Dla wielu coachów Internet jest najstabilniejszym i najbardziej opłacalnym źródłem nowych klientów. Aby jednak czerpać z marketingu internetowego jak najwięcej i zminimalizować ryzyko niepowodzenia indywidualnych kampanii online, warto dywersyfikować źródła nowych klientów pochodzących z sieci.

Co to oznacza? Coach, lub osoba odpowiedzialna za jego marketing internetowy, powinna najpierw zlokalizować miejsca w sieci, gdzie znajdują się potencjalni klienci, a następnie rozpocząć swoje aktywności marketingowe w tych właśnie miejscach, z zachowaniem mierzenia potencjalnych wyników akcji.

Twitter jest jednym z takich miejsc. W tekście pokazuję:
- które treści publikować na Twitterze, aby być atrakcyjnym dla potencjalnych klientów na usługi coachingu
- jak w krótkim czasie pozyskać dużą liczbę followersów na Twitterze
- jak następnie utrzymać dużą liczbę osób śledzących nas na Twitterze

Marcin Kowalik przez kilka lat pracował w agencji performance marketingu, współpracując z największymi bankami (mBank, Santander, Bank Pocztowy, Meritum Bank, FM Bank) i ubezpieczycielami Direct (Liberty Direct, Axa Direct) w Polsce. W przesłości wygłosił kilkadziesiąt wykładów podczas konferencji profesjonalistów marketingu internetowego. Wtedy też wykładał SEM i SEO na Uczelni Łazarskiego oraz opisywał technologie stojące za marketingiem internetowym na Uniwersytecie Szczecińskim i Politechnice Szczecińskiej. Wspierał pomysłami marketingowymi kilku zaprzyjaźnionych muzyków i restauracji. Jego pasją jest też rynek biletów na koncerty oraz marketing samych koncertów. Współpracuje z Eventim, biletin, bilety.fm, Ticketpro, Ticketonline, ebilet.pl, kupbilecik.pl. Obecnie rozwija biznes globalnego lidera porad życiowych.