Wydawca: Wydawnictwo Adamada

Znaleziono: 27 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 19.90 zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2017-09-25
  Czy surowe śledzie chronią przed szkołą? Dlaczego dwa stare kapsle mogą doprowadzić do wojny? Czy babcia może zostać kulinarną szantażystką? Jak katapultą nauczyć ludzi sprzątania po czworonogach? I co takiego widać przez dziurę w... (więcej)
 • od 29.90 zł Brak ofert
  Felicity Morgan. Wiecznie zaspana niezdara z aparatem na zębach. Zahukana pyzata półsierota znienawidzona przez koleżanki z klasy. Wyśmiewana nudziara, z którą absolutnie nikt się nie liczy.Lee Fitzmor. Przystojny, czarujący i…... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 15.30 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2017-09-25
  Dzieci ze zwykłego podwórka są świadkami zupełnie niezwykłych wydarzeń. Ktoś zamienia się w żabę, w skarpetkach rosną czarne dziury, tajemniczy pan przechadza się z burzową chmurą na sznurku, huśtawka ożywa, a z pudełka pani Dory... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 14.33 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-11-26
  Pięcioletni Kamil jest niewidomy. Ale czy to powód, żeby się go bać, litować nad nim albo natrętnie się o niego troszczyć? Stanowczo nie! On sam całkiem dobrze sobie radzi i jak każdy chłopiec miewa szalone pomysły i niezwykłe... (więcej)
 • od 29.90 zł Brak ofert
  Felicity jest główną i jedyną podejrzaną w sprawie morderstwa strażnika króla Oberona. Tymczasem Lee, który miał oczyścić ją z zarzutu zabójstwa, znika bez śladu. Czy za zniknięciem Lee stoją smoki? Kim naprawdę jest Ciaran,... (więcej)
 • od 16.99 zł Brak ofert - premiera: 2020-11-26
  Nawet z daleka ogródki działkowe po drugiej stronie ulicy wyglądają złowieszczo. Niknące w cieniu owocowych drzew, przesycone wilgocią bezludne alejki. To zakazana strefa, dzieci nie chodzą tam same. Marta doskonale o tym wie, ale nikt ani... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 20.78 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2020-11-24
  Wspomnienia? Dom, do którego zawsze chciało się wracać. Koleżanki i koledzy, którym nie trzeba było imponować. Szkoła, która otwierała oczy i poszerzała horyzonty. Nie, nie każdy tak zapamięta swoje dzieciństwo i... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 12.23 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2017-09-25
  Kacperek jest niesfornym chłopcem, który pisze pamiętnik, projektuje supernowoczesne odrzutowce i chce być komandosem.Pani Genia to była nauczycielka matematyki, nosi glany i moro, ćwiczy jogę i mieszka w lesie.Są inni, a to nie wszystkim... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 12.23 zobacz oferty z 6 księgarni - premiera: 2017-09-25
  Czy Śnieżynce uda się odnaleźć szczęście i nie sprawić przykrości rodzicom? Jak dwa gadające koty pomogły złotym bucikom wrócić do właściciela? Co znalazła Kasia za starym regałem i czego panicznie boi się królowa? Odpowiedzi na... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 12.23 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2017-09-25
  Kiedy bezdomny kot spotyka bezpańskiego psa – to może być początek wspaniałej przyjaźni.Perseusz i Burek razem wyruszają w świat, gdzie czeka ich wiele przygód. Znajdują nawet przytulny dom, a raczej przytulną jaskinię, i zamieszkują... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 12.23 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2017-09-25
  Jamnik Hipolit Kabel jest wyjątkowo humorzasty. Bywa smutny, często dopada go chandra, zdarza mu się złościć, a raz wręcz eksplodował, na szczęście obyło się bez strat. Ktoś, kto jest jego przyjacielem, musi być wyjątkowo cierpliwy,... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 12.23 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2017-09-25
  Zosia i Ernest to rodzeństwo, jakich wiele – bawią się, psocą, a czasem kłócą. Tymczasem w rodzinie dzieje się coś dziwnego. Znika mama, a tata bez przerwy telefonuje i nie ma dla nich czasu. Na szczęście wszystko się szybko wyjaśnia,... (więcej)
 • od 15.80 zł Brak ofert
  Hardzi są tacy jak ty i ja: mieszkają w domu, pracują i uwielbiają od czasu do czasu głośno chichotać. Jest jeden mały szczegół, który nas od nich różni: są hienami.Jak dotąd utrzymali swoją prawdziwą tożsamość w sekrecie. Ale... (więcej)
 • od 15.80 zł Brak ofert
  Wrodzona uprzejmość rodu Hardych sprawia, że coraz więcej życiowych rozbitków szuka u nich schronienia. Baran Roger, pudlica Fifi, a nawet zblazowana krokodylica Sheila.Kiedy jednak pojawia się u nich para koni wyścigowych uciekających... (więcej)
 • od 15.80 zł Brak ofert
  Rodzinka Hardych może wydawać się całkiem zwyczajna, ale tak naprawdę ukrywa wielką tajemnicę! Nadszedł czas wakacji. JUPI! Hardzi wybierają się na kemping nad morze. Ale wkrótce wpadają w tarapaty, a jeden z członków rodziny przepada... (więcej)
 • od 16.99 zł Brak ofert
  Zero się nieco zaokrągliło, jedynka jest sama jak palec, dwa nie lubi się powtarzać, trójka stale wtrąca swoje trzy grosze, cztery zawsze spada na cztery łapy, piątka się czuje jak piąte koło u wozu, a sześć martwi się, bo gdzie... (więcej)
 • od 18.49zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-11-26
  W Złociejowie koty mówią „dzień dobry”. W Złociejowie skrzat pomaga w remoncie. W Złociejowie porządku pilnuje nieulękły strażnik miejski. W Złociejowie nocą ożywają zabawki. W Złociejowie spotyka się miłość, na którą... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 15.28 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2020-11-26
  Obłaskawić potwora szarlotką? Przypomnieć policji, jak się puszcza bańki mydlane? Sprawić, by bezpańskie psy i koty przestały być niczyje? Ośmielić wstydliwego kawalera? Rozśmieszyć do łez szpital? Patycja, do... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 15.28 zobacz oferty z 4 księgarni
  W porządnej szkole wszystko jest pod kontrolą. Uczą się w niej tylko ładni, grzeczni i wzorowi. Nie ma tam miejsca na myślenie, a czarne zawsze jest białe. W porządnej szkole bycie innym jest karane.... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 14.33 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2019-06-06
  Stanęła po stronie koleżanki, dostała karę. Miała poprawić test z przyrody, przegapiła termin. Chciała uratować małżeństwo rodziców, podpaliła kuchnię. Z tą Kłopotek są same kłopoty, niby chce dobrze, a zawsze wychodzi odwrotnie.... (więcej)
 • od 14.45zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-11-26
  Uwaga! Nie oceniajcie tej książki po tytule. Może to i rzeczywiście niezbyt tęga księga, ale za to ilu rewelacji można się z niej dowiedzieć! Prawdziwa alfa i omega! Niejedna encyklopedia mogłaby się spalić ze wstydu i niejeden słownik... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 19.78 zobacz oferty z 3 księgarni
  Franek wyciągnął z kieszeni szklane jajko. Obły przedmiot wyślizgnął się z wilgotnej od deszczu dłoni, zatoczył wysoki łuk, odbił się od płotu, pnia, kamienia i wylądował w głębokiej dziurze, w której prowadzono wykopaliska. O... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 16.72 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2020-11-26
  Biały Kruk całe wieki czekał na taką okazję. Po ostatniej klęsce jaką zadały armii Mroku siły Światła, mógł tylko zaszyć się w otchłannych czeluściach Krainy Krrach i roić sny o przyszłej zemście i chwale. Teraz nareszcie sprawy... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 17.93 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2021-02-26
  Te bardzo współczesne opowieści uczą wrażliwości i empatii. Autorka otwiera czytelnikom oczy i serca, stawiając ich przed ważnymi dla nich sprawami: jak ciężko być młodszym bratem, co czuje „człowieczek” wyśmiewany... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 19.37 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2021-03-26
  Zwariowane i pełne humoru przygody Halszki i Florka, którzy podczas wizyty w muzeum przenoszą się – dosłownie! – w czasie. Odwiedzają między innymi Grunwald, średniowieczny Kraków i Gdańsk u progu nowej epoki, a... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: