to prawie sami wegetarianie. Na jedenaście osób, które zwykle zbierają się przy stole, jedynie trzy jedzą... (więcej)
 • od 4.50 zł Brak ofert
  Jezus mówił, że świat Miłości i Pokoju nie przyjdzie nagle, ale stopniowo: „Królestwo Boże nie przyjdzie dostrzegalnie; i nie powiedzą: "Oto TU jest” albo: „TAM”. Oto bowiem Królestwo Boże POŚRÓD WAS jest...” „Kto ma USZY,... (więcej)
 • od 5.40 zł Brak ofert
  Książka zawiera wybór słów Kryszny, na podstawie "BhagawadGity". Kryszna naucza jak osiągnąć doskonałość i zjednoczyć się z Najwyższym. "Zdobywszy raz tę Wiedzę, już nigdy jej nie stracisz. Bo dzięki Niej zobaczysz WSZYSTKO CO... (więcej)
 • od 4.50 zł Brak ofert
  Książka "Lao Tse" zawiera fragmenty nauczania Mistrza. Lao Tse jest postacią na wpół legendarną. Podobno urodził się 2400 lat temu w Chinach za panowania cesarza Tingwanga, z dynastii Zhou. Nadano Mu imię Li Er. Potem zwany Lao Tse, co... (więcej)
 • od 5.40 zł Brak ofert
  Krynia Grudzińska od dziecka jadła mięso, a jej ojciec był mistrzem w produkcji wędlin. Jednak kilkanaście lat temu w jej rodzinie zaczęli pojawiać się wegetarianie. Krynia szybko otworzyła się na nowy trend rodzinny. Zaczęła... (więcej)
 • od 2.70 zł Brak ofert
  Krynia Grudzińska to artystka w kuchni. W tej krótkiej książeczce prezentuje sposoby na podanie owoców. Krynia przez kilka lat była witarianką, tzn. jadła prawie tylko surowe owoce i wrzywa. Do tej pory ma duży sentyment do owoców. Szukasz... (więcej)
 • od 3.60 zł Brak ofert
  Krynia Grudzińska to artystka w kuchni. Łączy tradycję z eksperymentem. Jest odważna i otwarta na nowości. Jej liczna rodzina, to prawie sami wegetarianie. Krynia przez kilka lat była witarianką, tzn. jadła prawie tylko surowe owoce i... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: