ISBN:9788327241177

Corinne i Strażnicy Mocy

Autor: Keira Rosendale

Wydawnictwo: KALBIEN

Co byś zrobił gdyby życie, które znasz było tylko iluzją stworzoną przez jedną z Twoich młodszych sióstr? A gdybyś wyczuł aurę śmierci otaczającą Twoją przyjaciółkę i wiedział, że w żaden sposób nie możesz jej uratować? Czy gdyby od Twojego ślubu z osobą, która jest twoim największym wrogiem zależała równowaga tego świata zgodziłbyś się poświęcić?
 
Prawda spada na Corinne jak grom z jasnego nieba, gdy w dniu swoich szesnastych urodzin poznaje swoje przeznaczenie. Ona, Strażniczka Światła odkrywa zapieczętowane w niej zdolności. Zło czyha na jej złe decyzje i niepewne kroki, w każdej chwili moc może zostać odebrana a równowaga świata zniszczona sprowadzając na Corinne śmierć. Na drodze stoją nie tylko przeciwnicy, ale mroczna energia cienia, która niekontrolowana przejmuje nad nią władzę. Jej życiu zagraża ogromne niebezpieczeństwo.
 
W jaki sposób Łowca znalazł jej trop? Kim jest Peter, który tak samo jak ona wyczuwa aurę śmierci? Czemu ratuje jej życie jednocześnie pragnąc je odebrać? Jakie sekrety skrywa Julie, jej przyjaciółka ukrywająca dar wróżenia z kart?
 
Losy bohaterów są ze sobą splecione jak światło i mrok a każda kolejna strona przynosi nowe tajemnice.
Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Keira Rosendale - inne e-booki