Wydawca: REMI

Znaleziono: 8 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 30,75 zł Brak ofert - premiera: 2009-03-25
  W swoim muzułmańskim hidżabie, ze spuszczonym wzrokiem, Najwa jest niewidzialna dla większości, szczególnie dla bogaczy, których domy sprząta. Dwadzieścia lat wcześniej. Najwa, studiująca na uniwersytecie w Chartumie nie przypuszcza...(więcej)
 • od 30,75 zł Brak ofert
  Sammar, wdowa z Sudanu, zatrudniona jako tłumaczka arabskiego na Scottish University zaczyna tłumaczyć dla Rae, świeckiego islamisty. Bliska przyjaźń, która ich połączy, obudzi u Sammar tłumioną tęsknotę za pełnym życiem. Kiedy się...(więcej)
 • od 30,75 zł Brak ofert - premiera: 2011-03-23
  Arabska pieśń - przejmująca opowieść o muzułmańskiej rodzinie, w której dwie żony walczą o miłość męża. Zazdrość, namiętność, wybory w imię Allaha, a w tle piękno kultury islamskiej. Historia zamożnej muzułmańskiej...(więcej)
 • od 29,21 zł Brak ofert
  Rok 1808. Wojska napoleońskie zalewają Europę. Na morzach trwa zażarta wojna pomiędzy sprzymierzoną flotą Francji i Hiszpanii a marynarką Wielkiej Brytanii. Młody ambitny dowódca angielskiej fregaty, Horatio Hornblower, zostaje wysłany...(więcej)
 • od 21,24 zł Brak ofert
  CHARLIE to klasyka amerykańskiej powieści dla młodzieży początku lat dziewięćdziesiątych. Osiągnęła ponadmilionowy nakład w USA. Książka ma formę listów pisanych do nieznanego przyjaciela przez nastolatka imieniem Charlie. Bohater,...(więcej)
 • od 30,75 zł Brak ofert - premiera: 2011-10-05
  Autorka Alia Yunis, podróżując po Bliskim Wschodzie, stworzyła czarującą powieść o człowieczeństwie, i wyobraźni z kroplą magicznego realizmu. Pozwólcie się więc zaczarować. Osiemdziesięciopięcioletnia Fatima Abdullah dokładnie...(więcej)
 • -10% Sprzedana
  od 19,80 zł Brak ofert
  Wyzwolona, odważna, niegrzeczna. A także znudzona. Przygoda rozpoczyna się na kanaryjskiej wyspie Gomera, a wkrótce tajemniczy mężczyzna znajduje bohaterkę na plaży i skórzanym rzemieniem związuje jej ręce. Potem rozpoczyna się podróż...(więcej)
 • od 25,20 zł Brak ofert
  Pełen zagadek thriller dla młodzieży autorstwa Marka Frosta,współtwórcy kultowego serialu „Miasteczko Twin Peaks” i scenariusza do komiksu „Fantastyczna czwórka” Will stara się nie wyróżniać. Ma kiepskie stopnie, a w szkolnej...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: