Wydawca: Wydawnictwo ��wi��tego Wojciecha

Znaleziono: 143 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • -28% Jezus
  od 28.73 zł Brak ofert - premiera: 2015-10-12
  Dlaczego Ziemia Święta jest często nazywana Piątą Ewangelią? W którym mieście Jezus dokonał wielu cudów? Dlaczego Gehenna jest prześliczna? James Martin SJ zaprasza czytelników, by w zupełnie nowy, ożywiający i poruszający sposób... (więcej)
 • od 39.90zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2016-10-19
  Bilkis, Córa Księżyca. Makeda, Kobieta Ognia. Pełna życia, ale samotna. Niezależna, poszukująca mądrości. Aby zapewnić dalszy dobrobyt swojemu ludowi, dumna Bilkis, królowa ociekającej bogactwami Saby, jest gotowa wybrać się w... (więcej)
 • od 35.01zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2016-02-17
  Sądziłeś, że znasz tę historię… Historia nadaje mu różne imiona. Złodziej. Kłamca. Zdrajca. Zhańbiony i okryty złą sławą samobójcy, stał się człowiekiem, którego imię jest synonimem zdrady… A także jedynym uczniem,... (więcej)
 • od 36.08 zł Brak ofert - premiera: 2015-03-27
  Banalizacja Jezusa dokonuje się dziś na wiele sposobów. Na przykład gdy uznaje się Go za rabbiego, który nieco wyszedł przed orkiestrę, bądź też za proroka mocnego słowem i czynem – wprawdzie wyjątkowego, ale tylko proroka. Z... (więcej)
 • od 17.63 zł Brak ofert - premiera: 2016-02-18
  Ojciec James Martin, z właściwym mu ciepłem i mądrością, wyjaśnia dlaczego ukrzyżowanie i śmierć Jezusa too ważna nauka płynąca z Ewangelii. Analizując ostatnie słowa wypowiedziane przez Jezusa na krzyżu autor ukazuje jak głęboko... (więcej)
 • od 40.11 zł Brak ofert - premiera: 2016-03-15
  Ojciec Wacław Hryniewicz powraca do pytań o rzeczywistość ostateczną człowieka i świata. Spogląda na nią z perspektywy dialogu chrześcijan Wschodu i Zachodu, łącząc w tej książce swoje dwie największe pasje teologiczne:... (więcej)
 • od 30.98zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-05-17
  Na procesie Jezusa z Nazaretu Teofil, błyskotliwy młody assessor pochodzący z wyższych sfer Rzymu, stoi za Poncjuszem Piłatem i podszeptuje mu, by zaproponował uwolnienie Barabasza. Ta strategia obraca się przeciwko podsądnemu. Teofil na... (więcej)
 • od 15.38zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-01-12
  Jedynym państwem Azji Centralnej, które zagnieździło się w świadomości Europejczyków, pozostaje Afganistan. Dawne republiki radzieckie: Tadżykistan, Turkmenistan, Uzbekistan i Kirgistan, zlewają się w jakąś bezkształtną całość,... (więcej)
 • od 27.17zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-03-15
  Stefaton, młody Grek, członek grupy aktorskiej, mieszka Tyberiadzie nad Morzem Galilejskim. Jego ukochana jest Żydówką. To od niej Stefaton po raz pierwszy słyszy o galilejskim rabbim, Jezusie. Za jej namową idzie posłuchać nauk... (więcej)
 • od 23.05zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2014-12-11
  Dobiega już setki, ale codziennie można spotkać ją w tramwaju. I u dominikanów, na Mszy Świętej. Jej kalendarz jest zapełniony. Nikomu nie odmawia spotkania. Wiele osób chce jej słuchać. Dlaczego? Bo wystawia receptę na szczęśliwe... (więcej)
 • od 17.63 zł Brak ofert - premiera: 2015-06-01
  Niewiele osób ma tak skomplikowany charakter i tak bogatą osobowość, mieniącą się mnóstwem barw ukazujących jej tożsamość, jak Szymon Piotr, syn Jana i brat Andrzeja, któremu Jezus powierzył klucze do Królestwa niebieskiego. Jednak... (więcej)
 • od 20.83 zł Brak ofert - premiera: 2016-10-19
  Duchowe przemyślenia znanego kapłana i biblisty. Krótkie i zwięzłe. Czasem prowokacyjne, humorystyczne, czasem spokojne i wyważone, zawsze jednak pełne mądrości. Lohfink pobudza do myślenia, niekiedy skłania do sprzeciwu, jednak nigdy... (więcej)
 • od 20.83 zł Brak ofert - premiera: 2017-01-12
  Czy chciałbyś odkryć coś, co sprawi, że pewnego dnia z ulgą powiesz: „Mam wszystko, jestem spełnionym i szczęśliwym człowiekiem”? Wyobraź sobie, że to „coś” odkrył już przed tysiąc pięciuset laty niezwykły mnich, św.... (więcej)
 • od 33.92 zł Brak ofert
  Doktor Augie Knox wiedzie spokojne, może nawet nieco nudne życie wykładowcy akademickiego. Pewnego dnia dostaje tajemniczą wiadomość. Przyjaciel prosi, by Augie niezwłocznie udał się do Włoch. Dwadzieścia stuleci wcześniej medyk... (więcej)
 • od 20.89 zł Brak ofert
  Książka Być chrześcijaninem to poszukiwanie celu i sensu życia. Ludzie pytają: Czy warto dziś być chrześcijaninem? Juan L. Lorda odpowiada krótko a mocno: Warto. A zarazem uczy, jak być nim dzisiaj. Podkreśla, że przede wszystkim trzeba... (więcej)
 • od 24.70 zł Brak ofert
  Niezwykły przewodnik po biblijnych doktrynach i tradycjach historycznych, które leżą u podstaw katolickich wierzeń i praktyk. Poświęcając każdy rozdział oddzielnemu tematowi, autor zabiera czytelnika w podróż, która rzuca światło na... (więcej)
 • od 28.74zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-04-01
  Czy dwoje ludzi po przejściach ma szansę ułożyć sobie życie? Czy traumy z przeszłości można pokonać dzięki wierze i miłości? Zmęczona samotnym życiem, przybita tragedią, do której doszło w miejscu jej pracy, Kate podejmuje nowe... (więcej)
 • od 19.25zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-04-30
  Bruzda to owoc doświadczenia duszpasterskiego św. Josemaríi Escrivy, założyciela i pierwszego prałata Opus Dei. W zamiarze autora miała ona pomóc czytelnikowi kształtować własne życie duchowe i uczyć modlitwy osobistej; przypominać,... (więcej)
 • od 19.25zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2014-05-23
  KUŹNIA to miejsce, w którym metalom nadaje się odpowiedni kształt, by stały się przydatne.Książka, która trafia do rąk czytelnika, to prawdziwa „kuźnia dusz” – one także wymagają odpowiedniej obróbki, by mogły rozwijać swoje... (więcej)
 • od 18.70zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2014-08-26
  W książce Brudny Bóg Johnnie Moore robi coś więcej, niż wyjaśnia, czym jest łaska. Przytaczając wiele, często osobistych przykładów, pomaga czytelnikowi doświadczyć łaski. Johnnie mówi nam, że łaska pochodzi od Jezusa. Ale... (więcej)
 • od 28.39 zł Brak ofert - premiera: 2014-11-20
  Osiemdziesiąt jeden misternie udekorowanych pudełek na modlitwy – jedno na każdy rok życia Ioli Ann Pole – od wczesnego dzieciństwa aż do jej ostatnich dni. Pudełka skrywają zapisaną na kawałkach ozdobnego papieru historię życia... (więcej)
 • od 21.38 zł Brak ofert
  Notker Wolf pisze o tym, co daje mu w życiu siłę i stanowi jego fundament. Niniejsza książka to suma przemyśleń oraz bilans bogatego życia autora, który z wielką pasją wciąż na nowo stara się odpowiedzieć na pytanie: "Dlaczego warto... (więcej)
 • od 29.75zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2015-06-23
  Jen Gibbs, dla najbliższych Jennia Beth, po dziesięciu latach pracy w sześciu nowojorskich wydawnictwach zdobywa wymarzoną posadę redaktora w prestiżowym Vida House Publishing. Pewnego dnia Jen znajduje na swoim biurku wypłowiałą kopertę... (więcej)
 • od 30.93zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2015-06-30
  Chrześcijanie są na świecie najczęściej prześladowaną grupą religijną – potwierdzają to badania, publikowane przez różne ośrodki i pisma, m.in. Pew Research Center, „Newsweek” i „The Economist”. Kobieta, którą przyłapano z... (więcej)
 • od 15.45zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-03-02
  Jezus przyszedł, aby leczyć chorych, nie ich choroby. W czynionych przez Niego znakach aspekt fizyczny miał być jedynie tropem do odkrycia głębi drugiego człowieka. Jezus chciał znać jego przeszłość i przyszłość, urazy i kompleksy,... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: