Wydawca: RTCK Wydawnictwo

Znaleziono: 37 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 28,99 zł Brak ofert
  „Dość kato-lipy” to żywiołowe spotkanie z ks. Janem Kaczkowskim, które z jednej strony pobudza do refleksji na temat jakości naszego życia, z drugiej – dzięki zabawnym anegdotom i historiom – jest doskonałą rozrywką. Motywem...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  „Nie potrzebujesz mężczyzny, aby być w pełni szczęśliwa! Brzmi interesująco? To nie pomysł feministki, ale Boga.Pierwotny projekt kobiety to piękna, wolna, niezależna, kompletna z tym, w co została wyposażona podczas stwarzania, osoba....(więcej)
 • od 25,01 zł Brak ofert
  Księża Piotr i Bogdan znają się ponad 30 lat. Przyjaźnią prawie tak samo długo. Obydwaj znani są z nieprzeciętnego poczucia humoru oraz umiejętności dostrzegania zabawnych sytuacji w codzienności (które nieraz sami inicjują).Spotkanie...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  Od tysięcy lat ulegamy tym samym skłonnościom: pożądliwości oczu, pożądliwości ciała i pysze. Nie jesteśmy jednak skazani na ich niszczący wpływ, istnieje bowiem kato-botoks, czyli sprawdzona przez lata potrójna recepta.Jest nią:–...(więcej)
 • od 32,96 zł Brak ofert
  „Czarny humor. Część 2” to zbiór nowych anegdot i zabawnych historii z życia księży, parafii, wizyt duszpasterskich, ślubów, pogrzebów i wszelkich „duchowych” okoliczności, co do których mamy nieraz mylne wrażenie, że są...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  Słyszałeś pewnie twierdzenie, że prawdziwy mężczyzna powinien zrobić w swoim życiu trzy rzeczy: zbudować dom, spłodzić syna i zasadzić drzewo. Jeśli się z tego wywiąże, może spać spokojnie: rodzina będzie miała bezpieczny dach...(więcej)
 • od 27,99 zł Brak ofert
  Znany katecheta o. Fabian Błaszkiewicz tłumaczy, czym naprawdę jest motywacja, jak wyznaczać sobie cele i czym się kierować przy ich selekcji. Swoje tezy popiera żywymi i przemawiającymi przykładami, odwołując się do największych...(więcej)
 • od 27,99 zł Brak ofert
  „Kobiety są wyjątkowe. To wiadomo. Ale co zrobić, żeby dostrzegli to ci, na których zależy nam najbardziej? Skąd bije źródło naszego prawdziwego światła, wobec którego mężczyzna nie może pozostać obojętny? Barwne i ekspresyjne...(więcej)
 • od 27,99 zł Brak ofert
  „Co to znaczy być prawdziwym mężczyzną i jak się komunikować z drugą połową, żeby zadziałało? Posłuchaj i zmierz się, najpierw z samym sobą, a później z tą wybraną i jedyną. Polecam” – Radosław Pazura „Początkowo...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  Sprawdź, czy jesteś żywym trupem, ocaleńcem, bidulą czy tancerzem – to pomoże Ci zrozumieć przyczynę Twoich zachowań i zyskać nad nimi kontrolę. Poznaj szokujące fakty dotyczące związku między aborcją a syndromem ocaleńca.W...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  Opowieści o doświadczeniach Józefa „Egipskiego”, dzięki którym wiele osób zmieniło swe życie na lepsze.Trzynaście lat życia Józefa „Egipskiego” obfitowało w kryzysowe doświadczenia: został zdradzony przez swoich braci,...(więcej)
 • od 25,01 zł Brak ofert
  Credo – „Wierzę w jednego Boga…” – to pierwsza część cyklu konferencji audio, w których ks. Michał Olszewski SCJ przypomina o wadze i znaczeniu każdego ze słów Wyznania wiary.Słowa Credo, które zdarza nam się powtarzać...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  „Mężczyzna skuteczny to taki, który ma w swoim życiu cel, osiąga go, a potem wyznacza następny i cieszy się swoim sukcesem.Żeby mieć cel, musisz znać swoją tożsamość, musisz wiedzieć, kim jesteś. Tylko wiedza o tym, kim jesteś,...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  „Kobieta niepewna swojej wartości to niewolnica. Kobieta, która nie podoba się sobie, staje się zależna od innych, bo szuka u nich akceptacji. Zostań więc kobietą wolną, która wie, że wartość posiada w sobie: – wścieknij się,–...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  „«Garnek strachu. Droga do dojrzałości – lekcje Gedeona» to historia człowieka, który dojrzewa przez całe życie, który się boi, ciągle potrzebuje znaków, ale też idzie z siłą, jaką ma. To rzecz o Bogu, Największym Kreatorze i...(więcej)
 • od 25,01 zł Brak ofert
  „Wielkiej teologii tu nie znajdziecie – mówi się ks. Michał. Bo o wielkich sprawach: Bogu, Kościele, śmierci, cudach i zmartwychwstaniu, można mówić prosto i przystępnie. A nawet trzeba”.Ksiądz Michał Olszewski SCJ tajemnice...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  Tym razem spotykamy się z Samsonem, człowiekiem pełnym kontrastów, nadludzkiej siły i ogromnej słabości, którego historia i wnioski z niej płynące, mogą okazać się dla Ciebie przełomowe. Przewodnikiem po walce ze słabościami Samsona...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  To seminarium zapewne wzbudzi w Tobie bunt i sprzeciw. Najprawdopodobniej zaneguje prawie wszystko, co do tej pory uważałeś za podstawę bycia „męskim”. Mimo to przyjmij zaproszenie do heroicznej walki i odkryj prawdziwą, odartą ze...(więcej)
 • od 27,99 zł Brak ofert
  „Czy zastanawiałeś się nad tym, jakie są Twoje «ustawienia fabryczne»?Bóg zaprojektował Cię jako istotę doskonałą. Czy nie masz wrażenia, że świat ciągle stara się udowodnić Ci, że jest inaczej?Istniejemy w świecie w sposób...(więcej)
 • od 27,99 zł Brak ofert
  Jak bardzo pragniesz być szczęśliwym, pogodzonym z sobą człowiekiem, żyjącym na 100 procent? Aby znaleźć na to odpowiedź, trzeba zacząć od poznania i zrozumienia tego – kim jestem Ja, Człowiek.„Stworzył więc Bóg człowieka na...(więcej)
 • od 27,99 zł Brak ofert
  Świat seksualności ma dwa przeciwstawne bieguny. Jednym z nich jest przesadna krzykliwość. Z reklam, teledysków, gazet, internetu płyną wyraźne nawiązania do sfery seksualnej. Wiemy, dlaczego tak jest. To, co związane z seksem, jest...(więcej)
 • od 27,99 zł Brak ofert
  „Komunikowanie to sprawa życia i śmierci” – ks. Marek Dziewiecki Człowiek to spotkanie. Największym dobrem, jakie spotyka nas na ziemi, jest bycie razem, budowanie wzajemnych więzi. Aby je budować – potrzeba komunikowania się. Robimy...(więcej)
 • od 21,76 zł Brak ofert
  „Bóg Cię wymyślił, nałożył Ci charakter, nałożył Ci właściwość duszy, a Twoja odpowiedzialność polega na tym, że odpowiesz na to swoim życiem” – o. Adam Szustak OP Dzięki audiobookowi „Wielka Ryba”:– zrozumiesz, w jaki...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  Karolina Kózkówna. Żyła bardziej pracowicie, bardziej otwarcie, bardziej świadomie, bardziej z miłością. We wszystkim – bardziej. Żyła tak, że dziś dorośli, patrząc na jej 16-letni pobyt na ziemi, mogą czuć zakłopotanie, które...(więcej)
 • od 29,00 zł Brak ofert
  Jak radzić sobie z trudnymi relacjami? Jak je naprawiać i uzdrawiać?Jeśli można się tego od kogoś nauczyć, to tylko od prawdziwego Geniusza, który najlepiej na świecie potrafił funkcjonować w relacjach. Od Jezusa, który z prostotą i...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: