Wydawca: Wydawnictwo JK

Znaleziono: 17 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • od 27,22zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2016-10-12
  Czy idąc z kuchni do pokoju, zapominasz czasem, po co się tam wybrałeś i bezradnie rozglądając się po wnętrzu, powtarzasz tylko w myślach: „Zaraz, zaraz, co ja tu właściwie robię…”? Czy zdarza Ci się gorączkowo myśleć nad...(więcej)
 • od 29,90 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-13
  Pełen optymizum i ciepła debiut. Pięknie i mądrze napisana historia, która może się zdarzyć każdemu. Opowieść o kobiecie, 30-letniej Ricie która poszukuje siebie, poszukuje własnej drogi do szczęścia. Przypadkowo w czasie kiedy...(więcej)
 • od 26,91 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-13
  Nieautoryzowana biografia barbadoskiej wokalistki Rihanny. Jej kariera rozpoczęła się, gdy zauważył ją Evan Rogers – nowojorczyk współpracujący z takimi gwiazdami, jak Christina Aguilera, Jessica Simpson. Od razu zaproponował jej sesję...(więcej)
 • od 26,91 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-13
  Życie jest niezwykłą podróżą; czasem wyjątkowych osiągnięć i bolesnych porażek – twierdzi Demi Lovato, aktorka, piosenkarka i supergwiazda. Mimo młodego wieku, Demi zetknęła się już z ciemną stroną życia. Jej błyskotliwa...(więcej)
 • od 20,40zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2014-06-13
  " Szczęścia trzeba szukać tu gdzie jest, a nie tam, gdzie nam się wydaje, że może być większe ". Kolejna niezwykła i  poruszająca książka Krystyny Mirek, autorki "Pojedynku uczuć". "Droga do marzeń" to książka o skomplikowanych...(więcej)
 • od 22,41 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-13
  Czy prawdziwa miłość może zdarzyć się między ludźmi stojącymi po przeciwnych stronach barykady? Angelika przyjeżdża z Monachium do Krakowa z jednym celem: nakłonić Daniela do podpisania wyjątkowo niekorzystnego dla jego firmy...(więcej)
 • od 28,97 zł Brak ofert - premiera: 2013-07-03
  Historia podróży brytyjskiego małżeństwa , ich drogi do odnalezienia własnego miejsca – domu w południowej, słonecznej części Włoch w Kalabrii. Barwna opowieść o ich podróży, życiowych decyzjach, przeprowadzce i związanej z nią...(więcej)
 • od 22,41 zł Brak ofert - premiera: 2014-07-03
  Debiutancka i na poły autobiograficzna powieść piszącej pod pseudonimem Holenderki, która jeszcze  niedawno parała się handlem bronią. Bohaterka książki Eva rozpoczyna pracę jako asystentka Jimmy’ego Liu, Chińczyka z kanadyjskim...(więcej)
 • od 26,91 zł Brak ofert
  Brazylijska książka, w której Neymar Junior oraz jego ojciec Neymar Senior opowiadają własnymi słowami o karierze i życiu fenomenalnego młodego piłkarza. Neymar to niezwykła postać na arenie światowego futbolu. Przeszedł długą...(więcej)
 • od 26,91 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-17
  Książka zawiera przypowieści, stylizowane lub wzorowane na legendach chińskich i nie tylko. Każda przypowieść dotyka istotnego elementu naszego życia i każda może być symbolicznym drogowskazem na naszej drodze rozwoju duchowego....(więcej)
 • od 22,41 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-17
  Która kobieta choć przez moment nie marzyła, by być dziennikarką znanego czasopisma, chodzić na bankiety, jeździć na festiwale, mieć w komórce prywatne telefony celebrytów? Gdy Lucyna – samotna matka, córka, a czasem kochanka - ...(więcej)
 • od 26,91 zł Brak ofert - premiera: 2014-06-13
  Moja Francja to zbiór felietonów Patrycji Todo, autorki popularnego bloga pod tym samym tytułem. Jej ciekawe i często kontrowersyjne spostrzeżenia na temat kraju znanego jako kolebka kultury europejskiej i nowożytnej demokracji mogą dziwić,...(więcej)
 • od 22,41 zł Brak ofert
  Pierwszy tom nowej serii młodzieżowej z elementami paranormalnymi. Gdy Nina kończy 18 lat, w jej życiu zdarza się aż nadto przełomów. Jej chłopak okazuje się zainteresowany też innymi dziewczynami. W wypadku samochodowym giną jej...(więcej)
 • od 24,90 zł Brak ofert - premiera: 2015-01-14
  17-letni Zac jest chory na raka. W zasadzie mieszka w szpitalu i z pełnym rezygnacji optymizmem znosi wszystkie niewygody takiego życia. Coś się zmienia, gdy do pokoju obok wprowadza się Mia – zadziorna, wściekła na cały świat fanka Lady...(więcej)
 • od 15,52zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2016-05-18
  Książka, dzięki której zniszczysz zbędne kilogramy nie niszcząc swojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Dowiesz się co jeść, żeby być szczupłą, ale też żeby wyglądać pięknie. Przy pomocy tej książki schudniesz, ale nie...(więcej)
 • od 27,22zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-10-03
  Lubisz tradycyjne, domowe jedzenie, ale wiesz, że znajduje się ono na czarnej liście? Katujesz siebie i innych wymyślnymi, niskokalorycznymi potrawami, choć w duchu marzysz już tylko o tym, żeby wrócić do dotychczasowej diety? A może...(więcej)
 • od 23,73zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2018-10-17
  Pierwsza w Polsce książka o raku piersi, która łączy trzy perspektywy: historię pacjentki, doświadczenia lekarki specjalizującej się w onkologii klinicznej oraz fachową wiedzę dietetyczki. Dzięki ich współpracy w książce znalazły...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: