ISBN:9788325565169

Prawo karne

Autor: Michał Królikowski, Robert Zawłocki

Wydawnictwo: C. H. Beck

Podręcznik omawia stan normatywny z uwzględnieniem dużej nowelizacji Kodeksu karnego z 20.2.2015 r.

Prawo karne jest podręcznikiem akademickim zawierającym kompleksowe opracowanie zagadnień z zakresu obowiązującego prawa karnego materialnego.

Jego adresatem są przede wszystkim studenci prawa. Jednakże stanowi on również kompendium wiedzy, z którego mogą korzystać praktycy, np. sędziowie, prokuratorzy, adwokaci.

Podręcznik ten jest napisany przystępnym językiem i odbiega w tym zakresie od innych tego typu opracowań, w których zazwyczaj dominuje hermetyczny język dogmatyki prawa karnego.

W podręczniku omówiono całościowo naukę o przestępstwie i naukę o karze, z szerokim wykorzystaniem przykładów z części szczególnej Kodeksu karnego. Jednocześnie, obok tekstu wykładu zostały zawarte zadania warsztatowe.

Jednym z walorów tego opracowania jest pełne uwzględnienie w nim zmian związanych z reformą materialnego i procesowego prawa karnego, która wchodzi w życie w 2015 r. Autorami podręcznika są prof. UW dr hab. Michał Królikowski oraz prof. UAM dr hab. Robert Zawłocki. W jego przygotowaniu wykorzystali nie tylko swoją wiedzę teoretyczną i doświadczenia dydaktyczne, lecz również praktyczną wiedzę prawniczą, związaną z ich pracą w prokuraturze, adwokaturze, Sejmie RP, Ministerstwie Sprawiedliwości oraz Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Karnego.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.44 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 79.20 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
79.20 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
od 73.06 zł
(dla stałych klientów)
81.18 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
82.05 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
99.00 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
  59.40 zł
w programie Nexto Premium
99.00 zł nexto.pl
mobi epub
94.05 zł swiatebookow.pl
mobi epub
99.00 zł empik.pl
mobi
94.00 zł zinamon.pl
epub
94.00 zł zinamon.pl
pdf
94.00 zł zinamon.pl

Michał Królikowski, Robert Zawłocki - inne e-booki

E-booki podobne do "Prawo karne"