Tysiąc szklanek herbaty. Spotkania na Jedwabnym Szlaku

Autor: Robert Robb Maciąg

Wydawnictwo: Bezdroża

Stron: 320

Opłacalność: 8.53 zł/100 stron

Oszczędzasz: 30%

Multibook "Tysiąc szklanek herbaty. Spotkania na Jedwabnym Szlaku" to unikalne połączenie tradycyjnego tekstu i audiobooka, uzupełnione przez filmy i pokazy slajdów. Aby w pełni cieszyć się nowatorskimi rozwiązaniami, które udostępnia ten format, konieczne jest posiadanie iPada.

 

Jedwabny szlak. Otoczony nimbem tajemniczości, budzący baśniowe skojarzenia, przecinający miasta, których nazwy przywołują w pamięci historie z Księgi tysiąca i jednej nocy. Szlak kupców, podróżników i poszukiwaczy przygód, lecz również miejsce spotkań i wymiany myśli filozofów, mistyków, świętych mężów. Droga, którą na zachód podążały jedwab, żelazo i papier, w przeciwnym kierunku - złoto, perfumy i żywność, a w obydwie strony - idee, opowieści i legendy.

 

"Tysiąc szklanek herbaty" to w gruncie rzeczy nie jest książka o jedwabnym szlaku, lecz raczej o ludziach, którzy nim podążają, i o ludziach, którzy żyją na jego trasie. O ludziach i o spotkaniach z nimi przy tytułowej herbacie. Ta herbata - jak pisze autor - jest zawsze gorąca, tak jak zaproszenie do domu.

Przekonajcie się, jak przebiegały te spotkania i na czym polega prawdziwa magia azjatyckiej gościnności.


Robert "Robb" Maciąg (urodzony w 1974 roku, we Wrocławiu) - z wykształcenia nauczyciel specjalny, z pasji podróżnik i fotograf. Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Gdańskim wyjechał za granicę. Od 2010 roku mieszka znów w Polsce, w okolicach Jeleniej Góry, w Krainie Wygasłych Wulkanów. Uwielbia fotografować ludzi. Jest laureatem konkursu Podróżnik Roku miesięcznika "Podróże" i zdobywcą Travelera miesięcznika "National Geographic". Jest też autorem publikacji Rowerem przez Chiny…, Rowerem w stronę Indii oraz licznych artykułów prasowych. Na co dzień wraz z żoną Anią zajmuje się m.in. fotoreportażem ślubnym. Oboje prowadzą warsztaty o świecie dla szkół oraz fundację Szkoły na końcu świata.

Zobacz jak Robb opowiada o krajach, które odwiedził podczas podróży:

  • Turcja
  • Syria
  • Pamir
  • Jedwabny Szlak
  • Iran
  • Uzbekistan
  • Chiny

Patroni medialni:

Najlepsza cena: Empik
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.21 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 27,30

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
31,20 zł bezdroza.pl
mobi epub pdf
31,20 zł helion.pl
mobi epub pdf
31,20 zł sensus.pl
mobi epub pdf
31,20 zł onepress.pl
mobi epub pdf
31,20 zł septem.pl
mobi epub pdf
od 28,08 zł
(dla stałych klientów)
31,20 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
39,00 zł publio.pl
mobi epub
27,30 zł empik.pl
mobi epub
35,50 zł swiatksiazki.pl

Robert Robb Maciąg - inne e-booki

E-booki podobne do "Tysiąc szklanek herbaty. Spotkania na Jedwabnym Szlaku"