ISBN:9788310130563

Dieta (nie)życia

Autor: Karolina Otwinowska

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Opłacalność: 9.88 zł/100 stron

Dwudziestolatka, od 10 lat zmagająca się z anoreksją, postanawia opowiedzieć o swojej chorobie. Dziewczyna ma za sobą sześć hospitalizacji i kilka prób samobójczych, ale to dopiero śmierć bliskiej osoby, też borykającej się z zaburzeniami odżywiania, skłania ją do podjęcia zwierzeń na temat najbardziej intymnych szczegółów swojego życia i walki z chorobą.

 

Książka jest ostrzeżeniem, tym wartościowszym, że stanowi świadectwo osoby, która o doświadczeniu choroby opowiada z autopsji. Autrka z brutalną szczerością przedstawia przyczyny swojej choroby, jej rozwój, mnogość wyniszczających ciało autodestrukcyjnych zachowań charakterystycznych dla tego zaburzenia. Mówi o trudnych próbach przezwyciężenia anoreksji. Wstrząsająca i autentyczna historia.

 

„Dieta (nie)życia” to nie tylko poruszająca historia młodej dziewczyny, która od wielu lat walczy z chorobą, lecz także bardzo wartościowa publikacja, która może pomóc osobom chorym, ich bliskim oraz terapeutom lepiej zrozumieć bardzo skomplikowaną strukturę zaburzeń odżywiania się. 

dr Beata Szurowska

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

E-booki podobne do "Dieta (nie)życia"