Zapowiedzi

Oto lista książek, które ukażą się w najbliższym czasie w formie elektronicznej. Data premiery dotyczy często wersji papierowej, tak więc e-book może pojawić się nieco wcześniej. Niektóre księgarnie mają też przedsprzedaż.

Znaleziono: 89 e-booków
Sortuj: wg daty premieryalfabetycznie

 • dziś najtaniej - od 35,75 zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2017-03-23
  Celem książki jest przedstawienie podstaw obliczania i kształtowania konstrukcji słupów powłokowych na podstawie doświadczeń własnych autorów niejednokrotnie pionierskich w tym zakresie na rynku polskim. W książce główny nacisk...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 19,50 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2017-03-23
  Najsłynniejsza polska doktor weterynarii w amazońskiej puszczy Opowieści Doroty Sumińskiej można czytać bez końca. Autorka potrafi o nich pisać pięknie, obrazowo, anegdotycznie, po prostu z miłością, ale i z dystansem...(więcej)
 • -25% Tkanka
  dziś najtaniej - od 11,18 zobacz oferty z 9 księgarni - premiera: 2017-03-23
  „Poezja Natalii de Barbaro zajmuje na tle dzisiejszej nowej poezji polskiej miejsce zupełnie osobne — i wysokie. Tkanka to zbiór – zbiór precyzyjnie, wyraziście skomponowany! – świetnych, oryginalnych, mocnych i pięknych wierszy”. ...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 27,40 zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2017-03-23
  Pierwsze damy antycznego Rzymu. Kobiety, które stały za plecami cesarzy. Autorka prezentuje życiorysy jednych z najbardziej intrygujących kobiet w historii. Podobnie jak ich współczesne odpowiedniczki, „pierwsze damy” starożytnego...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 35,75 zobacz oferty z 5 księgarni - premiera: 2017-03-23
  W podręczniku przedstawiono najnowszą wiedzę o podstawowej opiece zdrowotnej w Polsce. Autorki krok po kroku wyjaśniają trudne zagadnienia związane z ochroną zdrowia, opisują strukturę POZ, zasady jej funkcjonowania i finansowania oraz...(więcej)
 • od 62,40zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2017-03-23
  Jest to syntetyczne kompendium poświęcone najistotniejszym, aktualnym problemom z zakresu chorób reumatycznych. Układ książki jest następujący: model opieki nad chorymi na choroby reumatyczne w UE, ból jako objaw dominujący w chorobach...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 13,41 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2017-03-23
  Planowaliście randkę w ciemno? Wyjazd za granicę? A może popełnienie rytualnego samobójstwa? Lektura opowieści grozy Kazimierza Kyrcza Jr zebranych w Femme fatale skutecznie odwiedzie was od robienia tego rodzaju głupot. Znajdziecie ...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 26,10 zobacz oferty z 7 księgarni - premiera: 2017-03-23
  Słynna publikacja kontrowersyjnego  intelektualisty. Odwołując się do przykładów z własnego życia oraz postaw takich ważnych dla niego osób, jak Emil Zola, Rosa Parks, George Orwell czy Vaclav Havel, autor analizuje różne formy...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2017-03-23
  BARWNA POWIEŚĆ PULSUJĄCA KARAIBSKIM RYTMEM, KUSZĄCA NUTĄ MAGII I PORUSZAJĄCA CIĘŻKIM LOSEM Kraina miłości i zatracenia to wzruszająca saga rodzinna w postaci wielokrotnie nagradzanego debiutu tętniącego magicznymi rytmami...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2017-03-23
  Oto 27 niezwykłych postaci, które łączy jedna wspólna cecha: urodziły się nad Bałtykiem. Później wiele z nich wyruszyło w świat rozsiewając wszędzie nieco swej bałtyckiej duszy. To ta melancholia wypływająca z fatalizmu, ta...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2017-03-23
  Młody mężczyzna ma nadzieję na wspaniałą karierę, mnóstwo osób liczy na jego duchowe przewodnictwo, a on dzięki szczerości i oddaniu chce pomagać wielu ludziom. Wróg jednak dobrze wszystko zaplanował. W nieoczekiwanym momencie szatan...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2017-03-23
