ISBN:9788326475498

Kodeks postępowania cywilnego. Wybór orzecznictwa

Autor: Maria Piaskowska

Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska SA

Prezentowany komentarz stanowi subiektywny przegląd dotychczasowego orzecznictwa, przede wszystkim Sądu Najwyższego, odnoszącego się do kodeksu postępowania cywilnego. Zamieszczono w nim orzecznictwo dotyczące nie tylko obecnie obowiązujących przepisów, lecz także poprzednio obowiązującego kodeksu postępowania cywilnego.

Poszczególne orzeczenia zostały przyporządkowane właściwym przepisom kodeksu; w przypadku piśmiennictwa w wybranych sytuacjach zastosowano kryterium rzeczowe. Dokonując wyboru starszych orzeczeń, wzięto pod uwagę zarówno ich aktualność, jak i - w niektórych przypadkach - doniosłość poruszonej w nich problematyki. Tam, gdzie brak jest jednolitej linii orzeczniczej, orzeczenia zostały wzbogacone dodatkowym komentarzem autorki.

Adresaci: Książka jest przeznaczona dla prawników praktyków - sędziów, adwokatów, radców prawnych, notariuszy; stanowi bowiem użyteczne narzędzie w codziennej pracy, tak na sali sądowej, jak i w kancelarii. Będzie również pomocna aplikantom zawodów prawniczych przygotowującym się do kolokwiów i egzaminów końcowych.

Sprawdź także Kodeks Postępowania Cywilnego KPC oraz nowelizację KPC 2019

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.50 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 92.00 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
93.05 zł ebuczek.pl
pdf
92.00 zł gandalf.com.pl
pdf
93.24 zł ibuk.pl
pdf
99.90 zł zinamon.pl
pdf
111.00 zł swiatebookow.pl
pdf
111.00 zł swiatebookow.pl

Maria Piaskowska - inne e-booki