ISBN:9788327236432

LifeCycle i rekomendacje personalne czyli nowoczesny E-mail marketing w eCommerce

Wydawnictwo: Self Publishing

Jeśli sklep posiada 100 000 produktów, a statystycznie zakres zainteresowań poszczególnych klientów sięga maksymalnie 2000 produktów. To wysłanie standardowego newslettera promocyjnego na konkretne produkty, dale zaledwie 2% prawdopodobieństwo trafienia z ofertą. Wiąże się z brakiem zakupów po stronie klienta, bo kto dokona zamówień, gdy coś go nie interesuje ?

Czas gdy ufaliśmy naszej intuicji powoli się kończą. Nadchodzi nowa era marketingu, oparta na danych, analizie i tym co użytkownicy robią, a nie mówią. Jak to robić pokazuje niniejsza książka. Wyróżnia ona 4 składowe nowoczesnego eMail marketingu tworzące spójną całość:

Dobre praktyki -  elementarne podstawy, jak między innymi dobre formułowanie tematu, kodowanie, wpływające na dostarczalność i sprzedaż, a czego większość sklepów w Polsce nie stosuje.

LifeCycle Marketing - Angażowanie klientów w sposób adekwatny do aktualnej zażyłości ze sklepem. Inaczej rozmawiamy z nowym klientem, a inaczej z tymi co u nas kupili
Rekomendacje personalne – Możesz zgadywać albo samodzielnie ustawiać treści pod każdego klienta. Korzystniej będzie jak skorzystasz ze skryptów behawioralnych, które samodzielnie zrobią to za Ciebie.
Kontent marketing – Ludzie ciągle poszukują czegoś dla siebie. Jeśli w kontakt z nimi nie wniesiesz dla nich wartości dodanej, ciężko będzie by zainteresowali się nawet najlepszą ofertą.

Kto powinien przeczytać tę książkę?


Każdy:
- kto pragnie zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym,
- kto chce pogłębić swoją wiedzę o handlu elektronicznym,
- kto szuka inspiracji efektywnego sposobu komunikacji z własnymi klientami,
- kto preferuje jakość usług nad ceną,
- kto szuka przykładów, a nie definicji.

Książka jest autorstwem Grupy Divante mającej wieloletnie i zróżnicowane doświadczenie w eCommerce i eMail marketingu. Pracowaliśmy z większością największych sklepów internetowych w Polsce poznając sekrety decydujące o sukcesie w e-biznesie.  

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas