Wydawca: WarBook

Znaleziono: 141 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 34.90 zł Brak ofert
  Polska. Nadchodzi zmiana.Wybory wygrywa partia opozycyjna. Podinspektor Jakub Tyszkiewicz, szef Biura Zwalczania Terroryzmu CBŚ, nie był ulubieńcem urzędującego ministra, a już na pewno nie będzie nowego...Tymczasem podczas lądowania na... (więcej)
 • -13% Echa
  Co szmugluje frachtowiec „Verona”? Jakie tajemnice Łeby odkrywa pozornie niegroźna awaria? Jak radzi sobie z odosobnieniem załoga wojskowej stacji łącznościowej? Do czego zmierza kult na pokładzie Arki? Czy „Mephisto” przywiózł do... (więcej)
 • -13% Deszcz
  od 32.11zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2020-05-20
  Air Force One ląduje na Okęciu. Prezydent Stanów Zjednoczonych przybywa do Warszawy, by podpisać traktat zmieniający geostrategiczną sytuację Polski. W tym samym czasie obie Pierwsze Damy biorą udział w aukcji charytatywnej. Obrazy... (więcej)
 • -13% Invictus
  Polacy przegrywają Bitwę Warszawską w sierpniu 1920 roku. Pochód bolszewików trwa dalej. Rewolucja ogarnia całą Europę kontynentalną. W końcu, w grudniu 1922 roku utworzony zostaje Związek Socjalistycznych Republik Sowieckich,... (więcej)
 • od 46.74zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2023-05-31
  Algorytm Wojny, ogromne kosmiczne bitwy, walki wywiadów i sił specjalnych. Genialni bohaterowie i zaskakujące zmiany akcji. Ludzie kontra maszyny. Intuicja kontra algorytmy. Świata przeminął w Dniu, gdy Sztuczne Inteligencje... (więcej)
 • -15% Gambit
  Nagle oszalałe Sztuczne Inteligencje zniszczyły znany nam świat. Wędrujemy wśród gwiazd i w blasku supernowych toczymy wojny. Na ponurych planetach i ciemnych księżycach walczymy o artefakty sprzed Dnia. Ale dziś spowiła nas mgła.... (więcej)
 • od 34.90 zł Brak ofert
  Stworzono go, by zadziwiał Świat, lecz on ten Świat postanowił podbić. Inteligentny, bezwzględny, drapieżny. Złodziej. Doskonale przystosowany do czasów, w których przyszło mu żyć.Marcin Ciszewski, autor bestsellerowego cyklu... (więcej)
 • od 34.90 zł Brak ofert
  25 sierpnia 1939. Berlin. Wilhelm Krüger jest najbardziej poszukiwanym przestępcą w Niemczech. Powinien wyjechać, przedtem musi jednak doprowadzić do konfrontacji z Iwanem Kolcowem. W drodze do celu sprzymierza się z Walterem Schellenbergiem,... (więcej)
 • od 32.11zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2021-01-13
  Szósty tom serii "Algorytm wojny". Ludzkość po Dniu nadal mierzy się z zagładą dotychczasowego porządku. Największe zagrożenie, Sztuczne Inteligencje, mają jednak dużą konkurencję w postaci zwalczających się armii. Na drodze... (więcej)
 • -13% Forta
  Trwa wyścig o światy stracone lata temu, gdy nastał Dzień i technologia zwróciła się przeciw ludziom. Kolejna po ""Gambicie"" i ""Punkcie cięcia"" powieść Michała Cholewy przenosi czytelnika na skalistą i pogrążoną w... (więcej)
 • -13% Inwit
  od 30.38zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2016-02-03
  Dramatyczna walka o przetrwanie ludzkości, która przeżyła zabójczy atak Sztucznej Inteligencji. Czwarta część cyklu Gambit Powieść laureata Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla. Spełnił się najczarniejszy... (więcej)
 • od 36.90 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-16
  Piąta część cyklu powieści historycznych autorstwa Marcina Ciszewskiego. Pierwszy Samodzielny Batalion Rozpoznawczy Armii Krajowej, w skład którego wchodzą przybysze z 2007 roku, próbuje odmienić losy II wojny światowej. Za... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 31.41 zobacz oferty z 2 księgarni
  Rok 1919 na Ukrainie to był dziwny rok. Zmieniały się rządy, Ukraińców wypierali bolszewicy, tych - Biali Denikina, potem Biali uciekali, a do władzy ponownie dochodzili bolszewicy...Krüger, uwikłany w sprawy rodzinne stara się uciec od... (więcej)
 • od 24.95zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2024-04-24
  Marcin Ciszewski, autor bestsellerowej trylogii WWW, w skład której wchodzą powieści WWW1939COMPL, WWW1944WAWPL oraz Major, tym razem prezentuje trzymający w napięciu policyjny thriller z meteorologiczną katastrofą w tle. FAKTY:... (więcej)
 • Zapomniany i pozostawiony na New Quebec oddział porucznik Cartwright ciągle walczy z wrogiem i ogarniającym go zwątpieniem, pokładając nadzieję w wyszkoleniu oraz instynkcie. Kiedy Unia sobie o nim przypomina, okazuje się, że... (więcej)
 • Polski konwój transportujący do rumuńskiej Konstancy pociski morze – morze staje się celem ataku. W Bukareszcie, a potem także w węgierskiej stolicy dochodzi do krwawych, antypolskich zamieszek. Ktoś ewidentnie próbuje wyrwać Rumunię i... (więcej)
 • Nierozstrzygnięte wojny należy dokończyć i... wygrać.Zimna wojna wybuchnie z siłą gradowej burzy!Piotr Langenfeld rozpoczyna nową opowieść w zmienionej przez siebie historii opisanej w cyklu Czerwona ofensywa (Czerwona... (więcej)
 • Jeszcze nigdy zwycięstwo nie wydawało się tak nierealne, a konsekwencje klęski tak koszmarne.Pojawili się jak grom z jasnego nieba. Dosłownie. A to dopiero początek...Inwazja z kosmosu, która musiała w końcu nastąpić – a jednak nikt... (więcej)
 • od 27.45zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2023-07-12
  Sierpień 2007 roku.
Pierwszy Samodzielny Batalion Rozpoznawczy wyrusza na wojnę do Afganistanu. W wyniku diabolicznego spisku trafia jednak na pola bitew Wojny Obronnej w roku 1939 …

Kwiecień 1943 roku.
 Uwięzieni w czasie... (więcej)
 • -13% Widowisko
  Piotr Langenfeld, ceniony przez czytelników za cykl „Czerwona ofensywa”, tym razem przedstawia powieść sensacyjną. Pełna akcji fabuła, osadzona w polskich realiach, zaskakuje prawdopodobieństwem zdarzeń i nasuwa pytanie, czy ta historia... (więcej)
 • Uwielbiany przez podwładnych, ceniony przez sojuszników, generał dywizji Zbigniew Sieradzki zostaje zamordowany we własnym domu.Początkowo policja i prokuratura traktują sprawę jak przestępstwo na tle rabunkowym.Jednak śledztwo prowadzone... (więcej)
 • -13% Sente
  Michał Cholewa, laureat Nagrody im. Janusza Zajdla, przedstawia kolejną powieść w cyklu Algorytm Wojny.     Po zagładzie świata, który przeminął w Dniu, gdy Sztuczne Inteligencje postanowiły unicestwić ludzkość, ta... (więcej)
 • Związek Radziecki przegrał wojnę w 1964 roku. Zwycięscy alianci po krótkim okresie świętowania zdali sobie sprawę, że zapanowanie nad tymi ogromnymi ogromnymi przestrzeniami będzie niezwykle trudne.Powstałą w wyniku podziału ZSRR... (więcej)
 • Polska staje się mocarstwem i kiedy sprawy zdają się powoli zmierzać ku lepszemu, okazuje się, że komuś to zdecydowanie nie pasuje. Nie wiadomo komu i nie wiadomo, dlaczego. Wiadomo jedno – ta złowroga potęga bardzo wiele może i nie... (więcej)
 • Niezłomni, niezastąpieni, nieliczni.Elitarne oddziały komandosów w poszukiwaniu nowego przejścia do innego wymiaru toczą mordercze walki z nieprzebranymi hordami Charunów. Jednocześnie pod nosem rosyjskich wojsk toczy się zacięta gra o... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: