ISBN:9788326839092

Miłość to czasownik

Autor: Olga Kordys-Kozierowska

Wydawnictwo: Agora

Oszczędzasz: 50%

Olga Kordys-Kozierowska dzieli się w swoim poradniku (ebook w formacie epub, kindle mobi) receptą na udany związek, a wiedzę psychologiczną przeplata opowieściami o swoich małżeńskich perypetiach i odkryciach. Wszystko pod hasłem #miłośćtoczasownik, bo – jak przekonuje – związek potrzebuje ruchu, wysiłku i zaangażowania. Zostawiony sam sobie umiera.

Tekstowi towarzyszą rysunkowe anegdoty Karyny Piwowarskiej oparte na autentycznych dialogach Olgi i jej męża.

„Miłość to czasownik”; Olga Kordys-Kozierowska; Wydawnictwo Agora (ebook w formacie epub, kindle mobi) – rekomendacje:

„Ola jest prawdziwą Wisłocką współżycia w rodzinie, naszym rodzinnym psychologiem i filozofem relacji międzyludzkich. Tą książką mnie rozbawiła i wzruszyła. Ola pisze lekko, zdania mają duszę, trafiają prosto do serca. Jestem też pełen podziwu dla Pawła, bo nie każdy facet może być pozytywnym bohaterem książki, i to swojej żony!” – Krzysztof Kozierowski, tata autorki

„W czasach, kiedy żyje się szybko, można przestać siebie zauważać, słyszeć, czuć, rozumieć. Można zapomnieć, że nie ma miłości bez «kocham cię». Wypowiedziane, pokazane, nazwane, docenione i odwzajemnione świadczy o zaangażowaniu. Jak go oczekiwać i jak się nauczyć? O tym jest ta książka. Bardzo polecamy” – Joanna Przetakiewicz-Rooijens i Rinke Rooijens

„Czy jest przepis na udane małżeństwo?! Czy kobieta i facet powinni być jednomyślni, a może jednak lepiej, kiedy są przeciwieństwami i nawet po latach stanowią dla siebie zagadkę?! Patrząc na Olgę i Pawła, zawsze mamy wrażenie, że chociaż z jednej strony są zupełnie różni, reprezentują dwa inne światy, inną wrażliwość, to są dla siebie stworzeni, a tarcia nadają ich życiu delikatny posmak pikanterii! I tej pikanterii, gdy będziecie czytać tę książkę, z pewnością Wam nie zabraknie!” – Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

O Autorce:
Olga Kordys-Kozierowska – dziennikarka, działaczka społeczna, pisarka, wykładowczyni, artystka. Prezeska Fundacji Sukces Pisany Szminką – pierwszej w Polsce organizacji działającej na rzecz przedsiębiorczości kobiet i promocji ich sukcesów w biznesie. Autorka pierwszych w Polsce programów promujących osiągnięcia kobiet w biznesie, polityce i sztuce, emitowanych na antenie TVN24, w radiu Pin i Chilli Zet (2008–2020). Od 13 lat działa na rzecz różnorodności i równości.

Autorka podcastów „Update”, „TABUUM” oraz „Sukces Pisany Szminką”. Prowadzi też autorski program „DNA SuXesu” na YouTube.
Otrzymała wiele prestiżowych nagród w Polsce i za granicą, m.in. Women’s Tertiary European Award, Inspiratorka Biznesu i Pozytywistka Roku. Znalazła się na liście 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat i wśród top 25 influencerek LinkedIn.

Jest żoną Pawła i mamą trójki dzieci: nastolatka Kostka oraz bliźniaków Toli i Julka.

Jak przeczytać poradnik „Miłość to czasownik”; Olga Kordys-Kozierowska; Wydawnictwo Agora [ebook do pobrania w formacie epub i kindle mobi]?
Książkę przeczytasz wygodnie w aplikacji mobilnej Publio, a także na czytnikach Kindle, inkBOOK, PocketBook, Onyx itp., na komputerze, telefonie i tablecie.
Przed zakupem możesz zapoznać się z darmowym fragmentem ebooka.


Zobacz też inne ebooki i audiobooki z kategorii poradniki: komunikacja międzyludzka oraz miłość, erotyka, seks.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 14.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
14.99 zł publio.pl
mobi epub
27.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
29.99 zł empik.pl
mobi epub
od 26.99 zł
(dla stałych klientów)
29.99 zł ebookpoint.pl
mobi epub
29.99 zł virtualo.pl
mobi epub
29.99 zł ibuk.pl
mobi epub
31.06 zł gandalf.com.pl

Olga Kordys-Kozierowska - inne e-booki

E-booki podobne do "Miłość to czasownik"