Implanty dentystyczne. Procedury laboratoryjne krok po kroku

Autor: Carl Drago, Thomas Peterson

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Oszczędzasz: 24%

Współczesna implantologia, dzięki różnorodności materiałów stomatologicznych i dynamicznie rozwijającej się technologii, stwarza nowe możliwości uzupełniania i odtwarzania uzębienia.


Diagnostyka, planowanie leczenia oraz wykonawstwo różnych typów uzupełnień implantoprotetycznych odgrywają decydującą rolę w procesie leczenia.


Publikacja przedstawia praktyczne podejście do tematyki laboratoryjnego wykonawstwa prac protetycznych w oparciu o konkretne przykłady kliniczne. Opisuje stosowane w protetyce implantologicznej technologie, np. komputerowe wspomaganie projektowania i wykonania konstrukcji protetycznych.


Całość wiedzy podana w formie „krok-po-kroku” oraz bogata dokumentacja fotograficzna ułatwiają poznanie i wprowadzenie do praktyki technik przedstawionych w książce.


Publikacja została napisana z myślą o technikach dentystycznych oraz lekarzach dentystach, dla których będzie cennym i praktycznym źródłem informacji. Zainteresowanym chirurgom – implantologom pozwoli lepiej poznać stosowane w tej dziedzinie procedury laboratoryjne.

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.105 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 145,16

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
145,16 zł woblink.pl
mobi epub
od 137,66 zł
(dla stałych klientów)
152,96 zł ebookpoint.pl
mobi epub
161,94 zł gandalf.com.pl
mobi epub
171,90 zł swiatebookow.pl
mobi epub
od 4,92 zł
(dostęp online)
191,00 zł ibuk.pl
mobi
171,90 zł zinamon.pl
epub
171,90 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Implanty dentystyczne. Procedury laboratoryjne krok po kroku"