Umowa objęcia akcji

Autor: Tomasz Sójka

Wydawnictwo: Wolters Kluwer SA

Stron: 456

Opłacalność: 25.46 zł/100 stron

Książka jest pierwszym na rynku monograficznym opracowaniem, które w sposób systematyczny przedstawia wszystkie węzłowe zagadnienia związane z obejmowaniem akcji nowej emisji w ramach podwyższenia kapitału zakładowego spółki akcyjnej.

Autor udziela odpowiedzi na pytania o charakter prawny umowy objęcia akcji, wzajemne relacje pomiędzy umowa objęcia akcji a uchwałą o podwyższeniu kapitału zakładowego, prawa i obowiązki stron tej umowy, a wreszcie sposoby jej zawierania.

Adresaci:

Publikacja przeznaczona jest dla praktyków specjalizujących się w prawie handlowym - sędziów, adwokatów, radców prawnych i notariuszy, a także dla studentów i aplikantów zawodów prawniczych.


(...) za główne osiągniecie Autora należy uznać przede wszystkim dokonanie wszechstronnej, z punktu widzenia odpowiednich regulacji prawnych, analizy funkcjonowania mechanizmu objęcia akcji. (...) Liczne watki praktyczne czynią publikacje użyteczna dla szerokiego kręgu czytelników. (...) Autor nie unika zagadnień kontrowersyjnych i zawsze zajmuje własne stanowisko. (...) Na uznanie zasługuje zwięzły tok wywodów i syntetyczna prezentacja poszczególnych zagadnień.
Prof. dr hab. Wojciech Popiołek

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.64 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 116,10

Formaty Cena Księgarnia
epub pdf
122,55 zł swiatebookow.pl
epub pdf
  77,40 zł
w programie Nexto Premium
122,55 zł nexto.pl
epub pdf
129,00 zł legimi.com
epub pdf
129,00 zł virtualo.pl
epub
116,10 zł zinamon.pl
epub
116,10 zł ravelo.pl
pdf
116,10 zł ravelo.pl
pdf
116,10 zł zinamon.pl
epub
122,55 zł ibuk.pl
pdf
122,55 zł ibuk.pl

Tomasz Sójka - inne e-booki

E-booki podobne do "Umowa objęcia akcji "