Implanty dentystyczne. Procedury laboratoryjne krok po kroku

Autor: Carl Drago, Thomas Peterson

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Współczesna implantologia, dzięki różnorodności materiałów stomatologicznych i dynamicznie rozwijającej się technologii, stwarza nowe możliwości uzupełniania i odtwarzania uzębienia.


Diagnostyka, planowanie leczenia oraz wykonawstwo różnych typów uzupełnień implantoprotetycznych odgrywają decydującą rolę w procesie leczenia.


Publikacja przedstawia praktyczne podejście do tematyki laboratoryjnego wykonawstwa prac protetycznych w oparciu o konkretne przykłady kliniczne. Opisuje stosowane w protetyce implantologicznej technologie, np. komputerowe wspomaganie projektowania i wykonania konstrukcji protetycznych.


Całość wiedzy podana w formie „krok-po-kroku” oraz bogata dokumentacja fotograficzna ułatwiają poznanie i wprowadzenie do praktyki technik przedstawionych w książce.


Publikacja została napisana z myślą o technikach dentystycznych oraz lekarzach dentystach, dla których będzie cennym i praktycznym źródłem informacji. Zainteresowanym chirurgom – implantologom pozwoli lepiej poznać stosowane w tej dziedzinie procedury laboratoryjne.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.73 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 133,70

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
od 4,92 zł
(dostęp online)
133,70 zł ibuk.pl
bez DRM mobi epub
161,94 zł gandalf.com.pl
bez DRM mobi epub
171,90 zł swiatebookow.pl
bez DRM mobi epub
181,00 zł
(z kodem prom.)
191,00 zł woblink.pl
bez DRM mobi
171,90 zł zinamon.pl
bez DRM epub
171,90 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Implanty dentystyczne. Procedury laboratoryjne krok po kroku"