Zapowiedzi

Oto lista książek, które ukażą się w najbliższym czasie w formie elektronicznej. Data premiery dotyczy często wersji papierowej, tak więc e-book może pojawić się nieco wcześniej. Niektóre księgarnie mają też przedsprzedaż.

Znaleziono: 16 e-booków
Sortuj: wg daty premieryalfabetycznie

 • od 21,48zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2019-11-13
  Korytarz łódzkiego sądu. Przed procesem o stalking do Katarzyny Dacyszyn podchodzi Robert W. i oblewa ją kwasem siarkowym. To historia, którą w 2016 roku zajmowały się wszystkie polskie media. Kobieta z blizną to opowieść o...(więcej)
 • od 30,72zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2019-11-13
  Fascynująca podróż w głąb układu immunologicznego człowieka – klucza do naszego życia i naszej śmierci. Historia opowiedziana z niezwykłą dociekliwością i precyzją przez Matta Richtela – piszącego dla „New York...(więcej)
 • od 24,56zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2019-11-13
  Kolejna część przygód w świecie "Minecrafta" to nowe wyzwania, spotkania z zaskakującymi postaciami i nieoczekiwane sytuacje, które wystawią na próbę przyjaźń bohaterów. Ta, na szczęście, okaże się...(więcej)
 • od 12,48zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2019-11-13
  Śnieg, mnóstwo lodu, mitologiczne wierzenia, magia i zbliżające się olbrzymie niebezpieczeństwo mrożące krew w żyłach. Krwawoczerwone niebo pojawiło się nad śnieżną wyspą Skane, powodując, że na wioskę spada lawina strachu...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2019-11-13
  Świąteczna opowieść, która przywraca wiarę w dobro Tomek to wrażliwy chłopiec, bardzo dojrzały jak na swój wiek. Mieszka z mamą, która cały swój czas poświęca pracy. Pewnego zimowego dnia Tomek boleśnie...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2019-11-13
  Co mówi do ciebie twój kot? Czy jego słodkie pomrukiwanie oznacza, że wyznaje ci miłość, czy właśnie planuje podbój twojego mieszkania? Może mruczeć, fukać, prychać, a nawet krzyczeć lub dać długi koncert wycia. O...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2019-11-13
  Pokrzepiająca opowieść o marzeniach i drugich szansach, które pomogą ocalić niejedno skrzywdzone serce Kiedy Jenna adoptowała Reillego, postanowiła, że zrobi wszystko, by zapewnić mu bezpieczeństwo. Małe górskie miasteczko...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2019-11-13
  Szukasz bożonarodzeniowej powieści o miłości? Jesteś na najlepszym tropie! Olgierd oddaje się pracy polonisty. Krystyna ubolewa nad kawalerskim życiem swojego syna. Świat Sary kompletnie się zawalił. Stanisława opuściła żona, a...(więcej)
 • od 26,94zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2019-11-14
  Czy wiesz, że maszyny liczące znano już w starożytności, a pierwszy program komputerowy napisała córka Byrona Ada Lovelace? Mark I – komputer pierwszej generacji powstały w 1944 roku – miał 17 metrów długości, 2...(więcej)
 • od 6,39zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2019-11-14
  Małżeństwo szejka Odira i pięknej Brytyjki Eloise zostało zaaranżowane. Młodzi wiedzieli, że w życiu czekają ich tylko obowiązki, jednak gdy się poznali, zakochali się w sobie. Nad miłością szybko górę wzięła zazdrość....(więcej)
 • od 6,39zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2019-11-14
  Włoski biznesmen Metteo Valenti chce otworzyć w Anglii nowy hotel. Po spotkaniu na lotnisko odwozi go kobieta, Keira Ryan. Matteo nie ma zaufania do kobiet kierowców, a bardzo mu zależy, by zdążyć na rodzinne przyjęcie w Rzymie. Jakby...(więcej)
 • od 6,39zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2019-11-14
  Szejk Zafir Ibn Hafiz Al-Noury promuje swój kraj. Najpiękniejszą rzeczą, którą pragnie pokazać światu, jest czerwony diament w kształcie serca. Zafir chce, by prezentowała go na swej szyi najpiękniejsza modelka. Tylko jedną...(więcej)
 • od 5,99zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2019-11-21
  Grecki biznesmen Atlas Chariton wychodzi z więzienia, gdzie spędził dziesięć lat za morderstwo, którego nie popełnił. Przez ten czas ułożył plan, jak odegrać się na rodzinie Worthów, która go oskarżyła. Co może...(więcej)
 • od 8,24zobacz oferty z 1 księgarni - premiera: 2019-11-21
  Lord Hartwick ma poważne kłopoty. Jeżeli nie spłaci karcianego długu, popadnie w niełaskę księcia regenta. Jednak książę nie chce pieniędzy, lecz prosi o przysługę. Hartwick ma odszukać zaginiony diament Sancy, ozdobę francuskich...(więcej)
 • od 19,67zobacz oferty z 14 księgarni - premiera: 2020-08-03
  Trzecia część popularnej sagi o rodzinie Poldraków. 1790 rok, Kornwalia. Ross Poldark znalazł się w czarnym momencie swojego życia. Niebawem stanie przed sądem oskarżony o kradzież towarów z dwóch rozbitych...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2020-08-03
  Niesamowita historia pięknej miłości aż po grób. Wilber w tej osobistej, intymnej relacji, prowadzi czytelnika przez wszystkie etapy związku dwojga młodych ludzi, począwszy od ich zakochania się w sobie „od pierwszego...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: