Analiza danych z programem R. Modele liniowe z efektami stałymi, losowymi i mieszanymi

Autor: Przemysław Biecek

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Książka powstała po to, by ułatwić osobom zainteresowanym, tak o wykształceniu ścisłym, przyrodniczym, jak i medycznym, poznanie modeli liniowych i nabycie umiejętności poprawnego ich stosowania przy wykorzystaniu narzędzia wspierającego - programu R - darmowego pakietu, o olbrzymich możliwościach.

Publikacja została przygotowana na zasadzie serii przykładowych analiz zbiorów rzeczywistych danych, tak aby praktycy potrafili przełożyć ogólną teorię na konkretne problemy badawcze. Pozwoliło to dodatkowo na wysnuwanie rzeczywistych wniosków, co zwiększa atrakcyjność prezentowanych przykładów i całej książki.

Z przykładów i materiałów zawartych w książce skorzystają zarówno studenci kierunku statystyka, którzy chcieliby dowiedzieć się jak wyglądają analizy danych rzeczywistych, ale również studenci i absolwenci innych kierunków, nie tak biegli w statystyce matematycznej. Publikacja jest także kierowana do pracowników naukowych, którzy chcieliby przeprowadzić analizy z użyciem modeli mieszanych, ale nie wiedzą jak to zrobić lub takie analizy już przeprowadzają i chcieliby pogłębić swoją wiedzę na ten temat. Również osoby pracujące poza uczelnią będą zainteresowane książką obszernie i kompleksowo traktującą na temat modeli liniowych i mieszanych.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.23 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 41.30 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
od 4.92 zł
(dostęp online)
41.30 zł ibuk.pl
pdf
41.90 zł virtualo.pl
pdf
od 42.48 zł
(dla stałych klientów)
47.20 zł ebookpoint.pl
pdf
47.20 zł helion.pl
pdf
48.97 zł vagabook.pl
pdf
49.56 zł litres.pl
pdf
49.73 zł ebuczek.pl
pdf
50.73 zł gandalf.com.pl
pdf
52.51 zł swiatebookow.pl
pdf
53.10 zł zinamon.pl

Przemysław Biecek - inne e-booki

E-booki podobne do "Analiza danych z programem R. Modele liniowe z efektami stałymi, losowymi i mieszanymi"