Everest. Na pewną śmierć

Autor: Stephen G. Michaud, Beck Weathers

Wydawnictwo: Agora

Oszczędzasz: 16%

Dziesiątego maja 1996 roku, wysoko w Strefie Śmierci na Mount Everest, w straszliwej burzy śnieżnej zginęło dziewięć osób. Następnego dnia jedna z nich dostała szansę na drugie życie. Kiedy ratownicy dotarli do Becka Weathersa uznali, że umiera i zostawili go bez pomocy.
Dwanaście godzin później ślepy, bez rękawic, okryty lodem, Weathers dotarł do obozu. Przeżył mimo ciężkich odmrożeń i utraty nosa. Jego książka to wstrząsający pamiętnik ocalałego uczestnika najtragiczniejszej wyprawy na Mount Everest. To także poruszająca opowieść o tym, do czego może być zdolny człowiek, kiedy dostaje od życia drugą szansę.

„Gdybyście wiedzieli, że za godzinę umrzecie, o czym byście myśleli? Co zaprzątałoby was w tych ostatnich chwilach? Nic dziwnego, że widziałem wtedy przed sobą moją żonę, Peach, i dwoje moich dzieci. Oczami wyobraźni widziałem ich tak wyraźnie, jakby naprawdę stali tuż obok mnie. (…) Jakaś siła we mnie w ostatniej chwili odrzuciła śmierć i prowadziła mnie, ślepego i ledwie trzymającego się na nogach, byłem prawdziwym żywym trupem – do obozu i do nowego życia” – fragment książki

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 23,42

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
23,42 zł gandalf.com.pl
mobi epub
23,99 zł ibuk.pl
mobi epub
25,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
27,99 zł empik.pl
mobi epub
od 25,19 zł
(dla stałych klientów)
27,99 zł ebookpoint.pl
mobi epub
27,99 zł publio.pl
mobi epub
27,99 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
29,99 zł legimi.com
mobi
24,00 zł zinamon.pl
epub
24,00 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Everest. Na pewną śmierć"