Wydawca: Skrzat

Znaleziono: 154 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 14.21zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2015-04-22
  Pewnego dnia ze schroniska do mieszkania pisarza i jego syna trafia Elf – pies o wielkich uszach i równie wielkim sercu. Chociaż przeraża go dywan na trzepaku, papierowe ręczniki i inne Śmiertelnie Groźne Rzeczy, nie jest... (więcej)
 •   Brak ofert
  Kasia traci wszystko, co w życiu ważne: męża, który odszedł do bogatszej, miłość syna obwiniającego ją o odejście ojca oraz dobrze płatną pracę. Zmuszona okolicznościami podejmuje pracę woźnej w szkole podstawowej. Wydarzenia te... (więcej)
 • od 13.50 zł Brak ofert
  Spokojne życie nastoletniej Malwiny zmienia się z chwilą, gdy do jej domu trafia Zafira – kotka o nienaturalnych zdolnościach. W tym samym czasie w mieście pojawia się tajemniczy człowiek, który okazuje się… zaginionym przed laty... (więcej)
 • od 11.70 zł Brak ofert - premiera: 2014-12-11
  Tuż przed zakończeniem roku szkolnego Aleks dowiaduje się, że tym razem wakacje będzie musiał spędzić w domu. Na pocieszenie dostaje od dziadka stary klaser ze znaczkami. I oto wraz z przyjaciółmi odkrywa, że znaczki, które się w nim... (więcej)
 • od 13.97 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-14
  Pewnego dnia Monika otrzymuje e-maila, który chyba miał trafić do kogoś innego... Dziewczyna odpowiada na wiadomość i rozpoczyna korespondencję z intrygującym Gagatkiem... Kto kryje się za tajemniczymi e-mailami i dlaczego napisał do... (więcej)
 • od 11.00 zł Brak ofert - premiera: 2015-03-20
  Julka, utalentowana muzycznie jedynaczka, po rozwodzie rodziców przeprowadza się. W nowym miejscu czuje się samotna, nie ma przyjaciół, a jej zapracowani rodzice nie znajdują dla niej wystarczająco dużo czasu. Dziewczyna staje przed... (więcej)
 • od 9.61zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2015-03-20
  Karina wraz z całą rodziną przeprowadza się do miasta. W nowym gimnazjum nie czuje się dobrze, jest przedmiotem kpin i żartów, koleżanki drwią z jej ubioru. Boi się zwierzyć ze swoich problemów rodzicom i nauczycielom. Czy znajdzie w... (więcej)
 • -20% Maciek
  od 9.56zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2015-03-20
  Maciek” to przejmująca i mądra opowieść dla nastolatków o relacjach między dziećmi i rodzicami, o odpowiedzialności i potrzebie akceptacji. Maciek jest mądrym i odpowiedzialnym nastolatkiem. Jego marzeniem jest wyjazd na obóz... (więcej)
 • -20% Makary
  od 10.37zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2015-12-15
  Makary rozpoczyna naukę w renomowanym liceum. Nowa klasa, nowi znajomi, nowe wyzwania i… pierwsza miłość. Tylko kim jest tajemnicza Ewa i dlaczego tak trudno się z nią porozumieć?...  Makary i Ewa to uczniowie jednej klasy. Pozornie są... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 6.40 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2015-03-20
  Bogna, uczennica renomowanego liceum, nie potrafi zaaklimatyzować się w nowym środowisku, wśród rówieśników pochodzących z bogatych i wpływowych rodzin, z którymi dzieli ją wszystko. Wydarzy się jednak coś, co sprawi, że uczniowie... (więcej)
 • od 9.81 zł Brak ofert - premiera: 2015-03-20
  Wzruszająca i mądra opowieść dla nastolatków o kalectwie, potrzebie akceptacji i przyjaźni. To książka o sprawach ważnych i trudnych. Asia niedawno straciła nogę w wypadku samochodowym i teraz stara się pogodzić z tą niełatwą dla... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 8.80 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2015-03-20
  Olka zmienia szkołę i wchodzi w nowe środowisko, a tu napotyka na problemy, które najwyraźniej ją przerastają. Najgorsze jest to, że nie ma wsparcia rodziców… Na pozór zwyczajne miasto, zwyczajna szkoła i zwyczajne problemy nastolatki.... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 6.40 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2015-03-20
  Trzy dziewczyny stoją u progu gimnazjum i u progu… dorosłości. Zaczynają się interesować chłopcami, umawiają się na pierwsze randki. Otwarte i ciekawe świata wciąż poszerzają swoje zainteresowania i wiedzę, realizują swoje pasje.... (więcej)
 • od 9.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-03-20
  Masza w tajemniczych okolicznościach znika z domu. Rodzice i przyjaciele podejmują poszukiwania. Czy uda im się ją odnaleźć i rozwikłać tajemnicę jej zniknięcia? Czy zdołają odbudować więzi rodzinne, wzajemne zaufanie i szacunek?... (więcej)
 • od 9.90 zł Brak ofert - premiera: 2015-07-14
  Bohater tej opowieści, Mikołaj, pewnego dnia obudził się w świecie z przeszłości. Wszystko było inne, a w dodatku jakieś dziwaczne. Zero komputerów, zero iPodów, zero McDonalda. Zamiast olbrzymich galerii handlowych – PDT-y, w których... (więcej)
 •   Brak ofert
 • od 12.60 zł Brak ofert - premiera: 2014-08-05
  Tybald musi rozwikłać kolejną tajemnicę: znaleźć brakujące ogniwo Kręgu Logistów. Na początku powierzone mu zadanie wydaje się nadzwyczaj proste, dlatego chłopiec postanawia dokonać wszystkiego sam, rezygnując z pomocy brata. Jednak... (więcej)
 • od 12.60 zł Brak ofert - premiera: 2014-08-05
  Tybald musi sprostać trudnemu wyzwaniu: tym razem chodzi o życie jednego z trojaczków, który zapadł na groźną chorobę. Okazało się, że jej leczenie znacznie przekracza możliwości finansowe Konieczyńskich. Cała rodzina podejmuje się... (więcej)
 • od 14.40 zł Brak ofert
  Trzynastoletnia Paulina boleśnie odczuwa swoją samotność, związaną z brakiem rodzeństwa. Zauważa też z przerażeniem, że jedna z nauczycielek z niewiadomych powodów czuje do niej z trudem skrywaną niechęć. Wszelkie próby rozwikłania... (więcej)
 • od 15.20 zł Brak ofert
  Życie Pauliny nadal pełne jest niespodzianek. Jedynaczka nie może narzekać na nudę. Wprawdzie nie ma już problemów z matematyką, tajemniczy wielbiciel staje się jej... hmmm... można powiedzieć - chłopakiem. Część sekretów się... (więcej)
 • Co łączy czternastoletnią Karolinę i jej zwariowaną babcię z mafią narkotykową? Co tak naprawdę wydarzyło się na Wyspie Przemytników? No i dlaczego Karolina uwielbia straszyć swojego brata bliźniaka? Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi... (więcej)
 • od 12.83zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2014-08-05
  Danka ma 14 lat i wielkie kompleksy na punkcie własnego wyglądu. Na domiar złego ma niesamowicie piękną i mądrą siostrę bliźniaczkę. Obie wychowywane są przez zwariowaną i niezwykle pomysłową mamę. Kiedy nadchodzą wakacje, cała... (więcej)
 • od 13.97 zł Brak ofert - premiera: 2014-08-05
  Pan Bzik wypieka wybuchowe ciasteczka, pieszczotliwie nazywane wucetami, które Pani Bzikowa połyka w całości. Zdolny Gucio konstruuje bombowe wynalazki, Maja spędza wolny czas w oknie, czytając w myślach przechodniów, a Mały Pykacz nie... (więcej)
 • od 12.60 zł Brak ofert - premiera: 2014-08-05
  Tybald ma nieco zwariowaną rodzinę i jak każdy nastolatek, trochę kłopotów w szkole. Jego życie jednak wcale nie jest zwyczajne. Podludki i Dziwoludki, Demolin - ojciec zła, bracia bliźniacy, Studnia Praprzodków, Kichająca Chata, Puchar... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: