Wydawca: Word Audio Publishing International

Znaleziono: 230 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 28.55 zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2023-03-08
  Saga rodzinna, która bawi i wzrusza do łez! Tosia Pogorzelska to sędziwa staruszka obdarzona mądrością życiową, dowcipem i ciętym językiem. W życiu widziała już wszystko i mało co ją dziwi. Dlatego postanawia, że kresu życia doczeka... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 18.45 zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2024-03-01
  Evan McAlister, naczelnik klanu, zostaje nakazem króla Szkocji zobowiązany do zawarcia małżeństwa z jedną z córek przywódcy klanu McGregorów. Takie rozwiązanie ma położyć kres ciągnącej się od stuleci nienawiści między tymi dwoma... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 19.95 zobacz oferty z 2 księgarni
  Pewnego dnia dwójka uczniów dokonuje makabrycznego odkrycia w szkolnej sali gimnastycznej. Pośrodku pomieszczenia wisi pięciu zmasakrowanych nagich mężczyzn, każdy ze stryczkiem z grubego nylonowego sznura na szyi. Rany upodobniły ofiary do... (więcej)
 • Niektórzy ludzie zasługują na karę, inni zasługują jedynie na śmierć Nora Feller postanawia całkowicie zmienić swoje życie. Rezygnuje z pracy śledczej w szwedzkim Katrineholm, wyprowadza się z miasta i zaczyna wszystko od nowa. Może... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 19.95 zobacz oferty z 2 księgarni
  Czy stary Holgersen ściga cienie we własnym umyśle, czy ktoś naprawdę czyha na jego życie? Ingolf Holgersen ma pieniądze i wspaniałą posiadłość. Wiele osób mu tego zazdrości. Nie wiedzą jednak, że mężczyzna cierpi na schizofrenię... (więcej)
 • od 6.90zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2023-03-21
  W 1948 roku, w zimny i wilgotny wieczór, dwóch japońskich funkcjonariuszy policji patrolowało bardzo dobrze sobie znane ulice Shinjuku w Tokio. Jeden z nich z nie do końca wyjaśnionych przyczyn postanowił zatrzymać samotnego rowerzystę.... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 19.95 zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2023-04-05
  Natasha działa jak magnes na dziwnych facetów, zwłaszcza na udręczonych intelektualistów od siedmiu boleści. Wszyscy jej to mówią, więc po kolejnej sercowej porażce postanawia zrobić sobie wakacje od miłości. Przez jakiś czas nie... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 29.07 zobacz oferty z 2 księgarni
  Lily Bard przybywa do małego miasteczka Shakespeare w Arkansas, aby uciec od swojej mrocznej i brutalnej przeszłości. Zarabia, sprzątając cudze domy, w wolnych chwilach trenuje karate i w zasadzie nic innego jej nie interesuje. Kiedy więc... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 28.43 zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2023-03-18
  Ina Farkas, znajda o pogmatwanej przeszłości, trafia do przestępczego świata, w którym dorastała jej jedyna przyjaciółka z dzieciństwa, Nevena. Jednocześnie, co dość paradoksalne, pracuje jako śledcza w policji w Malmö. Dramatyczne... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 28.28 zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2023-03-27
  John Milton to artysta w swoim fachu. Do perfekcji opanował sztukę zabijania. Nic więc dziwnego, że z jego usług chętnie korzysta brytyjski rząd. Gdy MI6 lub wojsko nie są w stanie skutecznie zlikwidować wrogów państwa, wysoko postawieni... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 19.95 zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2023-05-12
  Jakby światu brakowało kolejnej ekranizacji Dumy i uprzedzenia, pewien producent postanowił nakręcić nową. Przeprowadził casting, wybrał scenerię, zatrudnił ekipę.  Wszystko wydaje się gotowe… I co z tego, że pana Darcy’ego gra... (więcej)
 • od 22.26zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2024-06-12
  Aili McGregor, córka naczelnika klanu McGregorów, skrywa sekret, którego ujawnienie może zszargać jej reputację i sprawić, że rodzina całkowicie się od niej odwróci. Wraz z upływem czasu tajemnica staje się coraz trudniejsza do ukrycia.... (więcej)
 • od 22.26zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2024-06-14
  Aleksander Kuźmiński potrafi o siebie zadbać. Prowadzi finanse największych szefów mafii na świecie, wchodzi w niezobowiązujące relacje z kobietami, które niczego od niego nie oczekują, w życiu kieruje się zimną kalkulacją i logiką,... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 19.95 zobacz oferty z 2 księgarni
  Kanclerz Niemiec oraz duńska minister do spraw środowiska odwiedzają zatokę Disko, u zachodnich wybrzeży Grenlandii. Trzeba w końcu stawić czoła zjawisku globalnego ocieplenia. Gdy podczas wizyty zostają odkryte zwłoki młodej dziewczyny... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 29.44 zobacz oferty z 2 księgarni
  Ida i Finn, para nietypowych złodziei okradająca domy letniskowe zamożnych Duńczyków, znajdują ciało pasera. Wcześniej próbowali sprzedać mu skradzione obrazy i mają podejrzenia, kto mógł targnąć się na jego życie. Postanawiają... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 19.95 zobacz oferty z 2 księgarni
  Inspektor Konrad Simonsen wraca do wydziału zabójstw po zawale. Ze względu na stan zdrowia zostaje mu przydzielona sprawa o niskim priorytecie. Pewien nawrócony na katolicyzm listonosz spadł ze schodów i wszystko wskazuje na to, że był to... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 27.29 zobacz oferty z 2 księgarni
  Do mieszkającej w Aarhus kobiety dzwoni telefon. Ktoś informuje ją, że jej syn został poważnie ranny w wypadku. Gdy kobieta dociera do szpitala, okazuje się, że ktoś zrobił jej okrutny żart. Niedługo potem podobny telefon otrzymuje obcy... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 19.95 zobacz oferty z 2 księgarni
  Właściciel baru w Fjellberghavn po powrocie do domu zastaje makabryczny widok: ktoś obdarł ze skóry jego kota, a papugę przybił gwoździami do ściany. W tym samym czasie państwo Jørgensenowie odkrywają, że ich dom letniskowy został... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 19.95 zobacz oferty z 2 księgarni
  Ole Vik i Hilde Ramnes jadą właśnie na lotnisko na swoje pierwsze wspólne wakacje. Docierają zaledwie do Borg, gdzie stają się świadkami napadu na bank. Wszystko się wali. Złodziej zmusza Hilde, by razem z nim opuściła miejsce zdarzenia.... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 28.78 zobacz oferty z 2 księgarni
  Egstrup to typowe prowincjonalne miasteczko w Zelandii Środkowej, gdzie na pozór panują dobrosąsiedzkie stosunki i każdy służy dobrą radą. W Egstrup niczego się nie rozpowiada, a życie toczy się swoim rytmem. Okazuje się jednak, że za... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 28.65 zobacz oferty z 2 księgarni
  W małej miejscowości położonej w północnej Zelandii policjantka Lone Jensen odbiera nad ranem telefon. Ktoś jej mówi, że znany architekt Peder Bardingfeldt nie żyje, i się rozłącza. Funkcjonariuszka jedzie na miejsce i odkrywa, że... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 19.95 zobacz oferty z 2 księgarni
  Niektórzy ludzie zasługują na karę, inni zasługują jedynie na śmierć.   Sekcja M zostaje wysłana do Katrineholm, żeby zbadać sprawę brutalnego morderstwa lekarza medycyny sądowej, Nilsa Sachsa. Nora Feller coraz bardziej się niepokoi,... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 29.70 zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2023-03-08
  Helena została w dzieciństwie porzucona przez matkę. Kobieta uciekła z Polski z ormiańskim lekarzem z nadzieją, że wkrótce dołączy do niej też córka. Na skutek nieprzewidzianych okoliczności tak się nie stało i po latach Helena... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 19.95 zobacz oferty z 2 księgarni
  Nora Feller całkowicie zerwała z Sekcją M i z Charlotte Victorin. Ma nadzieję, że w Malmö zacznie nowe życie, zarówno prywatne, jak i zawodowe. Komendant policji przydzielił jej sprawę zabójstwa, które wywołało duże poruszenie.... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 19.95 zobacz oferty z 2 księgarni
  Niektórzy ludzie zasługują na karę, inni zasługują jedynie na śmierć   Louise Brobacke zostaje znaleziona martwa w swoim przydomowym basenie. Dłonie i stopy ma związane opaskami zaciskowymi. Dochodzenie przejmuje Sekcja M. Po pewnym... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: