ISBN:9788308056752

Dla Ciebie wszystko

Autor: Katarzyna Michalak

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Stron: 272

Opłacalność: 10.84 zł/100 stron

Oszczędzasz: 0%

CZY POTĘGA MIŁOŚCI WYSTARCZY,  ABY ODMIENIĆ CZYJEŚ ŻYCIE?

Okaleczony, porzucony przez matkę chłopczyk i ścigany przez policję haker. Los postawi na ich drodze uroczą, młodą i bardzo wrażliwą panią doktor.  Czy tak różni ludzie, mogą w ogóle mieć ze sobą coś wspólnego?

 Rudowłosa Ania Kraska, która w Imię miłości przybyła do Jabłoniowego Wzgórza jako drobna, wystraszona 10-latka, w kolejnej części opowieści staje się piękną, pewną siebie młodą lekarką. Jednak nie tylko ona będzie tu główną bohaterką - na jej drodze stanie przerażony, bezbronny, porzucony w szpitalu czterolatek. Ania jest gotowa poświęcić bardzo wiele, żeby mu pomóc. I nie tylko ona… Być może okaże się, że jej upór połączony z urokiem osobistym potrafi zmiękczyć niejedno serce i sprawi, że odmieni się los wielu osób. To nie koniec niespodzianek - losy Ani z Jabłoniowego Wzgórza dziwnym trafem  splotą się z losami bohaterów Wiśniowego Dworku. Wszystkie miłośniczki przystojnego Ariela i tajemniczego Daniela będą mogły spotkać ich ponownie…

Najnowsza powieść Katarzyny Michalak,  oferuje wszystko to, za co autorkę cenią czytelnicy:  siłę prawdziwej miłości i wartość marzeń, potężną dawkę emocji i skrywane tęsknoty. Nie zabraknie również bardzo dynamicznych zwrotów akcji, połączonej umiejętnie z wątkiem sensacyjnym.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 29.49 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
29.49 zł gandalf.com.pl
mobi epub
31.92 zł vagabook.pl
mobi epub
31.92 zł septem.pl
mobi epub
od 28.73 zł
(dla stałych klientów)
31.92 zł ebookpoint.pl
mobi epub
33.92 zł litres.pl
mobi epub
35.51 zł swiatebookow.pl
mobi epub
39.90 zł ibuk.pl
mobi
35.90 zł zinamon.pl
epub
35.90 zł zinamon.pl

Katarzyna Michalak - inne e-booki

E-booki podobne do "Dla Ciebie wszystko"