  Ostatecznym celem procesu chrześcijańskiego uzdrowienia i uwolnienia nie jest zaspokojenie pragnień przeżywanych w perspektywie życia doczesnego, lecz otwarcie na pełnię życia, którą można osiągnąć, słuchając Jezusa i podążając...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2017-03-23
  Światło na końcu tunelu – czy tak wygląda śmierć? Co nas czeka po śmierci? Czy faktycznie oznacza ona definitywny koniec życia? Czy można pozbyć się lęku przed tym, co nieuniknione? Wielu paraliżuje świadomość końca...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2017-03-23
  „Dopadła mnie ohydna bestia podobna do niedźwiedzia i gotowa była mnie, leżącego, udusić” /fragment/ Wstrząsający pamiętnik egzorcysty! Szatan niszczy swoje ofiary pod osłoną nocy… Egzorcyści nie mają wątpliwości,...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2017-03-23
  Dlaczego Bóg odgrywa tak ważną rolę w życiu człowieka? Jak pojąć Jego istotę i zrozumieć miłość do nas? W jaki sposób pogłębiać swoją duchowość i nawiązać relację z Bogiem? Czy prawdziwe zjednoczenie ze Stwórcą jest...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2017-03-23
  „Wraz z odejściem o. Gabriele Amortha straciliśmy jedną z najważniejszych postaci XX wieku” o. Francesco Bamonte, przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów Ojciec Gabriele Amorth był jednym z najznamienitszych...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 14,08 zobacz oferty z 3 księgarni - premiera: 2017-03-23
  Kinga pracuje w redakcji pisma modowego „Pearl”. Jej życie jest idealnie poukładane i pozbawione problemów. Fajna praca i zakochany w dziewczynie po uszy fotograf Daniel są cudownym uzupełnieniem sielanki. Nic nie zapowiada nagłego...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 23,04 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2017-03-23
  Redaktor Marta Witecka odnosi sukces po publikacji książki opartej na historii miasteczka Mille. Na jednym ze spotkań autorskich ekscentryczna czytelniczka prosi ją o pomoc w rozwiązaniu zagadki tajemniczych zgonów. Dziennikarka odmawia. Ale...(więcej)
 • dziś najtaniej - od 24,32 zobacz oferty z 8 księgarni - premiera: 2017-03-23
  Zapomniany i nigdy niewznawiany debiut Marii Nurowskiej. „Nie strzelać do organisty” to opowieści o miłości i grze brutalnych ludzkich namiętności w świecie dobrze znanym z doświadczenia, jednak zarysowane w niespodziewany i...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2017-03-23
 • od 59,00zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2017-03-24
  Naukę języka programowania można porównać do nauki języka obcego: jedno i drugie wymaga sporej ilości wysiłku i systematyczności. Trzeba najpierw przyswoić sobie podstawy, potem przejść do bardziej złożonych zagadnień i jak...(więcej)
 • od 31,92zobacz oferty z 2 księgarni - premiera: 2017-03-24
  W sieci trwa ciągły wyścig zbrojeń. Na systemy internetowe czyha cała armia napastników o różnych umiejętnościach i intencjach. Niektórzy z nich mogą poszczycić się wysoką skutecznością, a efekty ich działań są...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2017-03-24
  Od blisko roku nikt nie próbował zabić Harry’ego Dresdena. Jego życie wreszcie staje się nieco bardziej spokojnie. Przyszłość zaczyna wyglądać różowo. Jednakże przeszłość rzuca bardzo długi cień. Zawarta dawno temu umowa...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2017-03-24
  Według starego prawa na trzydzieści dni przed koronacją ogłasza się wolne łowy. Kto następcę tronu zabije, ten ma szansę na zajęcie jego miejsca. Na miesiąc przed koronacją starszy syn władcy ginie w wyniku nieszczęśliwego wypadku,...(więcej)
 •   Brak ofert - premiera: 2017-03-24
  Powieść autora niezapomnianego „Ojca chrzestnego”, książki należącej do kanonu gatunku i uznawanej za najlepszy literacki portret sycylijskiej mafii. Ostatnie dni II wojny światowej. Młody amerykański żołnierz trafia w ręce...(więcej)

Świat Czytników — wszystko o Kindle, czytnikach i e-bookach

Nowe artykuły: