Wydawca: Wydawnictwo Papierowy Motyl

Znaleziono: 64 e-booków
Sortuj: wg popularnościalfabetyczniewg cenywg liczby ofert

 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 21.76 zobacz oferty z 4 księgarni
  To dramatyczna opowieść o niespełnionych ambicjach, grafomanii, usilnym parciu na szkło. Głównego bohatera, aspirującego pisarza – Zenona, pewnie nie polubicie, a może nawet… znienawidzicie? Jego kręte losy poznacie z różnych... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 27.06 zobacz oferty z 1 księgarni
  Być może Wszechświat jest niczym innym, jak tylko Snem pewnej Istoty. Jeśli tak, to kim jest owa postać, czym w rzeczywistości jest jej Sen? Sztuczną inteligencją? Umysłem? Jeśli to prawda, to kim my jesteśmy w tym Śnie?Czy wszyscy... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 26.09 zobacz oferty z 4 księgarni
  "Bezczłowiecze" to literatura faktu (jeszcze) niedokonanego. To historia o tym, jak człowiek na własne życzenie doprowadził do rozpadu kontaktów międzyludzkich poprzez zatracenie się bez reszty w świecie wirtualnym.  W takiej... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 12.58 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-01-13
  Co się dzieje, kiedy stajemy w obliczu choroby, która na zawsze zmienia nasz świat? Kiedy okazuje się, że jedyne co posiadamy to szpitalne łóżko, kłębiące się myśli w głowie, wspomnienia, które stają się nie do... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 22.76 zobacz oferty z 1 księgarni
  Humorystyczna opowieść o kobietach po przejściach, ale z przyszłością.Studium psychologiczne trzydziestokilkulatek samotnie wychowujących dzieci. Powieść utrzymana w konwencji żartobliwej, komediowej, jednocześnie zmuszająca do refleksji... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 16.61 zobacz oferty z 1 księgarni
  Bohater książki, Samotnik, mieszka domku na iglicy Pałacu Kultury. W jego życiu pojawia się tajemnicza Prostytutka, która po nocy spędzonej z nim znika. Samotnik postanawia wyruszyć na jej poszukiwania. Żeby ją odnaleźć, musi odbyć... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 17.00 zobacz oferty z 1 księgarni
  Matka pedantka i ojciec choleryk nie potrafili, a może nie chcieli zrozumieć syna, skupieni bardziej na wzajemnych pretensjach niż wychowaniu dziecka. Chłopiec szybko zauważył, że uwagę rodziców najłatwiej przyciągnąć poprzez przemoc i... (więcej)
 • od 19.07 zł Brak ofert
  Fascynująca opowieść o Kolekcjonerze, będącym zarazem Łowcą Słów, który otwiera przed czytelnikiem szkatułkę z językowymi sekretami, gdzie słowa nabierają semantycznej świeżości. Choćby mobbing. Ścieżki umysłu Łowcy Słów... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 10.58 zobacz oferty z 13 księgarni - premiera: 2017-01-13
  Dwie kobiety, wielkie emocje, wspomnienia i współczesna Rosja w tle – to elementy składające się na najnowszą książkę wydawnictwa Papierowy Motyl. Kilka lat ogromnego bólu i wspomnień. Wcześniej na wielu rzeczach im... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 22.76 zobacz oferty z 1 księgarni
  Dorota, nauczycielka muzyki w jednej z krakowskich szkół podstawowych, dziś szczęśliwa 45-latka, wspomina swoje szalone wyjazdy zagraniczne, jakie dwadzieścia lat wcześniej odbywała wraz z najbliższą przyjaciółką – Danutą. Obie... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 10.58 zobacz oferty z 10 księgarni - premiera: 2017-01-27
  Odsypiając przeszłość to z całą pewnością nieszablonowa proza, która wymyka się ogólno przyjętym ramom estetyki literackiej. Autor za pomocą wyrafinowanego, metaforycznego języka opisuje przemyślenia... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 21.53 zobacz oferty z 1 księgarni
  Na podstawie danych brytyjskiego towarzystwa ubezpieczeniowego „Lloyd” oraz innych źródeł historycznych obliczono, że w ciągu ostatnich 2000 lat tonęło przeciętnie ok. 500 statków rocznie. Na dnie mórz i oceanów spoczywa więc około... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 21.53 zobacz oferty z 1 księgarni
  Prymas Polski kardynał Stefan Wyszyński tuż po swojej śmierci w maju 1981 r. został nazwany przez współczesnych Prymasem Tysiąclecia. Ten tytuł bez wątpienia zawdzięczał swojej długiej, ponadtrzydziestoletniej posłudze arcybiskupiej... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 19.07 zobacz oferty z 1 księgarni
  Tomik wierszy „Historie pisane nocą” dotyka fundamentalnych powiązań miłości i nienawiści, splecionych siostrzanym więzłem. W sposób niezwykle subtelny przekazuje czytelnikom emocje i zmusza do refleksji. Debiut poetycki Tatiany Jachyry... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 11.90 zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2017-01-27
  „Na granicy snu” przenosi czytelnika na pogranicze światów: z rzeczywistości, w której na co dzień funkcjonujemy, do całkiem innego świata, który może jest tylko fantastyczną ułudą, ale równie dobrze może być światem... (więcej)
 • od 21.53 zł Brak ofert
  Na świecie jest wiele miejscowości o nazwie Czerwona Woda. Tryskają w nich źródła, w jednych płyną, w drugich strumienie. Mieszkają w nich rozmaici ludzie, których los mógłby potoczyć się tak albo inaczej.Największą miłością... (więcej)
 • -30% Pięć...
  najtaniej w ciągu 30 dni - od 13.91 zobacz oferty z 12 księgarni - premiera: 2017-01-13
  Kilkanaście opowiadań, w których autorka stara się przeniknąć najgłębsze ludzkie niepokoje. Bohaterami opowieści są Rosjanie, Polacy, Grecy – osoby starsze i młodsze – łączą ich jednak tajemnice z przeszłości.Marika... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 17.99 zobacz oferty z 1 księgarni
  Oddział lekkiej nieregularnej jazdy powstały w początkach XVII w. podczas wojny z Moskwą, a nazwany od nazwiska pierwszego dowódcy Aleksandra Józefa Lisowskiego – lisowczykami, przyciągał w okresie swego krótkiego istnienia uwagę... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 21.00 zobacz oferty z 1 księgarni
  Tytułowy pies, leżący w naprędce usypanej mogile, wisi jak fatum nad bohaterami opowiadań. Jeden z nich cofa się pamięcią do klatki bloku, w którym spędził dzieciństwo, i odwiedza swoich dawnych sąsiadów: złośliwą czarownicę,... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 14.00 zobacz oferty z 1 księgarni
  Magda jest dobrze wychowaną, inteligentną i lubiącą się uczyć dziewczyną. Jako nastolatka zostaje wystawiona na najcięższą próbę w swoim życiu. Pracująca we Włoszech matka pozostawia ją i jej starszego brata pod opieką walczącego z... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 17.00 zobacz oferty z 1 księgarni
  Siedemnaście lat – najlepszy wiek na młodzieńcze szaleństwa i przyjemności, czas korzystania z życia i jego dobrodziejstw. Czas, o którym wspominamy z rozrzewnieniem.Hania ma właśnie siedemnaście lat i… ciążę. Powiedzieć, że jej... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 20.24 zobacz oferty z 3 księgarni - premiera: 2017-01-27
  „Wyspa Księżyca” to powieść o niespełnionej miłości, życiowych wyborach, jakie przychodzi nam podejmować. Jest też obrazem prezentującym zwykłą rodzinę, w której kobieta ulega pokusie marzenia o egzotycznym partnerze. „Wyspa... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 17.00 zobacz oferty z 11 księgarni - premiera: 2017-01-27
  Czy każdemu z nas jest pisane szczęście? Czy powinniśmy za wszelką cenę o nie walczyć? A może lepiej zaczekać aż samo do nas przyjdzie? Na te i inne pytania próbują sobie odpowiedzieć bohaterowie drugiej części „Białych Motyli”.... (więcej)
 • od 18.41 zł Brak ofert
  Lena ma trzydzieści osiem lat, bogate życie osobiste i mnóstwo zawodowych sukcesów. I wszystko byłoby doskonale, gdyby nie fakt, że została zdradzona i porzucona. Aby wyleczyć się z nieszczęśliwej miłości postanawia wyjechać i szukać... (więcej)
 • najtaniej w ciągu 30 dni - od 10.58 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2017-01-27
  Opowiadania Marcina Dyjasińskiego Tam gdzie pogrzebany jest pies to zdumiewająca książka o ludzkim losie. Tytułowy pies, leżący w naprędko usypanej mogile, wisi jak fatum nad bohaterami opowiadań. Jeden z nich cofa się pamięcią do klatki... (więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: