Podstawy mikrobiologii w teorii i praktyce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

"Podstawy mikrobiologii w teorii i praktyce" to skrypt napisany przez pracowników Zakładu Mikrobiologii Środowiskowej i Biotechnologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Wszyscy autorzy mają kilkunastoletni staż pracy jako mikrobiolodzy specjalizujący się w różnych dziedzinach mikrobiologii, jak na przykład mikrobiologia wody, mikrobiologia powietrza, czy aktywność enzymatyczna mikroorganizmów.

Podręcznik ten jest przeznaczony szczególnie dla studentów i doktorantów biologii, ochrony środowiska, biotechnologii, rolnictwa i wielu innych kierunków studiów przyrodniczych, ale także może być także pomocny dla osób, które ukończyły studia, podjęły pracę w laboratoriach mikrobiologicznych i chciałyby odświeżyć swoją wiedzę i umiejętności.

Skrypt składa się z trzech części zatytułowanych: "Czym są drobnoustroje?", "Techniki pracy mikrobiologicznej" i "Mikroorganizmy w środowisku", które zawierają informacje zarówno na temat budowy i metabolizmu mikroorganizmów, jak i ich aktywności w środowisku występowania. W podręczniku umieszczono także wiele informacji przydatnych w praktyce.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 18,00

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
18,00 zł ibuk.pl
bez DRM pdf
19,10 zł zinamon.pl
bez DRM pdf
20,25 zł swiatebookow.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
20,25 zł ravelo.pl

E-booki podobne do "Podstawy mikrobiologii w teorii i praktyce"