ISBN:9788324669790

Jak zostać mistrzem. Trening doskonałości

Autor: Robert Greene

Wydawnictwo: Editio

Stron: 336

Opłacalność: 8.78 zł/100 stron

Oszczędzasz: 26%

Kiedy budzą się geniusze…

Zastanawiasz się, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś urodził się geniuszem? Może wówczas udałoby Ci się stworzyć coś, co zadziwiłoby cały świat… Chwileczkę! Czy uważasz, że z Twoją inteligencją nie jesteś do tego zdolny? Powiedzenie, że ćwiczenie czyni mistrza, nie jest tylko czczą gadaniną, więc jeśli rzeczywiście masz apetyt na sukces, nadszedł właściwy moment, by wstać z kanapy i dokonać wielkich rzeczy.

Nie działaj jednak pochopnie. Potrzebujesz długofalowego planu, by Twój geniusz nie był kolosem na glinianych nogach. Ta książka dostarczy Ci kompletu praktycznych wskazówek, które wesprą Twoje działania na drodze do wielkości. Pomoże Ci też odnaleźć własne powołanie, podpowie, jak rozbudzić aktywność i kreatywność Twojego umysłu oraz w jaki sposób odkryć pełnię własnego potencjału. Dzięki niej wzmocnisz swoją inteligencję społeczną oraz poznasz historie wybitnych ludzi, którzy osiągnęli wielkość właśnie w taki sposób. Nie czekaj dłużej — odkryj w sobie pasję i zostań mistrzem!

Robert Greene jest absolwentem filologii klasycznej, znanym pisarzem, mówcą oraz autorytetem w dziedzinie strategii, władzy, a także sztuki uwodzenia. Przez kilka lat po studiach pracował jako redaktor, między innymi w magazynie „Esquire”. Otarł się również o Hollywood, gdzie zdobył doświadczenie jako scenarzysta. Mieszkał w Londynie, Paryżu i Barcelonie. Obecnie rezyduje w Los Angeles.

 


 

Najlepsza cena: Sensus
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 29.50 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
29.50 zł sensus.pl
mobi epub pdf
39.90 zł publio.pl
mobi epub pdf
od 42.48 zł
(dla stałych klientów)
47.20 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
47.20 zł onepress.pl
mobi epub pdf
49.90 zł publio.pl
mobi epub
53.50 zł swiatksiazki.pl

Robert Greene - inne e-booki

E-booki podobne do "Jak zostać mistrzem. Trening doskonałości"