Wydawca: Red!

Znaleziono: 28 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • dziś najtaniej - od 12.92 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2016-12-23
  Zabójca obserwował samotny dom pośrodku gęstych drzew. Nie płonęła ani jedna pochodnia, nigdzie nie było straży. Tylko nieprzenikniony mrok i nieznośna cisza. Miał szczęście, dom ofiar znajdował się zaledwie trzy godziny drogi... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 10.50 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2017-05-14
  Bezczelnie łamiący literackie konwencje debiut Yachu Yovo zabiera nas w niezwykłą podróż przez czas i przestrzeń na kartach powieści wypełnionej nietuzinkowym humorem, sporą dawką ironii i surrealistycznymi wizjami... (więcej)
 • od 9.77zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2017-11-05
  Obudził mnie ten nieznośny budzik, która godzina? 6:30 ja pierniczę. Dziś poniedziałek, nienawidzę Obudził mnie ten nieznośny budzik, która godzina? 6:30 ja pierniczę. Dziś poniedziałek, nienawidzę poniedziałków.... (więcej)
 • od 7.80zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-11-05
  Położyła swoją drobną, dziewczęcą dłoń na jego głowie i delikatnie pogłaskała go po włosach. Walczyła ze sobą, nie mając pojęcia, co się z nią dzieje. Jak dotychczas uważała się za silną, niezłomną i wierną swoim ideałom.... (więcej)
 • od 24.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-03
  Zagadkowe morderstwo, zakazany romans, satyra na polską wieś, dowcip, trochę folkloru i odrobina pikanterii.   Niezbyt atrakcyjna, uwielbiająca słodycze Natalia nie może ułożyć sobie życia. Mieszka kątem u siostry we Wrocławiu,... (więcej)
 • od 10.33zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2015-08-12
  Przeprowadzka nigdy nie jest łatwa. Kiedy nastoletni nowojorczyk, Jonah, zostaje zmuszony do wyprowadzki na drugi koniec kraju, by zamieszkać w środku lasu, z dala od swoich znajomych, imprez i drogich klubów sądzi, że jego świat się... (więcej)
 • od 9.77zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2015-08-20
  Anglicy mają Robin Hooda. Szwajcarzy Wilhelma Tella. Polacy Janosika, a Francuzi...? Francuzi mają Theo de Bongrais. Jeśli kochacie Trzech Muszkieterów, a powieść płaszcza i szpady jest bliska waszemu sercu, ta książka jest... (więcej)
 • od 13.98zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2015-08-25
  Kiedy policja Nowego Jorku nie może uchwycić płatnego mordercy, wzywa na pomoc emerytowanego policjanta. Ten ma ryzykowny plan, który wkrótce wymyka się spod kontroli i w Nowym Jorku następuje chaos. Osobowość płatnego... (więcej)
 • od 9.53zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2015-08-29
  Victoria Lang wiedzie spokojne życie do dnia, w którym nieświadomie ratuje obcego mężczyznę na lotnisku. Pewnie szybko  zapomniałaby o całej sytuacji, gdyby nie ów gość, który włamuje się do jej domu z... (więcej)
 • 24h
  od 10.25zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-09-16
  Lily McClure ma dwadzieścia dwa lata, zaufanego przyjaciela, dobrze się uczy i wraz z tatą Johnem mieszka w Londynie. Czego chcieć więcej? Wiodą spokojne życie do czasu, gdy John zostaje porwany. Wtedy równowaga w życiu Lily... (więcej)
 • Świat jeszcze nigdy nie był tak bliski zagłady. Zło szerzy się coraz bardziej, coraz bardziej zatruwając serca ludzi. Stróże prawa zdają się być bezsilni, a ludzie tracą. Właśnie w takiej chwili nadchodzi czas bohaterów. Grupa... (więcej)
 • od 11.19zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2015-11-18
  Początek XX wieku. Ayabell Nathanian, rezygnując z kariery finansisty, trafia do stoczni swego ojca, by jako robotnik przyczynić się do wzniesienia największego w dziejach liniowca, w którym widzi symbol ogólnego postępu... (więcej)
 • Młody sportowiec poszukujący zaginionego przed laty brata. Były żołnierz starający się odkupić winy przeszłości. Załamana dziewczyna, która nie może sobie przypomnieć wydarzeń sprzed swojego wypadku. Chłopak znajdujący się w... (więcej)
 • od 16.14zobacz oferty z 3 księgarni - premiera: 2015-11-30
  Klaudia traci oboje rodziców i trafia do domu dziecka. Tam poznaje Roberta. Rodzi się między nimi przyjaźń. Gdy już udaje jej się na powrót cieszyć się życiem, ono znów ją zawodzi brutalnie rozdzielając ją z ... (więcej)
 • Każdy wierzący miał chwilę zwątpienia. Są ludzie, którzy porzucili kościół, choć wierzą w Boga, mówią o sobie wierzący, nie praktykujący. Są wreszcie osoby, które nie wierzą w Boga wcale, ale potrzebują w życiu ... (więcej)
 • od 10.74zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2016-02-14
  Czy uważasz, że dzisiejszej Polsce potrzebny jest superbohater na miarę Supermana czy Batmana? Czy myślisz, że społeczeństwo rządzone od lat przez nieudolnych polityków i trawione patologiami władzy... (więcej)
 • od 10.03zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2016-05-04
  Historia Polski pisana jest krwią bohaterów. Bezwzględny los wielu z nich skazał na pozostanie bezimiennymi i zapomnienie. „Tajemnica nocy Dęba” przybliża młodemu pokoleniu jedną z najbardziej dramatycznych kart naszej... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 12.81 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2016-08-31
  Prawdziwa miłość może nas spotkać w najmniej spodziewanym miejscu. Kiedy plan idealnych wakacji z ukochanym rozpada się na kawałki, Dominika staje przed dylematem.Zostać w domu bezpowrotnie, tracąc szansę na udane wakacje lub pojechać... (więcej)
 • od 12.81 zł Brak ofert - premiera: 2016-08-31
  Czasami jedynym sposobem radzenia sobie z przeszłością jest ucieczka. Cynthia bardzo się stara, by uciec od przeszłości, miasta, rodzinnego domu i wszystkich, którzy przypominają jej o tragedii sprzed lat. Dzieciństwo Cynthi... (więcej)
 • od 12.81 zł Brak ofert - premiera: 2016-08-31
  "W posiadłości wybudowanej z jarmarcznym przepychem w okolicy malowniczej rzeki zamieszkał Wielki Pan. Wielki Pan nie szanował nikogo, kto nie był od niego większy lub równie wielki, a ponieważ w okolicy nie było nikogo... (więcej)
 • od 15.00 zł Brak ofert - premiera: 2015-12-22
  „Wojownicy” to powieść przygodowa z elementami fantasy. Na Ziemi trwa wyniszczająca wojna pomiędzy ludźmi, a mieszkańcami podziemia. Szala zwycięstwa przechyla się raz na jedną, raz na drugą stronę, a stawką jest przetrwanie obu... (więcej)
 • od 32.14 zł Brak ofert
  The end of a relationship is always a difficult moment that inevitably brings suffering to the former partners, children and all the people close to the couple in crisis. If we add resentment, desire for revenge and anger, the mix can become... (więcej)
 • od 10.50 zł Brak ofert - premiera: 2019-02-01
  Pogoda nie była nawet taka zła jak na ten śniegowy stan. Promienie słońca nie dawały rady przebić tak bardzo gęstych, puchowych chmur, ale mimo tego i tak nie było takiego przerażającego mrozu jak jeszcze parę dni temu. Po wydeptanej... (więcej)
 • dziś najtaniej - od 10.50 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2019-05-22
  Tak się czasem zastanawiam, czy przejmuję się właściwymi rzeczami. Ciągle tylko gnam do przodu żeby w przyszłości mieć jak najlepszą pracę. Wyjeżdżać na jak najdroższe wakacje i imponować w jakiś sposób ludziom... (więcej)
 • od 31.43zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2022-05-01
  Ona jest pisarką. Ale takiej historii by nie wymyśliła... Sześć lat po dramatycznych wydarzeniach Lavinia Hayes wciąż zmaga się ze stresem pourazowym. Choć wydaje się, że wreszcie wychodzi na prostą. Odnosi sukcesy jako autorka... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: