ISBN:9788310130969

Asystent czarodziejki

Autor: Aleksandra Janusz

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Opłacalność: 8.04 zł/100 stron

Pierwsza część cyklu powieściowego Kroniki Rozdartego Świata.

Przed siedmiuset laty rozegrała się Wojna Rozdarcia – konflikt, który niemal doprowadził do zagłady świata. Przez ostatnie ćwierć wieku czarodziejka Margueritte de Breville, zwana w Arborii Szaloną Meg, oraz jej pomocnik magiczny Vincent Thorpe, prowadzili niebezpieczne badania w celu zgłębienia tajemnic Wojny. Po latach prac Vincent marzy już tylko o zakończeniu kontraktu i zamieszkaniu w domku na przedmieściach, by wieść tak spokojne życie razem z ukochaną Amandine.

Gdy kolejna, z pozoru zwykła misja dla Gildii Magów przybiera nieoczekiwany obrót, Vincent przekonuje się, że musi zrewidować swoje plany na przyszłość, a jego los jest nieodłącznie spleciony z historią Arborii.

Tom drugi serii jest już w przygotowaniu!

Aleksandra Janusz – doktor neurobiologii, obecnie pracuje w Międzynarodowym Instytucie Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie. Debiutowała w „Science Fiction” 4/2001 opowiadaniem „Z akt miasta Farewell”, jest autorką powieści „Dom wschodzącego słońca” wydanej nakładem wydawnictwa Runa. Publikowała opowiadania i artykuły publicystyczne w internetowym magazynie Fahrenheit, w magazynie mangi i anime „Kawaii” i w innych czasopismach. Uzależniona od książek, czyta wszystko; nie jest gatunkistką. Zawodowo zajmuje się molekularnymi mechanizmami rozwoju neuronów, pamięci i uczenia się.

 

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Aleksandra Janusz - inne e-booki

E-booki podobne do "Asystent czarodziejki"